0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından
Herkes kaynanadan kaynatadan çeker bende bende eltimin oğlundan çekiyorum ya ben o çocuğun anası babası değilimki buraya gelip çalışmak bizimle kalmak istiyor çok sinirlerimi bozuyo artık vallahi ya

16 Cevaplar

0 oy
(8,548 puan) tarafından
Anası babasıyla konuş 
(343 puan) tarafından
Onlarla konuşmuyorum ki numaraları bile yok bende eşimde çağırıp duruyor zaten içe fittiriyorum ben
-Reklam-
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Kaç yaşında bi zararı dokunmuyorsa kalsın ne olacak
(343 puan) tarafından
18 yaşında evim 1 artı 1
tarafından
Kazık kadar oğlanın senin evinde ne işi var bacım  asla izin verme bu devirde insan anasına babasına bile güvenmiyor evinde küçükmüş zaten bunalıma girersen Allah korusun
(343 puan) tarafından
Çokta düşünürler zaten bunalıma girmemi ya ben bı kere 1 hafta hastanede yattım eşimle oyuzden bile kavga ettik neymiş efendim yigeni gelmişte çocuk geldiğine pişman olmuş gelmeseymis ozaman benim yattigimi bildiği halde geldi
tarafından
Ne değerli ailesi varmis ya tüh sende hastaligini erteleseymissin ya adamın yigeni gelmis  ben bile sinir oldum Allah yardimcin olsun valla zormuş senin durumun üzüldüm senin adına eşin sana değer vermiyor :(
(343 puan) tarafından
Vermiyor zaten verse böyle yaparmi hic
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Çalışcaksa çalışsın gitsin kendi ayaklarının üstünde dursun, 1+1 evde nerde oturup kalkcaksınız. Ay kıyameti koparırım 
(343 puan) tarafından
Amcası birakmazki evim varken başka yerde kalamaz der
(2,165 puan) tarafından
Siz onu yakında nüfusunuza da alırsınız eşin bunuda yapar
(343 puan) tarafından
Böyle giderse evet hayır ya bide dayıları teyzeleri var onlara gitsin ama gitmiyor eşimde göndermiyo onlara zaten bende mecbur değilim ama ya
(2,014 puan) tarafından
Eşin seni hiç düşünmüyor sanırım
(343 puan) tarafından
Düşünse böyle yapmaz zaten
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Esini al karşına konuş istemediğini söyle 
(343 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum zaten gelmesine yakın aricam
(2,165 puan) tarafından
Semos sen 37 yaşında misin ? Yani çocuk 18 se eğer sen 37 çokta şey yapma derim ben nikâh düşer gibi konuşmalar bence biraz yanlış geldi şimdi bana tamam istemezsin evine gelmesini olur biter ama o çocuk sana göre yaşça çok küçük kız . Bende seni 22 , 23 sandiydim valla :))
(343 puan) tarafından
Sonuçta düşüyor ama gelmesine yakın aricam zaten çocuğu kafaya koydum
(2,165 puan) tarafından
Tamam canım öyle yaparsın artık hakkında hayırlısı olsun ☺️
(343 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(106 puan) tarafından
Sürekli sizde kalan o cocukmu bendede var zamanla alistim evlenmelerini beklim ahahah
(343 puan) tarafından
Yuh ya off sen bişey demedinmi peki
(343 puan) tarafından
Senin kayninla gorumcen koydelermiydi bide boşanma derecesine neden geldiniz
(106 puan) tarafından
Kaynimin oğlu babaannesiyle büyümüştü o da bizim eve yakin otururlardi mahale varkliydi hep gelirdi sonra kaynanam gül de köye gitti  ikkside koyde kaliyordu bu defa *** *** bizdelerdi neden mi bosanma aşamasına geldik anlatsam baya yuh dersin senide korkutmak istemem aslında aslinda ben eşime diyordum ama o  amcalari olduğu için bisey demezdi  *** *** bizde olmaya basladilar gitigimiz heryerde onlar oldu esimle yanliz kalamadim birşey yapamadim kavgalar oldu yani anlayacagin çok sikintili geçti normalde çok iyi anlasirken onlar yüzünden artık birbirimize bakamaz olduk hep tartisma  ne bilim iste benim kaynimin ogluda 18 yasında
(343 puan) tarafından
Of ya bu erkekler niye böyle acaba ya bı kere hastaneye yattım ben 1 hafta yattigimi bildiği halde geldi eşimle kavga ettik neymiş efendim çocuk geldiğine pişman olmuş gelmeseymis ozaman yattigimi bildiği halde
(343 puan) tarafından
Hayır bide eşimde bekarken herkesin yanında kalmış oda oyle yetiştirmek istiyor kendine neyse sanki kendi cocuklari ya ama onlar benim çocuğuma öyle davranmiyo sade benim eşim çok ilgileniyo onlarla yine var amcası o hiçte öyle degil eviyle çocuklarıyla ilgilenir
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Kız semos yinemi senn allah var etsin o yigenini  :)) 
0 oy
tarafından
Ara söyle bizimle kalamazsın aklından çıkar bunu diye 
(343 puan) tarafından
Seninkidemi oyle of ya
tarafından
Evet en küçük kavgada çocuğu almakla tehtit edip kapıyı gösteriyor
(343 puan) tarafından
Aynen bizimkide öyle ama benim çocuğum 16 yaşında gelmek istiyor ama babasından çok korkuyo
tarafından
Sen kaç yasindasin
(343 puan) tarafından
37 yasindayim
0 oy
(119,070 puan) tarafından
sen boyle pisirik davranip kocana rest cekmedigun surece daha cok cekersin
(343 puan) tarafından
Geçenlerde ilk defa söyledim ya kıyameti kopardı resmen napim baska
(119,070 puan) tarafından
koparirsa koparsin ates olsa ne yazar
(343 puan) tarafından
Annemin evine gönderir beni cocugumda burda kalır beni onlar için değişiyor anca
0 oy
tarafından

Ne olmş gelip kalsn 

Kardeşin de olsa aynı tepkiyi verir miydn 

Ben dw 1+1 deym 2 çocukla 

Her kışın kardeşm gelir yanmda bikac ay kalır 

Sadece bu kış gelmdi 

Ona özel bişy yapmcn sonuçta yine o yemek yapılck yine temizlgini yapcan 

tarafından
Allah yardmcn olsn
tarafından
Ya bence öyle düsünmeyin ınsanin özeli diye bisey kalmaz benim annem bile gelse ister istemez esimle mesafeli davranmak zorunda kaliyoz  ayıp olmasın die
(343 puan) tarafından
Bende evelsigun laf vurdum zaten kendi annem geldiği zaman bile rahat edemiyorum diye ama anlamıyo iste esim
tarafından
Çocuğun sizde kalmasindaki  çıkarı ne eşinin
(343 puan) tarafından
Kendisinde kalsa çalıştırıp parasini yiyecek bende kalsa saniyorki kendisine gösterilen ama öyle bişey yapamam babası sonucta
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşin madem seni dinlemiyor muhatap olma numaralarını al eşinden eltini ara ne alaka ya 18 yaşında kazık kadar adamla 1+1 de ne yapayım az mantıklı düşünün gönderip eşimle aramı bozmayın de
(343 puan) tarafından
Onlarda onu istiyor zaten
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım eşine açıkça soyle istemiyorum de dinen de doğru değil  18 yaşında bı gencin sizle kalması 
(343 puan) tarafından
Bunlarda öyle bı sorun yok mesela ilk defa burda söylüyorum esimle kaynım bir sıra kurban sattılar köyden getirdiler kurbanların yanında eşim kaldı kaynimda benimle kaldı tabi odalarimiz ayrı sabah ben uyurken kapıyı açıp baktı kaynım gelde çıldırma işte hangi hakla açar ama dimi bunu eşime söyledim zaman ne var onda diyo
(3,599 puan) tarafından
Ayyy k.b ama eşin baya geniş mezhepli  dikkat et kendine
(343 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi ya
(3,599 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(343 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Rahat oturup kalkmadığını de sonuçta çocuk deilya anne babasinada ayrı hayret etim konuşmuyorsunuz etmiyorsunuz ne diye çocuğunu başına gönderiyor evin otelmi o çalışıp kazanacak sende düzeninden olacaksın bir bayan olsa her neyse de erkek yani eşinle özelin bile olamaz 
(343 puan) tarafından
Geçen sene geldi 1 ay kaldı bende evde şortla geziyordum neymiş efendim üstume düzgün bişey giyicekmisim madem öyle çağırma sende öyle değilmi ama
tarafından
Hayır ben evimde rahat etmek istiyorum beni böyle görmesini istemiyorsan getirme başıma dersin benim 10 yaşındaki kaynım yanıma geldi 7 gün kaldı o 7 günde kocamla ayrı uyudum rahat edemiyorum die çocuk olmasına rağmen rahat oturup kalkamıyordum anne babaları varken sorumluluklarını almak zorundamıyız
(343 puan) tarafından
Beni. Eşim dengesiz önce der çocuk sonra der kocaman adam neyin sorumlulugunu alicam der
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Eşinizde ne rahat adam. Kusura bakmayın ama 18 yaşında genç çocuk 1+1 karım rahat edemez ne uzanır ne dinlenir diye düşünmüyor 1 hafta olur idare edersin ama çalışmaya diyorsun nekadar kalacağı belli bile değil.. 
(343 puan) tarafından
Evet geçen sene geldi 1 ay kaldı ben evin içinde kısa sortla geziyordum neymiş efendim üstume düzgün bişey giyicekmisim madem öyle çağırma sende öyle değilmi ama
(5,804 puan) tarafından
1 ay niye kalıyor ya tatile gelir 1 hafta kalır gider ay hiç sevmem öyle şeyleri hastalık olur zorunluluk olur ammenna
(343 puan) tarafından
Keyif için geldi kaldı işte bende evden kovdugum halde gene istiyor
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Komşu olsun size madem çalışacakmış.Maaşınımı bölüşecek ki eşin istiyo acaba.Ne saçma bir odalı evde yabancı erkek.Baban arasın eşini razı değilim desin
(343 puan) tarafından
Maaşını niye versinki köyde anası babası var onlara gönderir yada kendisi harcar benim ailem arasa siz niye karışıyorsunuz der benim evime içe aramiz acilir
(1,786 puan) tarafından
Allah Allah kızımı elin oğluyla oturt diyemi verdim der.Kocana çok kızdım sende iyi sabır var kızım.inşallah gelen çocuk çok iyi biridirde kardeş gibi geçinip gidersiniz ne diyim.
(343 puan) tarafından
Ay yok hiç kanim kaynamiyor ağzından küfür eksik olmuyo nasıl iyi gecineyim
(1,786 puan) tarafından
Kocandan korkma o zaman tavrını net koy çünkü sana değer verse senin hayatının yuvanın ortasına sap gibi o oğlanı koymaz.Ne olacaksa olsun redt çekerim ben olsam böyle adamın kocalığınada başlarım biz neciyiz derim
(343 puan) tarafından
Arada oğlum var işte o olmasa çoktan bosanirdim zaten çocuğumda benimle gelmiyo mecbur katlanıyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Valla bacım o evin hanımı sensin yiğenin mi geliyo iyi ben gidiyorum ya de kendi evimde de rahat edemeyeceksem nerde edicem de iki erkek kalırsınız yemeğinide o yapar koynunada o girer çamaşırını da yıkar pisliğinide o temizler de bu ne yiğen merakıymıs dayısı var osu vwr bunu var diyosun geçen senede geldi diyosun bi siz mi varsınız bu ne ya
(343 puan) tarafından
Vallahi ya yemin ederim bıktım artık ya kimsede demiyo yani nereye gidiyorsun ben geçen söyledim eşime kavga ettik oyuzden zaten neymiş biz niye gidiyormusuz gittikleri zaman onlar öylemi yapiyomus eşimle oğlum gidiyo bu  arada hem annesi var onun yanına gidiyo onlar
0 oy
tarafından
Acaba sizin nüfusa mi geçmek istiyo ki ailesinden memnun değilse :)
(343 puan) tarafından
Köyde yaşamaktan memnun değil bence çok istiyor İstanbul'da yaşamayı tasinsinlar ozamn yani

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 661 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (1,996 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 298 göst.
0 oy
1 cevap 182 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,934 soru

11,312,276 cevap

34,745 kullanıcı

...