0 oy
156 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (32 puan) tarafından
yazın tam sıcaklarda doğum yapıcam temmuz gibi ilk doğumum.  ilk günlerde falan ne giyer takımlar alayımmı ben kısa kollu zıbınla patikli alt giydirmeyi planlıyorum takımlar gereksiz geliyo uzun kollu giymez diye düşünüyorum 11 li hastane çıkışı ve kısa kollu zıbınlar patikli altlar almayı düşünüyorum siz neler aldınız

16 Cevaplar

0 oy
(182 puan) tarafından
Ben de haziranda doğuracağım inşallah hayırlısıyla, ben 5li has. Çıkış setlerinden birkaç takım aldim bebek hassas olur tek kat da olsa uzun giydirilir diye. Ama daha fazla da almayacağım ben de kısa kollu zıbınlar kısa tulumlar salopetler almayı düşünüyorum şuanda bunlar pek yok bahar gelsin alacağım inşallah. Kırkı çıktıktan sonra rahat rahat kısa giydirilebilir diye düşünüyorum. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yenidoğan bebek belli bi sure usur canm sen uzun kollu al
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Uzunkollu önce takımlar tulumlar al bebek üşür sonuçta benim temmuzda doğdu standart hastane çıkışı giydirdim 2 1 aylıktı sadece zibina geçtik gündüz ama. Çorap+ zibindi hep gece uzunkol yine bulunduğun şehire göre artık
0 oy
tarafından
Üşüyor canım ya kızım haziran da doğdu sıcaktı kısa giydirdim hastalandı. İnce de olsa uzun giydirmek lazım yenidoganlar aşırı hassas
0 oy
tarafından
Yasadigin yere bağlı ben doğudayım burası çok sıcak 3 günlük bebeğe kapi tişört giydirdim temmuzda hava 43 oluyor gerisi sen düşun
0 oy
(188 puan) tarafından
Uzun kollu al canm. Kısa kollu giydirilmiyor yeni doğdukları için usuyolar bende yazın doğum yaptığım halde banyodan sonra titriyodu hep elektrikli kullandım. Yetiskinden bi tık kalın giydirilmesi gerekiyomus bebegin.. 
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum ben ilkini temmuzda ikincisini Haziran'da doğurdum zıbını sıfır kol yada kısa kollu al diğer kıyafetleri çok alma bebek hızla büyüyor kırkı çıkana kadar dolarsın  kırlı çıkınca gündüz kısa kollu da giydirirsin sonra isilik döküyor sıcaktan canım dolayacağın için bir şey olmaz Rabbim kucağını dolu etsin kuzum 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Tatlım temmuz deil ağustos sıcağı da olsa 40lı bebek öyle kısa giydirilmez sonra ya hasta edersin yada üşütüp gaz sancısı yaşatırsın bebeğine. Sen alt üst takımlardan al bkaçtane. Havanın durumuna göre içine askı zıbın gydirirsin aklından sakın çkarma lohusalığında kendine de bebeğine de 2kat dkkat ediceksin ve kendini de sıcak tutucksın 
0 oy
(119,263 puan) tarafından
kisa olmaz hava sicakda olsa yeni dovana
(3,457 puan) tarafından
Sevda saat kaç orada bebe uyandi uyumuyor bekliyorum :(
(119,263 puan) tarafından
suan 5.24 bende esimi gonderdim uykum kacti uyurum az snr ins neyi var yakişıklinin
(3,457 puan) tarafından
Uyanık kalıp gülmek istiyor :D
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Uzun kollu al kalın olmasın ama
0 oy
(1,504 puan) tarafından
2 aya kadar uzun kol hastane cikiai guyer canim hareketsiz. Olduğu icun üşür.. Sirtuna göğsüne bakıp komtrol edersin üşüdüm terledimi diye kizim haziram doğumlu harejetlenince corap şort giydurdum 3. Aya yakin oldugum yer cok nemlli. Durduk yere ter akıyordu benden bile. Oda sicakligi ölçen sattler var al icin rahat etsin 
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Kisa kollu zibinla olmaz. Zibin ve üstüne tek kat takım yada tulum yeterli gelir. 
0 oy
(4,959 puan) tarafından
Temmuz 18 doğum oldu cnm bir hastane çıkışı birde 5li zıbın seti aldım ikisini  hastanede giydirdim başka bişey gydrmedim eve geldim hep zibindi bı de iki tane askılı tulum aldım çok sıcaktı ama aradan Ağustos sonu Eylül başı  uzun kol gydrdim 
(4,959 puan) tarafından
Bu arada cnm 0 3 çok şey alma iki iç parça olsun bebekler gerçekten hızlı gelişiyor bn aldım ama mağaza tanıdık diye hepsini yolladım kızım hiç birine gitlrmedi  maşallah olmadı yani
0 oy
(519 puan) tarafından
Valla yazlık şeyler al çünkü ilk zamanlar sarılık için falan fazla sıcak tutmaman lazım ve temmuz çok sıcak yaa
0 oy
(11,239 puan) tarafından
Canim hemen büyüyorlar zaten bi kac tane takım alsan yeter tek uzun kollu zibin da giydirebilirsin doktorlar siz nasıl giyiniyorsaniz 1 kat fazla olsun diyor duruma göre doğduktan sonra da alınır zibin fazla al sadece panikle altlar cok olmasın çabuk büyüyorlar çok giyemez
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Benimkide temmuzda doğdu hastane çıkışını sadece fotoğraf çekiminden giydi bidahada hiç giymedi. Çok niey alma ilk aylar hızlı büyüyor. Yeni doğan çıtçıtlı badi ve alt ay bikac tane. Sonra 3 aylık al badilerini. Hatta benim oğluş alt bile giymedi uzun zaman çok sıcaktı çünkü

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 227 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 147 göst.
0 oy
26 cevap 362 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu