0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (645 puan) tarafından
İyi geceler kızlar şuan aklımı meşgul ediyor ben 2 yıldır evliyim eşim düzgün davranmıyor sürekli kavga gürültü eksik olmuyor hiç bir yere cikmiyorz kavgalar genelde böyle oluyor bugün kardeşimle de konuştuk sürekli mi böyle diye sordu dikkatini çekmiş yani ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şuan da anlatamadım ds kusura bakmayın nasıl bi yol izleyebilirim yardımcı olur musunuz bana

11 Cevaplar

+1 oy
(1,737 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlk seneler herkez yaşıyor sanırım. Evde iktidar savaşı oluyor ilk 5 sene. Sonra savastiginiz kişi aslında muttefikiniz olduğunu anliyorsunuz. Dış dünyaya karşı birlikte savaşıp ekmek parası kazanıp bir yuva kuruyorsunuz. Bunları idrak etmek yıllar alıyor. He birde bu hale geldikten sonra ne. Küsme oluyor ne trip hemen konuşuluyor. Çünkü vaktiyle konuşulmayan her sorun bomba gibi önümüze düşmüştür tecrübeler bizi akillandirmistir.
(1,151 puan) tarafından
Vay be artıladm aynı bzii anlatmşsn bu kadar mı güzel anlatılır
(1,737 puan) tarafından
Teşekkürler ayselcim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım
(1,151 puan) tarafından
Canm benm ♡
(645 puan) tarafından
Yazarım csnim tamam  çok teşekkür ederim  :)
(645 puan) tarafından
Biraz duzeldi aramız canım geçenlerde konuştuk bazı huylarını değiştirmeye çalışıyor belli oluyor teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,042 puan) tarafından
Önce trip atarım istemsizce sonra konuşarak ya da kavga edip ağlaya ağlaya bir şekilde somunda yine konuşarak cozeriz. Çözemezsek psikolojim bozuluyor benim uyuyamam yiyemem içemem iyi ya da kötü bir sonuca ulaşması lazım 
(645 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Evliliğin ilk zamanları hararetli geçer aman ben bastırayım aman o bastırmasın yarışı var. Bence aklı olan alttan alır evliliğini lackalastirmaz
(645 puan) tarafından
Ben alttan alamiyorum hep haklıymış gibi davranıyor çalışıyorum nasıl olsa deyip evden dışarı çıkmıyor yaşımiz genç neden evde oturalm diyorum genelde kavgamız bu
(2,726 puan) tarafından
Güzel dille söyle konuşarak anlasirsiniz kavga ederek degil
(645 puan) tarafından
Soyliycem bakalm
0 oy
(216 puan) tarafından
Biz de biryere cikmiyoruz haftalar geciyo evde pinekliyoruz esim izin gununde yatmayi seviyo yatiyo hicbiyere gezmiyoruz evimizde hereyere uzak bebeklerimle gezemiyorum parka goturiyim desem arabasiz olmuyo 
(645 puan) tarafından
Benim de öyle oluyor anlatamıyorum bide ben kimse yok yardım edecek annem çalışıyor kaynanam yok zaten evin işinden bir yere gidemym
(216 puan) tarafından
Benimde hiic kimsem yok arayan soranda yok gunduz ölsem kimsenin haberi olmaz o derece
(645 puan) tarafından
Ailen nerde ki
0 oy
(328 puan) tarafından

Kimse de gezmiyormuş o zaman bu dışarda sürekli gezenler kim yahu :D biz gezemiyorsak onları da evlere tıkalım :D:D

(645 puan) tarafından
Valla ya kimse gezmiyor da bu kadar insan neden dışarıda  :)
0 oy
(12,596 puan) tarafından
sorun neyse oturur konuşurum uzatmam
(645 puan) tarafından
En iyisi bende oyle yapcm devam ederse kayınbabama diyecem nasıl duzeltirse duzeltsin
0 oy
(645 puan) tarafından
Bide bak şuan yeni evli sayılırız ya ben özel günlerde elimden geldiğince biseyler yaptım en azından ufak bir pasta aldim ama onds oyle bisey yok hiç normal günmüş gibi davranıyor valla bazen kendimi fazlalık gibi hissediyorum ne bileyim
0 oy
(831 puan) tarafından
Gitmek istediğiniz yer neresi cocuk fln varmı ılla sorun olur biz cıkıyorx ama gurbetteyz ve oğlum evde daraltıyor hemen ya park ya arabayla bir yere gdrz ama ev gezmesi yok ayda yılda termosa cay yaparım yada sıcak su parkta  kahve içeriz basit seylerle yapabirsn kavgayla kımse kımseyle vakıt gecirmek istemez illaki belli dönemde oluyor kavga eşler arası sogukluk getrıyo sadece 
(645 puan) tarafından
10 aylık oğlum var ilk zamanlar böyle değildik çıkardık evlendikten 2 3 ay sonra böyle oldu
(831 puan) tarafından
Zamana bırak Oğlun büyüdükçe ilgi bekleyecek İnan bizde öyleydk smdi 3 yaşında Zaman geçiyor sende ilgi alaka beklıyorsn nromal olaraktan    smdı esım bana dyo telefon elliyorm diye 5 dk ellesem batıyor zamannnda senden öğrendim diyorum
(645 puan) tarafından
Zaman geçtikçe soğutuyor işte kendinden tek sorun yok aslında çokta napcm bilmym
(831 puan) tarafından
Kocasından hiç sogumadım diyen varsa helal olsun o kocaya kendine çeki düzen verdi 3 yaşında oğlum 2 cocuk Yeni istiyorum yapmadım bana hayrı olana kadar
(645 puan) tarafından
Bende oyle diyorum şuan birini zor idare ediyorum
0 oy
(36 puan) tarafından
Artık ugrasmıyorum eşim ne yapar ne eder kendisini haklı çıkarmaya çalışır Artık Rabbıme havale ettim. Kendımı anlatmaktan yoruldum yıprandım böyle daha iyi daha mutluyum Rabbımın adaletıne guvenım sonsuz
(645 puan) tarafından
Bende son zamanlarda görmüyorum artık onu evde napysa napsn beni rahat bıraksın diyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
2 sene böyle gider sonra oturuyor ya i bende öyle oldu 
(645 puan) tarafından
2 sene demi
(9,247 puan) tarafından
Ewet ne oldu
(645 puan) tarafından
2 seneye yaklaştı ben evlenelide:) ondan sordm
(9,247 puan) tarafından
Düzelir canım birbirini tanıma huyunu suyunu ögrenme bitiyor işte
(645 puan) tarafından
Zor da bakalm
0 oy
tarafından
Oturup karşılık konuşun canım birbirinizin mutlulugu için çabalayan kavga etmek yerine ben onu nasıl mutlu ederim diye ama iki tarafında böyle düşünüp cabalamaei gerekiyor bizde eşimle bir ara çok kavga ederdik gurur yapıp ne ben.onla.konusur ne o benle konuşurduk sonra birlikte oturup konuştuk ben onun şu tavridnan rahatsız olduğumu söyledim o bana şu tavrımdan ben onun istemediği şeyleri yapmıyorum daha çok nasl istiyorsa öyle davranıyorum o da aynı şekilde bana karşı öyle 
(645 puan) tarafından
Oturup konuscm almaz diye düşünüyorum ne kadar değişecek sonuçta ama bilemiyorum yine de

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 183 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 531 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu

379,400 soru

11,356,663 cevap

34,833 kullanıcı