+11 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
Almadik gitmedik sizlerr

42 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Balayına gitmek nasip olmadı maalesef ama seneye güzel bir tatil yapmayı düşünüyoruz, evlilikte teklifi aldım cafede iki demet gül yüzük şarkı vs. Önümde diz çöktü heyecandan konuşamadı yüzüğü çıkardı bende yüzüğü alayım derken kutunun içindeki süngerle beraber çıkardım taktım parmağıma süngerini taktım geri sonra kalktı sarıldı falan fistan işte :D
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Bunu duyan ben burayı terk etti ahahaja
0 oy
(8,580 puan) tarafından
Gitmedik , aldım  ;)
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Balayına kış balayı yaptik Sarıkamış kayak merkezi

Evlilik teklifide olmadi muhabbet arasinda biz evlenelim yaa dedi :) 
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Evlilik teklifi aldım balayınada gecikmelide olsa gittim :) eşim sağolsun evlilik teklifinde okuduğu şiiri bile kendi yazmıştı :) 
0 oy
(510 puan) tarafından
Bende ikisise yok,☺️
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Balayı olmadi ama evlilik teklifim çok güzeldi 

Eşim bir kafeyi  kapattirmisti balon mum özel masa falan her şey vardı, yerde hep güller masada çok hoşuma gitmişti 
0 oy
tarafından
Balayinada gittim evlenme teklifi de Mersin marinada aldım bir yat kiralamisti esim hiç beklemiyordum
0 oy
tarafından
Hepsi oldu da sonu bir b.ka yaramadı :)
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Evlilik teklifi almadım msjlasirken evlenek mi kız dedi dalga geciyor diye he evlenek dedim sonra 5. Yıl artı bir çocuk :) balayinada düğünden bir buçuk ay sonra gittik Nevşehir'e 
0 oy
(331 puan) tarafından
Aman evlilik teklifi almadım eşim yıllar önce bana dedi ki seni alacağım dedi bnde hiç cevap veremedim sonra aradan yıllar sonra evlendik balayına da gitmedik ama sonra eşimin işi nedeniyle Kıbrısa geldik eşim dedi ki seni balayına getirmemiştim Aşkm şimdi burda balayı yaparız dedi komik gülüyorum eşimin laflarına ama

Tam balayı yapılacak yere geldik beraber de çok gezdik çocuk olana kadar şimdi arada sırada çıkarız gezeriz 
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Eşimle aynı iş yerinde çalışıyorduk bana dedi yarın sana 2 tane hediye gelicek  3.de ben kendim vericem dedi tamam dedim 1 tanesi müzik çalarlı gramafon üstünde benimle evlenir misin yazıyordu ikincisi kocaman güllerden buket onun da notunda anlamlı bir evlilik teklifi vardı tabi cevap vermedim hiç birine 3. De akşam yemeğe gittik sonra ilk buluştuğumuz sahile gittik arabada dedi arkadan ses geliyor ben bir bakiyim o indi sonra beni çağırdı gel hava çok güzel diye bende indim yanına gittim arabanın arkasına pankart asmisti benimle evlenir misin diye :D böyle işte  balayına gittik orda gezmedik yer bırakmadık kış olduğu için orayı tercih etmiştik

0 oy
(12,949 puan) tarafından

Ikisi de çok güzeldi :)

0 oy
tarafından
Aldım da gittim de canım ama gerçekten sevene her gün balayidir zaten. İlla yeni evli olmaya gerek tok biz her yaz tatilde farklı şehirleri gezeriz hedefimiz Türkiye'yi gezmek
0 oy
(165 puan) tarafından
Ya hersey spontane gelişmişti ama çok harikeydi.

Sevgiliyken böyle aşırı eglendigimiz kahkaha atarken gözümüzden yaş gelen bi gün araba da hadi sor diye bağırdım, hemen anladı, benimle evlenirmjsin dedi camları açıp bagirdim resmen içim iceme sigamadi ya, iiyiki eşimi seçmişim, çok mutluyum. Balayına hemen gidemedik, işlerinin yoğun olduğu zamana denk geldi. 6 ay sonra falan gittik 2 haftalığına aşırı güzel Bi otele çok guzeldi,elitti.
0 oy
(524 puan) tarafından
Görücü usulüydü bu yüzden evlilik teklifine gerek kalmadı. Balayını da eşimin kuzenleri ısmarladı yoksa o da hayal olacaktı.. ama on numara bir balayıydı Allah o kuzenlerden razı olsun:)
0 oy
(461 puan) tarafından
Evlilik teklifi aldım , balayına Kıbrıs'a gittik canım :)
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Balayına arkladasi eşim arkladasinn eşi bı de bebeği Rize Trabzon gittik evlilik teklifi almadim zaten saçma geliyo bna zaten nisanlanmis olmuş bitmiş herşey bide evlilik teklifi yapiyo 
0 oy
(119,228 puan) tarafından
balayim 2 hafta surdu teklif yok ☺
0 oy
(895 puan) tarafından
Arkadaslar hepsini tek tek okudum.Allah huzur versin gerisi gelip gecici seyler

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,142 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,718 göst.