0 oy
611 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba 6 ay önce evimi terk ettim. Sebepleri eşimin instagram üzerinden kadınlara sapıkça şeyler yazması , çok aileci huyu, sürekli beni evde yanlız bırakması sürekli ailesine gitmesi ve bana attığı tokatlar. Çok idare ettim çabaladım ama hep kendini haklı gördüğü için bi yol alamadık. Anneme bel altı küfürler etti ve en son haber vermedem eşyalarımıda alıp aile evine döndüm. Bunların sonucunda ne eşim ne ailesi beni aramadılar. Ailesi zaten hep fitne fesat soktu anlamıyorum dertleri neydi ya insan sormaz mı gelinini aramaz mı ne oldu neden haber vermedem gittin ne derdiniz vardı diye ? Eşim bana bu süreçte hep manipüle edici Mesajlar attı. Bir hafta öncede seviyorum sensiz yapamam dedi. Bende ona 6 aydır benim için bi çaba bile göstermedin ailende aramadı dedim. Ailen aramadı diyince kendini yine haklı buldu giden sensin seni ne arıcaz aileme saygın yoksa banada olmasın sen yokken onlar vardı dedi. Saygı mı? Kendini anneme bel altı küfürler etti saygıdan söz ediyor. Ben ailesine hiçbiiey demedim. ve ona dediğim kelime bende senin ailen değilmiydim peki ailen bana onca şey yapıp yaşatırken neden onlarada bı tepkileri vermedin? Yine kendini haklı gördü. Arkadaşlar hiç çaba etmedi ya insan karısı gidince bukadar çabasız olırmu? Sürekli bi köle hayatındaydım sürekli yönlendiriyordu kıskançlığı paranoya şeklindeydi ve narsist bi adamdı. Düzelir dedim düzelmedi. Bundan sonra da düzelmez biliyorum. Beni sevdiğini söylüyor çarşamba günü çekişmeli davanın ilk celsesi görülcek. Boşanmıyorum demesin bide. Dese de bişey değişmez. Çekişmeli nasıl oluyor ne kadar sürüyor aranızda bu deneyimi yaşayan var mı? Ve bu kocanın hiçbi çaba etmemesi normal mi sizinde başınıza geldi mi? Bu mahkeme sürecinde üstüme iftiralar attı tabi dilekçesi iftira ile dolu ve benden 200 milyar istiyor. Ben her hevesimden vazgeçtim gelinlik bile giymedim düğünüm bile olmadı bana mutlu yuva ver yeter dedim. İnşaşlah hiç mutlu olmasın başkasıyla ve ailesi içinde bana böyle yaptığına değmediğini görsün. Hep arasın istiyorum beni canımı çok yaktılar. Sevdğini söylüyp ama çabalamıyor buda tuhaf istiyo ki herşeyi ben yapayım gel al beni diyeyim o hiç uğraşmadan gelsin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bak yola adımını atmışsın boşan gitsin emin ol hayatın bu adamsiz daha güzel ve kolay olut
tarafından
Davayı açan sen misin o mu neden senden para istiyor
(31 puan) tarafından
Gittiğim için. Ben açtım davayı. Ayrıca her detayı iftitralardan ibaret yazdıkları dilekçenin
tarafından
Boşver *** alır ozaman keyfinden gitmedin yaptikalri orta da
(2,014 puan) tarafından
Hiç geriye dönüpte bakma bile sana iftira atandan ne koca olur ne adam olur.
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Senden 200 bin talep edenden adam olmaz
(932 puan) tarafından
Aynen katılıyorum bu yoruma üzülerek
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım boşanmam  derse bayaa sürer 
0 oy
tarafından
Bu kadar şey yaşamışsın. Kararını verip mahkeme gününe kadar gelmişsin canım. Sen eminsen hiç geri dönme. Allah'ın izniyle çok güzel yollar açılır sana. Genç yaşını heba etme böyle adam ve ailesine. 

Çekişmeli olsa bile delillerin varsa mahkemen çok uzamaz.

İnşallah hakkından en hayırlısı olur
(31 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim  hiç bi çaba etmemesi beni çok yaraladı gerçekten
tarafından
İşte öyleleri değmez canım. Boşvercen yoluna bakcan. Rabbim sana en hayırlı kapıları açacaktır sen yeter ki ona inan❤️
0 oy
(60 puan) tarafından
Okuyunca çok üzüldüm ve anladığım su ki sen hala seviyorsun kocanı 
(31 puan) tarafından
Seviyorum maalesef :( insan bilemiyo ki sevdiğin sana neler yapıcak. Hiçbi çaba etmedi bu beni çok yaralıyor. Normal bi insan hatasını anlayıp düzeltmeye çalışmaz mı?
(60 puan) tarafından
Normalde böyle postlara pek yorum yapmam ama nedense yasadiklarin etkiledi ve haklı buldum seni seviyorsun ve haliyle bir çaba bekliyorsun bu en doğal hakkın.  Cocugun var mi
0 oy
(241 puan) tarafından
Bitti mi davanız
0 oy
(48,620 puan) tarafından
aman bu kadar gemileri yaktiktan sonra barışıp.bide başını yakma kurtulmaya bak  çekişmeli uzun sürüyor diye biliyorum 
(9,200 puan) tarafından
%80 erkek dediler ama daha tam kesinleşmedi☺️
(48,620 puan) tarafından
hayirli sağlıklı olsunda ☺️
(9,200 puan) tarafından
Amin canm aynen önemli olan o ☺️ bi deli cesareti ile ikinciyi yaptk bakalm nasl olcak doğunca :Djdf
(48,620 puan) tarafından
he bide planli bebe ❤️❤️ planli dusunmuyorum kaza kurşunu olursa bisey diyemem ☺️
(9,200 puan) tarafından
Tabi canm yoksa 4 yıldır guvenli korunuyorduk ;Djdgd
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sevmiyo canim boyleleri kendilerinden gidilmesini terkedilmesini hazmedemez ve bunu sevgi sanir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 618 göst.
0 oy
23 cevap 1,281 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 740 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 306 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu