+1 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Varmi benim gibi ya ozellikle üniversite kizlarindan kiskaniyorum kucuk bi ilcede yasiyoz iki yillik universitemz var okumaya gelenlerden kiskaniyorum surü gibi her mahallede 5 10 tane:))) 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Merviş sen kadar olan çıkmaz be gülüm ☺️
tarafından
Esros kafama agri giriyo bzn o derece ya
tarafından
Kız abartma bu kadar
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Yaşın kaç canm
(1,785 puan) tarafından
18 lik kızlardan mı kiskaniyosn yani abartma bence benm yaşım 24 hayatta kendimden kucuklerden yada büyüklerden kiskanmam
tarafından
Aynen oyle heosi 18 ile 20 yas arasi:))
(1,785 puan) tarafından
Canm eşinin yanlış bı hareketinin gormediysen yada eşine guveniyosan kiskanilcak bı durum yok bence bu yönünü biraz törpüle kıskanmak kiskanilmak güzeldir ama aşırısı can sıkar
tarafından
Cok sukur gormedim canm hklsn bzn bayiyorum
(1,785 puan) tarafından
Yani kendini onun yerine koy sık boğaz edilmek istemezsin sürekli
0 oy
tarafından
Eşime guvendikten sonra isterse 5000 tane olsun
tarafından
Guveniyorum da ne bilim acik sacik giyiniyolar bide yasadgmz yer kucuk herkes herkesi tanir bunlar gelince yeni yeni tipler olduklari hemen farkediliyor
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Seven kiskanir bende esimi kıskanıyorum tabi asiri asiri olmadikca
tarafından
Ben bazn asiriya kaciyorum canisi
(1,149 puan) tarafından
Yani olabilir ben cok görmüyorum böyle seyleri bende kıskancım çünkü ha esime guvenim sonsuz cok sukur evden ise isten eve kafasi yerde gezer hep Allah korkusu vardir ama ben kıskanıyorum iste yapacak bisey yok
0 oy
tarafından

Uzak da şuan ama kiskanmiyorum canım çünkü kız yok:D olsa da çok kisknanc biri değilim güvenim aşırı fazla 

tarafından
Sen bana konum at ben gelem kızları bir talan eden bu enişte evli ona göre diye :)
tarafından
Aynn oyle saclarini baslarini yolalim :))) benimkine bukasmasinlar
tarafından
Şaka bir yana sen eşine guveniyorsan gerisinin önemi yok canım içini ferah tut
tarafından
Guveniyorum cok sukur biseyini de gormedim ama kizlara guvenmiyorum fildir fildir dolaniyormar
tarafından
Sen onları boşver canım onlar istediğini yapsın adama güvenin tamamsa gerisi tirt
0 oy
tarafından
Hayir kıskanmıyorum ozguvenim yüksektir ne kadar kadın olursa olsun onlarda asagi görmem kendimi
tarafından
Bende oyleyim ama kiskaniyorum iste
0 oy
tarafından
Ben kiskanmiyorum o tarz seyler aklima bile gelmiyo 
tarafından
Benim aklimdan hic gitmiyor:))
tarafından
Aklini baska seylerle mesgul et canm yapacak olan insana engel olamazsin zaten senin kiskanmanin sana da esine de faydasi yok yani
0 oy
(320 puan) tarafından
vardır ya senın gıbı dusunen kişilerde gereksiz saçma kıskançlağa girer ergenler
tarafından
Gereksiz degil bnce ya
0 oy
(891 puan) tarafından
Evet bende cokk kıskanırım yaaa 
tarafından
Bndeki kafa agrisi yapiyo bzn
0 oy
(11,217 puan) tarafından

sen yerimde olsan delirirdin demek : D 10 yilda kac zmn esimle ayri kaldik dunyanin en guzel kizlarinin oldugu yerde onlarla calisioda bir gun kiskanmadim :)esimde hos adamdir albenisi yuksektir kizlarda cok begenir ama onu cok iyi taniyorum .

tarafından
Cildirirdim net:)))
(11,217 puan) tarafından
haha valla hic orali degilim. gecen geldi bsy anlatti yerimde birileri olsa kizar kudurur buraya yazar napim edim kiskandim der dedim. ben gulup gectim : D
tarafından
Cidden mi yaaa vala helal sana
(11,217 puan) tarafından
cunku zaten adam hepsini elinin tersiyle tepmuis gelip benimle evlenmis simdi kalkip onlari kiskanmam  sacmalik olur ;)
0 oy
(5,153 puan) tarafından
Önceden çok kıskanırdim da şimdi hiç kiskanmiyorum :))
tarafından
Nasll pekii tutuyon kndini
(5,153 puan) tarafından
Valla tutmakla alakalı bir durum değil ya içten gelen  duyguları tutamazsın biz çok uzun süreli birliktelikten sonra evlendik 7 yıl sonra 7 yıldada güvenimi kazandı bana olan ilgiside tam ama ilerde ne olur ne gider bilmiyorum tabiki kendimede güveniyorum bu güven sadece güzellik üstüne değil tabiki
0 oy
(3,595 puan) tarafından
İnan aklıma bile gelmiyo ki çalıştığı kişiler çoğu kadın oluyo başımı agritip napicam yapan adam başım agiriyo diyemi yapmicak sanki  ama eşime güvenim sonsuzdur 

Allah şaşırtmasın bacım :)
tarafından
Amin amin canim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gram kıskanclık yok bende... Hiç kendimi hasta edemem
tarafından
En iyisi canm bn kotu oluyom vala
(9,247 puan) tarafından
Yapma valla çökersin
tarafından
Oylemi olir ya:(
(9,247 puan) tarafından
Tabi canım taka taka kafanda sac bırakmıcan kocamdan yaslı görümcen ondan sonra otur kıskan bence
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ben çok kıskanırım ama belli etmem :))
tarafından
Naslll pekiii
(1,257 puan) tarafından
Kıskanacağım şeyler yapmaz en onemlisi de buu .. Ama o yapmasada kendi kendime birini birşeyi kıskanırsam eşimin ilgisini kendime bı anda topluyorum genelde böyle bide bizim ikinci evlilik olduğu için bu konuları çok aşmış bulunuyoruz onun rahatlığı var yandık bı kere bı kere yanmayiz :)))
0 oy
(1,765 puan) tarafından
Sen eşittir ben ☺️☺️❣️
tarafından
Sendemiii onlardan kiskaniyon kiz
(1,765 puan) tarafından
Herkesten herşeyden ☺️
tarafından
Bndeeee yaaaaaaa bndeeeeeee
(1,765 puan) tarafından
Bu huyumu sevmiyorum ama napalim yaa bizide seven böyle sevsin skfkdk
0 oy
tarafından
Bende herkesden:))
tarafından
Benim gibi desene
tarafından
Belki daha fazla kız:))
0 oy
(118,484 puan) tarafından
o kadarda takma sakinan goze cop batar
tarafından
Napim sevdosss ya aklima gliyoo
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Yok canım kıskanmıyorum kıskanırsam sürekli is icin nerde olduğunu sormam lazım  :)
(11,094 puan) tarafından
Ben isim olmadığı sürece aramıyorum nereye gittiğini takip etmek zor pvc işi yapıyor bazen genç kız da olduğu oluyor evde onun dışında zaten ne çarşıya çıkar ne gezmeye gider  :)
tarafından
Benm esimde bekarken pvc isi yapiyormus bigun kiz onu cagirmis gell gell :)) bana anlatti varya sinir oldum
(11,094 puan) tarafından
Biz de o sayede tanıştık  :D
tarafından
Ahhaja hadi ya:))
(11,094 puan) tarafından
Aynen  :) eşime güveniyorum ama takipteyip genç biri gelir ortama bisi olur kalkar hemen kendi rahatsız olur
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ay bende güveniyorum eşim e ama kıskanıyorum ya. Yapıyorum arada öyle hainlikler:D:D

tarafından
Nplm bacim zaman kotü:))
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Ben aşırı kıskanç değilim calsitigi iş yerinde.kiz yok ek düğün salonunda güvenlik işi yapıyor düğüne gelen kızları sen düşün her türlü var ama ben eşime güveniyorum. Sevgisinden şüphem yok o yüzden çok kasmiyorum.
tarafından
Anladim canm brnim esiminde 2. Meslegi fotografclk ama izin vermiyorum yapmasina :)) biraktirdim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 2,956 göst.
24 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 426 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde 2323 (2,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 526 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeakarsu (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 147 göst.