0 oy
2,271 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

kızlarrrrrrrr biz geldikkkkkkkk :) korkutucu deprem hikayeleri Bi yana Allah hepimize yardım etsin olacağı varsa kaçamayız zaten...

Ama size bugün Bi keltoş bıraktım bıraktım buraya :) kendine zarar vermeye başladı ve mecbur kaldım ben kesmeye. Tutmayı öğrendi ve buna saçlarından başladı malesef. 

image

Burda resim çekmiştim hatta. Ve elini ben zar zor tutuyorum bıraktırmaya çalışıyorum çok zor gerçekten ağlıyordu hep gece ağlayarak kalkıyordu kendine zarar verince kesmek zorunda kaldım. Bide benim için en önemlisi saçı uzundu dikkat çekiyordu nazara çok geliyordu gittiğimiz ortamlarda hastanede ayy saça bak, ayy boyadın mı bunun saçını, benimkinden fazla saçı var, bu kız hasta değik saçları yeter diyenler.. Maşallahı eksik görenler ve akşam kızımın daha çok ağlayıp husursuz olması göze çok geliyordu ama kimse kafasının içindeki derdi bilmiyordu malesef :(

image

Buda bu sabahki hali hepinizi öpüyorum hayırlı geceler :) 

43 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
MAŞAALLAH SUBHANALLAH kız Mizgin sen büyüdün mü senin ayaklarından öperim meleğim RABBİM sana şifalar versin İNŞAALLAH 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyy kuzucuğumuz keltoş ta mı olmuşşş☺️❤️
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Oyyy tatlis seni ya masallah sana :)  İyi yapmmsn annesi az kendinide toparlar rahatlamistirda bebis :) her haliyle seker yavrucun masallah :)<3<3

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Maşallah iyii yapmışsın cnm canı yanmaz
0 oy
(195 puan) tarafından

Maşallah yavrum benim Rabbim nazarlardan esirgesin <3

0 oy
(6,724 puan) tarafından
Kuzum benim ne kadar çok saçı varmış maşallah ☺☺ rahatlamıştır kesilince❤❤
0 oy
tarafından
gülüşünü yesinler gitmis gaclsr olsun kökü sizde aglamasindan iyidir csnim
0 oy
tarafından

• :ermm:Kız nasıl kıyabildin hiç mi için sızlamadı vicdansız zalımmmm :D:D
  •  Ben kızı kiler uyusun diyom sen kesiyonnmn :D<3
  • Ama herhaliyle güzel ooo fıstık 
(751 puan) tarafından
Vala sorma yaa baya Bi zalım oldum :) ama Vala keserken içim çok acıdı hatta sakladım meleğimin saçlarını ❤️
0 oy
tarafından
Kurban olurum masallah sana kucuk prensess ❤❤❤❤ Hayirli geceler canim benim icin cokkk opp❤❤❤
0 oy
tarafından

MaşaAllah subhanaAllah kuzuma <3

0 oy
(1,635 puan) tarafından

Maşallah sen her halinle güzelsin melek kız mizgin bebeğimiz. Teşekkür ederiz güzel anneciğin seni hep görmemizi sağlıyo teyzesinin kuzusu <3

0 oy
(2,032 puan) tarafından

Maşallah her haliyle güzel bu melek<3

0 oy
(1,422 puan) tarafından

Yerim onu benn masallah kuzuma olsun annesi daha gur cikar saclari boylede cok cok guzel <3

0 oy
(192 puan) tarafından
Fındık burunlu mizgin maşalh ya vallahi annesi sık sık resim at şu fıstığın hep görmek istiyorum
0 oy
(192 puan) tarafından
Fındık burunlu mizgin maşalh ya vallahi annesi sık sık resim at şu fıstığın hep görmek istiyorum maşllhhh mşlhhh
0 oy
tarafından
Maşaallah la kuvvete illa billah Allah nazarlardan korusun sen de bunu çok oku annesi en çok anne babanın nazarı değermiş içten sevdikleri için..
0 oy
(6,827 puan) tarafından

Masaallhh melegime rabbim seni korusun <3

0 oy
(164 puan) tarafından
Masallah sana güzellik rabbim şifa versin insallah  guzel yürekli annenle birlikte hep gülün eğlenin
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Maşallah kuzucuga her bi halimi tatlı olur bunun Rabbim inşallah sağlıklı sıhhatli imanli huzurlu bir ömür nasip  etsin sana<3

0 oy
(10,046 puan) tarafından

Maşallah kuzuma saçlıda saçsızda yakışmış minnoşa: ) benim kızım daha kel valla ne zaman uzayacak acaba saçları :D

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 3,019 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 194 göst.
0 oy
14 cevap 368 göst.
+1 oy
26 cevap 1,012 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu

380,358 soru