0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk bebeğim kızlar ve iki gün önce doğdu ben onu izlemekten uyuyamıyorum acaba boğazına bir şey kaçar mı nefesi kesilir mi diye düşünmekten iki gündür zombi gibiyim her taze anne mi böyle ben bu durumu nasıl yenerim

18 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
20 gün eşim izinliydi onunla nöbetleşe duruyorduk başında ilk bebegimdi korkuyordum birşey olur diye sonra alistirdim kendimi o uyudukca bende uyumaya dualar edip öyle yatıyordum beşikte yanımda uyuyordu bir kıpırtı da uyaniyordum 18 aylık hala anne yanı beşiğini yatağıma birleştirdik orda yatıyor hala da bir kıpırtısi ile hemen uyanıyorum 
tarafından
Ya ağzını sapırdatiyo süt içinde yan yatiriyom kusuyo mesela kusması beni çok korkuttu Tövbe uyuyamiyorum iki günden böylesem ilerde ne olacam kim bilir :(
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Ahh canım hepimiz aynıyız 11 aylık oldular hala aynıyım nefes alıo mu die kontrol ederdim hep :)) 
0 oy
(450 puan) tarafından

Aa kuzum seni takip ediyordum ben bu kız naptı ortalıkta yok diye içimden geçirdim dün. Ay ne güzel gözün aydın darısı benim başıma inşallah <3 Nasıl oldu doğumu? 

tarafından
Sezeryan oldu canım çok teşekkür ederim çok zorlandim ilk diye galiba acı çekiyorum ama annelik ne güzel seymis :)
(450 puan) tarafından
Olsun geçer o acıların hepsi zamanla canını sıkma :) Kendine dikkat et uykunu almaya çalış bebişin sağlıkla büyüsün ^-^
0 oy
(48,652 puan) tarafından
Zamanla duzelir benimkide kusuyodu boğulacak.diyr arkami hic dönemezdim.en ufak kipirtisina bakardim
tarafından
Ne zaman geçti bu panigin
(48,652 puan) tarafından
Kusmasi bitince sekiz aylikti
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kusmasi icn yan yatir sirtinada bir yastik daya donemez canm.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Nefesini dinle hafif yan çevir bişey kaçmaz canım 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(811 puan) tarafından
Lohusalıhın verdıgı pıskolejı canm 2 3 ay bende hep dınledım:) nefes alıyormu dıye malesef öyle oluyoruz yanında bırılerı varken fırsatı degerlendırıp dınlenmeye calıs
0 oy
tarafından
Bende öyleydim cnm geçer buda gelir buda geçer cnm :))
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Bebeğini az bşy yan yatır kusması gelirse çıkarabilsin battaniyesine dikkat et ağzına girmesin başka da bşy yok yani canım kötü şeyler getirme aklına üç günlüğün kırkını da annen çıkarsın sizin aynı normal kırkmı gibi 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Hic panik olmadim uykum hafif duyarım diye sanirim.
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ilk 4 gun asla uyumadim aslaa 4. Gunun sonunda esimi kaynanami annemi nobetlese bırakarak uyudum :)) 
0 oy
(2,829 puan) tarafından
15 günlük anneyim ve bu hala geçmedi. Bu gece komple uykusuzum mesela saat başı uyandı tuhaf sesler çıkarıyor gibi geliyor başını bekledim. Allah korusun bişey olacak da görmeyeceğim diye. Bide kendimden başkasına veremiyorum kıskanıyor muyum yoksa başkasına güvenemiyor muyum anlamadım paranoyak oldum çıktım. ☹️
tarafından
Bende kimseye güvenmiyorum dün bir saat uyudum o kadar düşün yani
0 oy
tarafından
Çok normal ama uyurken insanın sütü oluyor bilgin olsun canm azda olsa uyu veya eşim baksın uyu uyumaya calis yani kendinde direncsiz düşersin
tarafından
Ya uyutmuyor ki :( ille de meme
tarafından
Canim karnını doyurduktan sonra emzik ver uykuya dalacaktır ama uyuduktan sonra çıkar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sonra geçer o uyumaya yer ararsın :) 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
52 gün uyumadım . Akşam 2-3 saat sabah 2_3 saat eşim bakıyordu ozaman uyurdum sonra hep başını beklerdim ki kızım uyuyan bir bebekti salonda oturup uyumazdim ya birşey olursa diye 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Cok normal bi durum canım  alışırsın 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bacı yanlış anlama ama iki gün sonra sütüm yok diye ağlama. Anne uyuyup dinlenmezse süt olmaz. Hazır ailende yanındayken yat dinlen o uyurken sende uyu. Sonra sütun olmaz. Sağlıklı bı çocuğun niye nefesi kesilsin
tarafından
Uykusuzluk sütü kesermis uyucam şimdi
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Evham hiç iyi bir şey değil. Benim de ilk kızım ve hep o uyusa da ben de uyusam. O uyanıkken daha çok uyanık kalırım diye düşündüm. Öyle de yaptım. Hem sütüm artıyordu dinlendikçe. Hem de yorgun olmuyordum. Günün her saati dinlenmiş oluyordum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 307 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 1,410 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
0 oy
42 cevap 1,144 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu