0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından

Kızlar linç gelecek gibi hissediyorum :D

Mesela bisey yaptığı zaman gelip bana babam yaptı teyzem yaptı diyor sizce müdahale etmeli miyim ne demeliyim hiç bilmiyorum tek çocuğum 

Duvarı karalamış Anne gel dedi gittim neden yaptın diyorum babam yaptı diyor tepki vermeli miyim bu duruma yoksa geçici midir

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu günlere isinlanmak için bir duaaaaa istiyremmm :) Rabbim bagislasin ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 e girecek Allah izin verirse mayısta benim oğlumda öyle ama uyarıyorum mert doğruyu soylermisin oğlum diyorum sonra ben yaptim anne diyor afferin benim oğluma her zaman doğruyu soylemeliyiz çak bakalim diyorum ama bir daha yapma yada dikkat et olurmu diyorum tamam diyor gene birsey olunca baba yapti o yapti felan diyor gene ayni döngü ama olsun her seferinde doğruyu söylemesi gerektiğini hatırlatıp gerçeği soyletiyorum
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Toz pembe yalandır annesi o daha hiç birşeyden anlamaz küçük bence :D 

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bizler normal deriz yada normal değil deriz yaşına göre tecrübeden vs öyle deriz ama bunu en iyi uzmanı bilir canım 
0 oy
tarafından
Benim oğluşum da öyle dyom kim yaptı babam yaptı diyom aferin babaya alkış ozamn. Sonra dio ben bn:))))))
0 oy
(3,371 puan) tarafından
Oğlum 14 15 aylıkken bişey kırıldığında veya bozulduğunda babası sordu kim kırdı kim yaptı diye hep amca derdi ne alaka bizde çözemedik ilk baş çok güldü herkes hoşuna gidiyordu amcasının bile ama sonra her sorulana keyifle söylemeye başladı. Ben de güzellikle anlattım hayır amca değil sen kırdın veya bozdun amcan hani burada yok ki diyerek 1 kaç kez yine tekrarladı sonra o huyunu bıraktı. Kesinlikle konuşarak durumu anlatın anlamaz falan diye değil çocuklar herşeyi anlayacak kapasitede kızmadan gülmeden güzellikle anlatabilirsiniz aynı şekilde herkes gülme kızma gibi belirti göstermemeli
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bence uyar canim ama tepkisiz, yoksa aliskanlik haline gelebilir

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 329 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 558 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 197 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,906 soru

11,537,343 cevap

35,209 kullanıcı

...