0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
2 ay önce ev almıştık kızlar kredi çekerek bankaya 600 bin TL borcumuz var evde ankastre set kullanılmış benim yok ben almak istemiyorum fırınım var set üstü ocağımı var onlar yeni 2 sene oldu alalı neyse ben diyorum ki fırın çıkınca boş kalacak yere  kapak yaptıralım dolap olsun ocağa da çözüm buluruz sadece aspiratör alalım dedim ankastre setler 7 binden başlıyo yazık bir sürü borcumuz var onun yerine perde ve halı alalım diyorum perde yetmiyo bu eve salonunda bir cam var yeni yerde 2 cam var mantıklı mı sizce yoksa ankastre yi almalı mıyım 

10 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ankastre şart değil ya ve aşırı pahalı dediğin gibi gereksiz masraf olur şuan 
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Davlumbaz ve ocağını al zaten yerleşmeli ocaklar, oraya kapak yaptır sonra almak istersen fırın alır koyarsın önemli değil, perde halı daha önemli
0 oy
(9,571 puan) tarafından
Ankastre al bence fırını satıp uygun ankastreler var bime geliyor
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Biz ankastre dolabi kullanıyoruz içinde ankastre ama içi boş ta kullanilir lojmandayken dolap yaptırıp üstüne koymuştuk gelirken sattık fırın aldım gömme olarak ankastre içinde.
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Güle güle oturun bence acil olan eşyalarını al diğerlerini ayarlamaya çalış derim benim fikrim bu yine siz bilirsiniz
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bence önce perde halı alın 
0 oy
(933 puan) tarafından
Bime kumtelin ankastresi geliyor siyahı var bende ama siyah kesinlikle önermem beyaz alabilirsin gayet kullanışlı 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Valla hepsi de ihtiyaç gibi geldi evi gösteren eşya çünkü ama sanırım perde daha acil diğerleri idareten kullanılabilir ama kapak yaptırmak da maliyetli artık bence hesap kitap yapıp hangisi daha az maliyetli olursa ona yönelin
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Almalisin bence olmazki oyle 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Dolap yap gitsin bacım yarın öbür borç biter canım isterse dolabın kapağını söker fırın taktirirsin nolcak

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,048 göst.
16 Şubat 2023 Aile kategorisinde Mizgin1349 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 251 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 666 göst.
26 Şubat 2020 Aile kategorisinde çetrah (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,071 göst.