0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından

Sizce zor mu kızlar günüm bayağı geçiyor hap kullanıyorum ama fayda etmedi sanırsam yarn test yapcam oğlum 8.ayına giricek çok mu kısa aradaki ay farkı:ermm:

16 Cevaplar

0 oy
(1,313 puan) tarafından
Benim kızların arası 15 ay şöyle diyeyim valla organlarım yavaş yavaş iflas ediyor
(570 puan) tarafından
Gerçekten mi ya tam emin değilim ama oğlumdaki belirtler var
(1,313 puan) tarafından
Valla canım her çocuk aynı değil ama küçük kızım çok huysuz besiksiz asla durmuyor büyük kızım bensiz asla uyumuyor
-Reklam-
0 oy
(15,038 puan) tarafından
Varsa bile öyle bişey aralarında 16 17 ay falan olur baya büyümüş olur yine. Hem birlikte büyürler. Nasipte ne varsa o
(570 puan) tarafından
Haklısın canm hap normalde kullanıyordm içince sabahına adet oluyodum bu sefer günüm 14 gün geçti
0 oy
(10,411 puan) tarafından
7   8  ay olmaz kuzum ne yaptin
(570 puan) tarafından
Oğlum 8. Ayına giricek canm aynı belirtileri yaşıyorum inşallah olmz canm:)
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Tabiki çok az yaş farkı, ama her gecikme hamilelik değil haplar yapıyor öyle 
(570 puan) tarafından
İnşallah ya oğlumdaki belirtiler var ondan da şüphelemdim inşallah dediğin gibidir
0 oy
(996 puan) tarafından
Arası 7 8 ay olmaz şuan hamileysen 17 aylık olur 1.5 yas yani zorlanirsin ama alışırsın zamanla 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun çok zor bı iş. Kadın  çok yıpranıyor
(570 puan) tarafından
Hap da kullandm ama neden gecikti anlamadm ilk gebeliğimdeki belirtiler var
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Oglum 11 aylıkken  1 aylık gebeymisim oglum 3 yaşında doğduğu zamanlar çok iyiydi ama şuan oglum 3 yaşında kizjm 1 buçuk yaşında çok zorlanıyorum 
(570 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsn yarn test yapcam bakalm
(2,165 puan) tarafından
Canm test yapinca buraya yazarsın yine sonucunu
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bacım çocuk doğduğunda büyük olan bir buçuk yaşında felan olur 
(570 puan) tarafından
Öyle oluyor evet canm soruyu yanlş ifade ettim bebeğim 8.aya giricek hamilelik şüphm var sanırsam
(3,859 puan) tarafından
Ablamın çocukları arasında 14 ay var şuan ikisi de okula gidiyor ama hala çok zorlanıyor
(570 puan) tarafından
Yarn bi test yapayım umarım değildir ya saol canm
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Korunmadiniz mi kuzum ? 
(570 puan) tarafından
Hap kullanıyorum canm
0 oy
tarafından
Çocuklarım arasında 4,5 yaş var kaynanamla birlik durmasam ya sonumu göremiyorum oğlum şuan 5 aylık kızım 5 yaşında oğluma hep kaynanam bakıyor Allah var hakkını yiyemem bı emmeye yemek yemeye bana geliyor 
(570 puan) tarafından
Benimde annem bakıyor oğluma da benim bedenim henüz hazır değil sanırım
0 oy
(9,504 puan) tarafından
İki çocuğun arası 7 8 ay nasıl olacak canım doğduğu zamana göre hesaplıyosun 
(570 puan) tarafından
Canm yanlş ifade ettim daha emin değilim o yüzden şimdi oğlum 8 aya giricek
(9,504 puan) tarafından
Zor vallah kuzum inşallah değilsindir
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benimkilerin arasında 28 ay var isteyerek oldu şu an kızım 31 aylık oğlum 3 aylık.. ama görüyorum ki 2-3 yaş arasi dönem ne kadar önemliymis.. konuşma dönemi Tuvalet eğitimi dönemi kreş dönemi vs.. oğlumla ilgilenmekten kızıma tuvalet eğitimi veremedim kabul etmiyor kitaplar okuyoruz ama eskisi gibi değil oğlum uyanıyor ona koşuyorum tabi buna da şükür canları sağolsun zaman çok hızlı geçiyor bi bakmışsın büyümüş yuvadan uçmuş.. Allah hayırlısını versin ama inşallah yoktur bebişin ilki biraz daha büyüsün :)
(570 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canm Allah bağışlasn
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglum 21 buçuk  kızım 5 gun sonra 6 aylik olucak cok şükür iyiz 
(570 puan) tarafından
Allâh bağişlasn canm
(9,626 puan) tarafından
Amin sagol canim
0 oy
(812 puan) tarafından
Çok kısa tabiki cnm zorlanırsin hemde ilk bebiş de küçük onunda ilgiye ihtiyacı var
(570 puan) tarafından
Haklısın bilmiyorum ya belki var belki yok kısmet Allah yardım etsn
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Doğana kadar bir buçuk yaşında olur evet başta biraz zorlanirsin ama ikisi birlikte büyür rahat edersin bizim komşular ikinciye hamile kaldıklarında aynı senin gibi 7 8 aylıktı ikisininde büyüdüler bile masallah
(570 puan) tarafından
Maşallah inşallah öyle olur canm tabi varsa:)
(4,431 puan) tarafından
Kısmet bacım hayırlısı Allah'tan her türlüsü zor İnanki küçükken en azından dertleri de küçük Oluyo büyük olanda sorun bacimin ikinci olduğunda kız 6 yaşındaydı oda yapiverdiler enişte yatiyo odada bebek annemle yatiyo diye oda bacimla yatiyo odasına koyuyorlar uyuynca gece geliyormuş gene en sonunda enişte pes etmiş gitmiş şimdi üçüncüye hamile diyomus bebek gelince kardeşi babamın yanına yaptırırız yer kalmicak ya minik bebeğe diye benim ki dört yaşında İnanki dur etme yapma demekten bı halim yani küçük olunca kıskançlık anlamiyolar pek:)
0 oy
(932 puan) tarafından
Kolay değil canım ama öldürmüyorda:)))
(570 puan) tarafından
Sjsjsjs inşallah

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,001 göst.
+1 oy
22 cevap 304 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy