0 oy
1,141 göst.
Diğer kategorisinde (1,455 puan) tarafından

Evvett tam kavgalıydık buluştuk böyle sorunları konuşmak için anaam bi baktm awm değil fenerbahçe topuk  yaylasına gidioz arabayla.  Dedim ne oluo bişi yok ya ordan geze geze gidelm dedi neyse dedim herlde takım geldi antreman izlicez benimle arayı bulmak için . Bi baktm girdik kocaman  klupten içeri hoşgeldiniz ceyhun bey buyrun dedi bi tane kadın ben hemen kim bu kadın nerden tanıo seni riv rive başladm :) sonra merdivenden indk dedi yemek yiyelim fln nyse merdivenlerden gül yapraklarıyla indik fln masaya oturcaz baktm sandalyemi çekio öküzcüm masada çiçeklet mumlar fln bitane gülden bi buket nyse dedm baya affettrmek için şeyler yapmş yemek yedik kimse yok etrfta müzikt3 mozart :) hahaha sonra bitane garson tekerlekli masayla gelio bitane pasta var aaa dedim ne güzel cnmde pasta çektiydi yazıyı  okudum ben şokkk sonra işte bu yanıma gelmş diz çökmüş fln ama ben oturuom hala şoktayım dediki nekdr daha beklicem döndm ayağa kalktm BENİMLE EVLENİRMİSİN DEDİ ben evetttt sarıldım hemen küslüğüm bitti tabi yüzüğe baktm anaam dedm ne kadada güzel ozmnlar 5 taş yeni moda :) sonra yedik içtik fln gölde gezdik öyle çok güzeldi :)  sizlerde anlatın hadi bakimmm

image5 eylül 2014

20 Cevaplar

+1 oy
(119,073 puan) tarafından

Benim hatira ormani kilikli teklif etmedi bak gene aklima geldi gerildim şuan :blink:

(3,750 puan) tarafından
Yalnız değilsin bnmde içimde kaldı :)
(1,455 puan) tarafından
Kızz sen nasıl almazsn söyle geç olsada et de
tarafından
Yanlız değilsin bacım
(119,073 puan) tarafından
Özooom et diyom karakterime ters diyo banaa :(( soryy diyo bide
(1,455 puan) tarafından
Soryy morryy anlamam :) etmiosan kilidi basarım de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ucundan döndüm yaa
(1,455 puan) tarafından
Hahah bnde çok kıskancm anlıyorum senii
tarafından
Hâlâ derim bir evlilik teklifi eden olmadı diye sen bir daha bana öyle davran bak sen daha neler kaçıracaksın der ben doğum gününü de neredeyse bozuyordum kuzenim engelledi hep kafami meşgul etti de onu yapabildi çocuk
(1,455 puan) tarafından
Şuan acıdım adama :)
(14 puan) tarafından
Aynısı olmuş ben de biraz mahvettim
tarafından
Aaa neden niye acıdın yaa
Sende anlat kız
0 oy
(42 puan) tarafından
Ya benim fotolar eski telefonda kaldı ama cok guzel bir evlilik teklifi etmıstı bana.. Hemde abimin dugununde ❤️❤️
(1,455 puan) tarafından
Olsum cnm güzelmşş
(42 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(5 puan) tarafından
0 oy
tarafından

Bana 300tane mumla benimle evlenirmisin yazmisti:D

(1,455 puan) tarafından
Romansssss
0 oy
(769 puan) tarafından
Ben doğum günümde almıştım evlilik teklifini 19 haziran 2018 ❤️ sade ve güzeldi :) 
(1,455 puan) tarafından
Ne güzelk
0 oy
(614 puan) tarafından
Arkadaşın düğününde böyle arkadaşlarıyla kavga ediyormuş gibi yaptılar bende ayırmak için ortaya daldım arkadaşları kenara birden çekildi ve Bi baktım diz çökmüş elinde yüzük :) 
(1,455 puan) tarafından
Wayyy bunu yapanlar çok gzl oluo
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ahh ahhh almadım ya merak ettim geldim ama severim böyle hikayeleri :) 
(1,455 puan) tarafından
:) evet  anlatrken o anınyaşıosun ya bi doğum anım bide bu anımı hiç unutmam
(3,750 puan) tarafından
En güzel ve özel anlar
Bn maalesef evlilik almadım okadar şeye rağmen bazen diyorum etmedin ne etcem artık kızımızı göstererek alsana evlenme teklifi diyor:) :)
(1,455 puan) tarafından
Hahah akıllı adam :)
(3,750 puan) tarafından
Demi :) :) :)
0 oy
tarafından

Vaayy özoo sansli kari :D 

(1,455 puan) tarafından
Hahaha :) evviittt
0 oy
(236 puan) tarafından

Ben yurtdışında yaşıyordum, eşim İstanbul'da, haliyle anca ailemle yazdan yaza gelebiliyoruz Türkiye'ye İstanbul'a.. söz kesileceği günü (bütün hazırlıklar evde yapıldı evimiz yeterince büyük ve aile arası oldu) fotoğraf çekimine gittik. Eşim aynı zaman kuzenim olduğu için diğer kuzenler hep birlikte cumbur cemaat Emirgan korusuna gittik. Çekim de kendi kameram ile kuzenler çekti :))) neyse kuzen yani aynı anda görümcem oluyor, foto çekerken diğer kuzenler abim vs sahile inmislar. Çekim esnasında defalarca abimler gorumcemi arıyor sürekli :)) tabi ben çaktım gibi bişey.. neyse yazın ortası hava fena sıcak bunaltıcı, sahile inelim diye tutturdu görümce.. orası daha ferahtir esiyordur en azından gibisinden ikna etti ki zaten ben denize bayılırım :)))) indik, diğerleri ile buluştuk, eşimle ben önden yürüyoruz, boğazın hemen dibinden, sözde görümcem foto cekicek, arkani dönme sakın diye bağırıyor.. sonra arkadan şarkı sesi geliyor :)

Abim kuzen plankart tutuyorlar "benimle evlenir misin güzel gözlüm" ikimizin fotosu var birde, diğer üç kuzen şu şeylerden patlattılar derken baktım eşim önüme diz çökmüş tek taş pırlantayı tutmuş benimle evlenirmisin diyor :))) ne ara evet dedim ne ara yüzük takıldı ne ara biz sarıldık ve dansa başladık bilmiyorum :) ama güzeldi 

28.07.2018

image

image

image

image

image

(1,455 puan) tarafından
Wayyy çok gzlmiş cnm :) pırlantalar havaya diosun kuzemm dedin ya nekdr yakınszn kız merk ettm :)
(236 puan) tarafından
Dayı hala çocuklar fakat ben Almanya'da doğdum büyüdüm, dayilarim hep Türkiye'de, pek irtibatta degildim kuzenlerle samimi değildik :) aksine amcalarimun çocukları ile altlı üstlü oturduğumuz için çok içli dışlı yiz abilerim kardeşlerim gbiler
(1,455 puan) tarafından
Ay anlayamadım kız kocan dayının oğlu  mu oluo yani :)
(236 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ben cısss tayfayım bacım  babam öğrenince tmm gelip istesinler demişti bende o heyecanla askim babam ogrendi gelip beni isteyebilirsiniz diye arayip havalara ucmustum onlarda gelip istediler ne alıkmışım :D
(1,455 puan) tarafından
Hahaha :) kız sendee ya ben hep gelin diodum skntıda oydu bmmki biraz ağır kanlı çok rahattk evimize glirdi ilten alır beni bırakırdı eve fln babamda adını koyalm dedi oda 5 6 ay geçnce sen cddi düşünmüon dedm kavga çıkardm keşke bekleseymşm 21 yaşına bile girmemiştim ne varsa nyseki mutlutm çkmşükür
(3,274 puan) tarafından
Allah mutluluğunu daim etsin çok şükür bnde mutluyum ondan sıkıntı yapmiyorum ben bide benimkine öyle deyince tmm babamlara soyleyim dedi sonra aradım ne dediler diye tmm düşünelim dediler dedi git bende babama düşünelim demişler dedim babam kız babası benim ben düşünmüyom onlar neyi düşünüyo dedi ben de aradım kızdım meğer gitme gününü düşünelim demişler olacak şeyi de oldurmucaktim :D :D
(1,455 puan) tarafından
Hahaha :) kız sende varya ben gibi sabırszsn demekki hemen ordan oraya yanlış aktrmşsn
(3,274 puan) tarafından
Sorma 5 sene bekleyince öyle oldu ☺
0 oy
(278 puan) tarafından
Dogum gunumde evlenme teklifi aldimm  okadr com guzeldiki  ben dogum gunumu kutluck diye dusnuyordum tek  bota bindik geziyoruz golete  karsidada kopru var   yildizlara bakiyoruz konusa konusa kopruye yanastik birden pankart acildi  havayi fiskler  renklk roketler sulser balonlar  esim diz cokmus guzeligin kadar guzel bir hayat yasamk icin benimle evnirmisn dedi ❤❤⚘⚘  okadr guzdi ki vidyosu var ama buraya vidyo atilmiyor ordan arkdslar ve esim kafeye gittik dogum gunumu kutladi  kolyeyi takti boynuma cok cok guzldi
(1,455 puan) tarafından
Vayyyy çok gzlmş cnm ❤️❤️
0 oy
(48,481 puan) tarafından
evcilik.teklifi okuyupta geldim okurken de kavga falan ne alaka derken evlilik yaziyormus :) evcilik oynaya oynaya ne hale geldim:)
(1,455 puan) tarafından
Hahahah allahnseni napmasınn ya :)
tarafından
Ikbal kız sesli güldüm yaa allah seni
(48,481 puan) tarafından
:) bende evcilik.oynicaz sandim :
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ben ben çok güzel masa hazırlamış yemekler hazırlamış çorba bile yapmış her yer kırmızı mumla kaplı mumların ortasında tektaş yüzük bir buket papatya papatyaları çok severim ❣️önümde diz çöküp evlilik teklifi etti çok güzeldi ya İyiki Rabbim nasip etti ❤️
(1,455 puan) tarafından
Maşallah cnm çok güzelmş
0 oy
(732 puan) tarafından

Benimki mesajla teklif ettii:D

(1,455 puan) tarafından
Ahahah :) allah razı olsun yaa
(732 puan) tarafından
Sendende kuzum :))
0 oy
tarafından

Beni evlenme teklifi etmek için istanbula götürdü. Galataya çıktık orda teklif etti ordan da bogaza yemeğe götürdü rüya gibiydi <3

(1,455 puan) tarafından
Ayyy güzelmş cnm :)
tarafından
Romantiktir benimki sağolsun:)
0 oy
(2,652 puan) tarafından
Benim 50. 60 kişiyle oldu evlilik teklifim:) ayy o günü hiç unutmuyorum iş yerinin pikniğinde organizasyon yapmış eşim pankart falan mikrofon bile getirmişlerdi alkışlar sesler  şarkılar falan çok güzeldi :) 
(1,455 puan) tarafından
Wayy güzelmiş cnm çok heycanlanırdm ben :)
(2,652 puan) tarafından
Benim ayaklarım tutmamıştı yüzüğü taktıktan sonra hemen oturalım dedim yoksa düşecektim :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben teklif almadim kiz ama merak ederim boyle hikayeleri ☺ esime evlilik teklifi etmedin diyince annemle babami gonderdim ya daha ne istiyosun der canim kocam :angel:

(1,455 puan) tarafından
Adam işi bilio ya :)
(3,695 puan) tarafından
Aynen oyle  valla :)
0 oy
(1,794 puan) tarafından

Benimki iki kere etti.

•  İlkinde piknik alanı gibi bı yerdeydik birden masaya çıktı saçmalamaya başladı hiç birşey anlamadım, masa kırık düşeceksin napiyosun diye kizarken tek anladığım; seninle aynı faturaya bakıp ohaaa demek istiyorum dedi.. Reddettim çünkü çok erkendi..
  • İkincisinde 3 ay sonra sahilde oturuyoruz.Ben bı daha gorusmemek üzere gitmiştim, çünkü teklif etmedi bı daha o kadar da beklemiştim. Neyse işte ayrulacam ters davranıyorum atistik beni bıraktı arabaya gitti. Bekledim gelmiyo bı arkamı döndüm kızın biriyle konuşuyor. Nasıl kufrediyorum ama. Sonra yanıma geldi gel biraz yürüyelim sakince konuşalım dedi. Konuştuğu o kız yanında iki kişiyle ilerde fotoğraf çekiyorlar. Yanlarından geçerken Kayahan çaldı bizimkisi bir aşk hikayesi. Kiz çiçeği uzattı , esim önümde diz çöktü. O kadar titriyordu ki dayanamadım tamam dedim. Gençler videoya çekmiş falan güzeldi ya ilk ve son romantikligiydi 
(1,455 puan) tarafından
Hahahah :) sonuna koptm ya benmkide evlendkten snra öküz oldu yaa
(1,794 puan) tarafından
Hepsi aynı model sanırım :)
0 oy
(5 puan) tarafından
0 oy
(167 puan) tarafından

Haahaa ben evlilik teklifini nikah salonunda. Aldim :D:D:ermm: kacarak evlendik nikahimiz kiyilacak bizden once bi coftin nikahi kiyilacak benim aklima dustu dedim banane ben evlenmiyom evlenme teklifi bile almadim dedim :D oyle deyince esim sanki planlamis gibi hayatimin filminde basrol oynamak istermisin benimle evlemirnisin dedi ben neyyy diyip kalmistim :D

İlgili sorular

+11 oy
42 cevap 543 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,717 göst.
5 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 559 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 570 göst.