0 oy
850 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Bi kızım var ismi Asya ve simdi Allah izin verirse 25+5 haftalık hamileyim. Bebegim erkek. Esim tutturmuş abisinin adını verecekmiş. Ben cok sıcak bakmıyorum acıkcası. Abisi yasıyo ve biz zaten hep yanyanayız. Bana güzel isimler soylermısınız. Hani ismi soyledıysem esim yok guzel degıl dıyor.

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Asaf koy kızınla da uyumlu olsun 
-Reklam-
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız senin kocanın ne bitmez abi sevgisi varmış ana baba ismini anlarım da abi ismide neymiş bide hayatta zatn burnunun dibinde 
(2 puan) tarafından
Ahh ahhh vallaha aynen oyle
0 oy
tarafından
Eymen, Barış, kaan
0 oy
(792 puan) tarafından
Ben erkek olursa Muhammed Asaf yada Muhammed Ali düşünüyorum kız olursa Elizan :) inşaAllah ☺️
0 oy
(103 puan) tarafından
Bizimki de abisini çok seviyor hatta iki abisinin ismini vermek istemişti olsaydı yavuz selim diye :) Allahtan kızım oldu koyamadı şuan hamileyim tekrar söyledim bunuda ben koycam diye erkek olursa Musab kız olursa da Zümra  koymayı dusunuyrm 
(2 puan) tarafından
İlk cocugum da cok dua ettim ınsallah kız olur dıye sırf ismi murat olmasın diye
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Abisinin adi ne ki bian öldü  sandim onun icin verecek zannettim. Isim.olarak da aklimda yok ama kızının ismine yakin bi isim olsun uyumlu olur
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Muhamnet 

Emin 

Ömer 

Musap 

Jiyan  

Bu isimleri çok seviyorum çünkü çocuklarımın ismi
0 oy
(13,086 puan) tarafından
Bence asyaya uyumlu bir isim seç esini de ikna et isimleri uyumlu olsun diye 
0 oy
(7,616 puan) tarafından
Aras koy Asya ile uyumlu.
0 oy
(248 puan) tarafından

Valla biz çok kavga ettik ben dedim bu olacak çocuğumun adı kayinbabam gitti kendi koydu 

0 oy
tarafından
Valla kuzum koyma o ne öyle abisinin oğlu olsa abisi kocanın adını koyacakmiymis ağzından Bi essoluesek çıksa ya da eşek desen gönül koyacaklar hem de isim hakkı senin tavrını koy ortaya 
(2 puan) tarafından
Ya bıde sımdı oglumsun adı falan diyecek kaynanam degısık degısık seyler diyerek sevecekler bı gun degıl kı bı omur ben cıldırırım ya
0 oy
(2 puan) tarafından
Alakasız olacak ama kızınızın adı asya imiş. Ben de gebeyim asya ismini de koymayı düşünüyorum. İsmin enerjisine inanan biriyim. Kızınız sizi çok yordu mu? Huyu nasıl?
(8,931 puan) tarafından
Eski post cnm yorum yaparken tarihlere bak
(437 puan) tarafından
Postu hortlatmıssın :))
0 oy
(531 puan) tarafından
Çok saçma abisinin çocuğu olsa sanki onun adını mı koyacak Allahım ya 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bacisi baktin kurtuluşun yok bi isimde sen ekle sende o isimle seversin 

İlgili sorular

0 oy