0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar eltim bendeydi kaynim da işten geldi bize uğradı kaynanmla eltimin elektriği bir  kaynanm.komur sobası kullanyo eltim klima elektrik onlara 1000 yar gelyo kayınpedermde bize geldi böyle olmuyo dedi her ay byle oduyom.biz bukdar harcamıyoruz elektriği ayircam dedi Haklsn baba bu zamnda geçim zor sen blyn ayır ozman dedm herkes kendine dedm bugün kaynim bana dyo elektriği ayirdik birileri ispiyon etmiş dedi kim etti dedm o bende kalsn dedi birileri dedi biz klima aciyoz elekrk odemiyoz falan dedi zoruma gtti snra sinrildim sizinle alakalı durum dedm bni ilgilemiyor ben byle bişy demedigim için rhatm dedim  ama çok sinir oldm eltimde kenarda oturdu ağzını açmadı  sizce eşime bu konuyu acmaliyim yksa alinmakta haksizmiyim?

3 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Karışma konusu gecsede ilgilenip yorum yapma 

Haksız değilsin kaynin saçmalamis 

Ama haklida değilsin alakadar etmeyen konuya yorum yapmışsın kısaca boş ver

(1,186 puan) tarafından
Ama kayınpederim bize geldi çay iciyorduk o konuyu açtı doğru dyon baba siz anlasın dedm gerekeni yapın dedm ee dedi biz okdar elektrik kullanmıyoruz dedi herkes kendince haklı dedm ayırın ozman dedm bukdar
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Eşine böyle böyle oldu de olani anlat sadece canım. O zmaten sana karsi yapilan suclamayi anlat ben soyle demek istedime falan girme hic. Sadece böyle bi muhabbetin içinde olmak istemezdim üzüldüm de yeter bence
(1,186 puan) tarafından
Yk cnm insan karısına niye laf soksun
(619 puan) tarafından
Ha pardon baska bi eltin var sandım  diyip diyip sana demedim demiş resmen
(1,186 puan) tarafından
Aynen bide görümcem kaynanmda bendeydi onlar çıktıktan sonra bu konuyu açtı
(619 puan) tarafından
Pek muhatabına alma bence ben keserdim
(1,186 puan) tarafından
Bide zoruma giden eltim tek kelime etmedi şahsen benm eşim eltime byle dcek terslerim ne dyon d erim kadina ne ima etmeye çalışyn derdim demekki eltim bisyler dediki kaynim bna byle dedi
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bizde aynı ortak kullanıyoruz annem soba yakiyo biz klima elektriği biz ödüyoruz neden babasına odetiyirki birinin bişi demesine gerek yok ki bunun için kendi beyni yokmu çalışıyoruz biz bı emeklisi belki vardır belki yoktur babasının tek evladı o değil ya ya da gideri boşver karışma kimseye de bişi deme 
(1,186 puan) tarafından
Yk cnm banane bni ilgilendirmez ztn kim ne kullanyo ne edyo diye gelip yüzüme karşı byle demeso zoruma gtti
(4,430 puan) tarafından
Boşver ya dengesiz oluyor bazıları bende de var bı tane ne konuştunu bilmiyo bazen sonra da bişi mi yaptım diyo ben hiç hesaba almıyorum o yüzden artık he he dedim geciveriyom ne takcam başka derdim mi yok kişi herkesi kendi gibi bildiğine yapiyolar amelleri bozuk

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 783 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,566 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 580 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 494 göst.