0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
45 gunluk anneyim rabbime bin şükür ama birde yardim edeniniz yoksa herşey çok zorlaşıyor. Çocuğun gazlı gece uyumuyor gündüz bölük pörçük uyuyor hafta ici yapamadığım işi haftasonuna bırakıyorum hiç dinlenemiyorum isyan etmiyorum kesinlikle ama yoruldum desem rabbimin gücüne gidecek diye de korkuyorum sosyal hicbirseyim kalmadı zaten eşim çıkardığı donu almaya üşeniyor oda oldu bir koca sıpa birde üstüne yetmez gibi dışarıya çıkıp gece 11 12 ye kadar arkadaşlarıyla 2 güne 1 kafam dağılsın diyor sanki neyle doluyorsa ben öleyim o zaman. Ablalarım bacılarım ne olacak benim halim ? 

7 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende aynıyım canım ama öyle zırt pırt dışarı çıkmaz şimdi doğumum olacak yine herşey benim üzerimde eşime zorla bişey yaptıramam evliliğimden beri herşeye tek yetiştim bakalım iki çoçukla nereye kadar yetişirim
(1 puan) tarafından
Allah sabır versin cümlemize kendimi çok bitkin hissediyorum eve misafir gelecek diye odu koparmi  insanın benim kopuyo valla
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Ne zaman başladı gazlı dönem.dogunca 1 ay sonra yazliga gtmeyi düşünüyorum bebeğe zararı olmaz dimi

Szede Allah yardımcın olsun
(1 puan) tarafından
3. Haftasında başladı valla bebeğe zararı olmaz güneşten korudugun sürece
(590 puan) tarafından
Sureklimi ağlıyor arabada dsarda susmuhormu
(1 puan) tarafından
Dışarda arabada susuyor tabi. Gaz sorunu yüzünden ağlıyor belki sizin olmaz devamlı da aglamiyor
(590 puan) tarafından
Orda gezeriz dsarda gezdiririm inş sağlıkla doğarsa.tsk ederim.oneriniz varmi o süreç icin
0 oy
tarafından
Annelik zor ve hiç bitmeyen mesaili bir şey :) Benimde bebeğim gazliydi seni anlayabiliyorum ama zamanla işleri de ona göre ayarlamaya başlıyorsun zamanla daha kolay oluyor :)
(1 puan) tarafından
Umarım olur :(
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Yorulmayan anne mi var be canım... Allah yardımcın olsun. Gazı için bi havluyu ısıt bebeğin karnına koy ama yakma çocuğu ha ısısını iyi ayarla. 2 dk koy çek ardından masaj yap karnına. Ben ortancada öyle çözmüştüm aşırı gazlıydı. Bi de eşinle onu suçlamadan konuş desteğine ihtiyacım var de. Eş desteği çok önemli gerçekten. Ha ama annesin sen olmasa da üstesinden gelirsin Allah a dua et. Ben bazen 3üyle oturup ağlıyorum ama geçiyor emin ol geçiyor 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bende tek başıma büyütüyorum ve normal yoruldum demen bn diyorum çünkü ben insanım robot olsa pili biter eşim öyle disarlara çıkmıyor hamd olsun ama esiminde işi nedeniyle bı anda görev çıkıp tamamen gidip hiç gelmeyebiliyor bugünler gecicek diyorum özellikle dış çıkarmaya çalışıyor bebeğim ve aşırı huysuz Allah hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(1,944 puan) tarafından
O isyan değil bence yorgunluğun disa vurumu bunuda yapmazsak daha kötü oluruz:) ama bebise arkani don soylen,disari cik falan hepimiz ayniyiz cok yorucu bir surec
0 oy
(802 puan) tarafından
canim okadar iyi anliyorum ki seni bende 18 once dogum yaptim bide 3 yasinda oglum var inan okadar zor ki oğlum cok değişti okadar uslu iken birden çok yaramaz oldu yerinde asla durmuyor hep bebeğe zarar veriyor bi dk bile tuvalete gidemiyorum gececek diyorum ama cok zor olacak sabir et canim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 353 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 1,411 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,144 göst.