+11 oy
542 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
Almadik gitmedik sizlerr

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İkiside olmayan ben burdan kaçar
(6,047 puan) tarafından
Bize de toprak atsınlar
tarafından
sevgililer gününde tektaş alıp diz çöktü 2 seneden sonra benle başını yakar mısın tekrar diye ne diyim Allah razı olsun gardaş dedim sırtına vurdum
(6,047 puan) tarafından
Ay nasıl nankorsun hahaha . Ben daha onu bulamadim. Kıymet bilin azicik
-Reklam-
+1 oy
(3,079 puan) tarafından
Balayına gitmedim ama evlilik teklifi aldım :) 
0 oy
tarafından
Balayına gittim evlilik teklifi almadım zaten evlencez dedi :)
0 oy
tarafından

Balayina gittik Bodruma. 

Evlilik teklifinide aldim coksukur :D

0 oy
(7,818 puan) tarafından
Gitmedikde almadimda ikisindede yogummm
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Teklif için yüzüğü almış ofisine gittim ikide bir ters bir şekilde yüzüğü açıp kapatıyordu sinirlendim aldim baktım o da orda diz çöktü teklif etti :D

0 oy
tarafından
Balayı yes ama evlilik teklifi no
0 oy
tarafından
İkisini de yaşayamayanlar derneği
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evlilik teklifi almadım ben ettim reddetti ama benimki ters konuşur heyecanlanınca. Balayına da Antalya ya gittik. 
(895 puan) tarafından
Nasil sen mi evlilik teklifi ettin
(13,203 puan) tarafından
Evet hem de benim doğum günümde bankta oturuyorduk öyle ağzımdan çıktı
0 oy
tarafından
düzenlendi

Akşam.yemeginde restaurantta aldım evlilik teklifi . Balayinada 15 gün bodrum 15 gün bulgaristana gittik az daha alkolik oluyorduk Allah muhafaza  en son eşim Bulgaristan'da rakıyla ellerini yıkıyordu hshs :D

tarafından
Ahshsjddj haykırdım :D peki eşimi tekne turu yaparken ayağından eşek arısı sokması ayyyyyy ahshshsj :D teknenin on tarafindada +50 yaş ablalar alem yapıyor bağıra bağıra diyor ki gidip şu kokonalari sokmadinda geldin benimi buldun demisti o an kendimi denize bıraktım sırt üstü ahssjdj :D
tarafından
Süpermiş ya hshdhh
tarafından
Ayyyy bizde alkol anısı çok ya trakyalıyız accıkk severiz içmeyi :D
tarafından
Bizde adanaliyiz:D
tarafından
Ahada canım dürüm istedi adana dürüm lavaşı bol yağlı şöyle soganli sumaklı ohhh keşke olsada gömerdim ya :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
balayida yaptim , evlenme teklifide aldim dugun dernekte yaptim kinamda erik dalida oynadim : Ddd 
(11,217 puan) tarafından
kim yapmadi yawrum yapmiyanin gozu ciksin. olum bi kere evlilik bi keredir.
(3,600 puan) tarafından
Kız virüs var diye herşeyi bahane etti eşimin ailesi sanki sadece bize virüs vardı 2 saatlik bı düğün onada geç kaldık zaten neyse hiç hatirlamim gece gece uykum kaçar yoksa
(11,217 puan) tarafından
kocanin ailesinin gonlu yokmus viruste bahane olmus. neyse kuxum takma gecti gitti herkes nasibi kadar yasar nasibin o kdrmis :)
(3,600 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
tarafından
Kiz son postuma gelin
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Sjsjjs balayına bina bodrumuna indik  ışıkları kapatmaya.

Evlilik teklifine gelince de  çamaşır hanede aşkımızı ilan ettik oldida bitti:D:D

tarafından
Siz aynı cennet mahlesi deki fotosla Selim gibi kız :))))☺️☺️++
(27,306 puan) tarafından
Sjjsjsjs evet
tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(619 puan) tarafından
1 mt kar yağmıştı. Yine de gelip teklifini yapti. Görücü usulü diye evlilikte mi teklif etmeyelim demisti 

Kapadokya da balayini yaptık. 
0 oy
tarafından
Balayına gitmedi. Evlilik teklifi yatta yapmıştı haberim yoktu çok güzeldi
0 oy
(3,860 puan) tarafından

Evlilik teklifi aldım ama balayına kendi isteğimle gitmedim. Keşke gitseydim 4 sene olacak evleneli hiç tatile gitmek kısmet olmadı:D

(895 puan) tarafından
Kiz insan balayina gitmez mi.sonradan gitsende coluk cocuk oluyor.anne gibi tatil oluyor
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Balayına gittik hatta tek bir yer değil gezdik kafaya göre evlenme teklifi aldım ama çok uzun hikaye hiç yazacak dermanım yok yarın yolculuk var uyucam simdi☺️
0 oy
(3,600 puan) tarafından

İkiside olmayan ben yorumlara bakmaya geldim :(

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Aldım gittim Avm de  çalışıyordum lcw da mağazanın karşısına kocaman pankart sallandırmıştı iki katın arasına 

Balayina da Antalya Belek te bi otele gittik çok güzeldi 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
İkiside var bacım
0 oy
tarafından
Aldim da gittim de. Smdi o donemde bizm birçok arkadaşımız böyle afilli afilli evlilik teklifi ile evlenip gidiyordu. Bende sürekli eşime laf sokuyordm a biri daha evlilik teklifi etmiş bir sen kaldın of napcam ben senle diyip duruyordm. Bir gün dedi ki arkadaşım terfi aldı kutlama yemeği var sende gel ama güzel giyin dedi. Bende şıkır şıkır hazırlandım falan işte. Aşırı güzel bir yere gittik. Girişte heryer karanlık falan Allah dedim ya noldu. Ana bir baktım içeride konfetiler maytaplar yerde güller falan of herşey harika. Döndüm eşime bir vurdum. Bir geri zekalı sen kaldin. Şöyle bir şey yapamadn bana alacağın olsn dedim :D kustum güya hızlı yürümeye başladım. Sonra eşime hadi yürü dicem tripli tripli arkamı döndüm. Oha eşim yerde diz çökmüş elinde yüzük :D normalde kızlar soğuk ağır başlı davranır. Ben ayağına diken batmış teke gibi zipladim :D 

Balayına da düğünden hemen sonra gelinliği bile çıkarmadan gittik. Otele geçtik. Sabah da kuaförde kadın saçıma gereksiz bir sürü tel toka taktı. Eşin uğraşsın dursun dedi :D otelde 3 saat saçımı açmaya uğraştik acamadik. Gecenin o saatinde kadın otel çalışanı bulduk bana yardım etti de bitirdik :D
(6,734 puan) tarafından
Demek bitirdiniz he:)))

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,141 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,714 göst.
5 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Bebegimherseyim (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 558 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,285 puan) tarafından soruldu