0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar evim ayrı fakat her sabah kayınvalidemdeyim altlı üstlü eşim az önce işe gitti , 2 gün önce çıkardığı pantolon yıkanmamış diye inat etti bşr sürü pantolon var 1 pantolon için makinayı açamam dedim . Her gün annesigilin pasını pisliğini temizlemekten inanın mecalim kalmıyor her gün misafirleri var çok yoruldum eşim anlayış göstermiyor çocukla 2 eve yetişemiyorum :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım baştan nasıl alistirirsan öyle gider maalesef aynı binada olunca her zaman mesafeni korumak zorundasın yoksa gerçekten bu meselelerin önüne geçemiyorsun
(80 puan) tarafından
Aynen öyle ama mecburen gidiyorum
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Bizde altlı ustluyduk bn her sabah aşağı iner süpürürdüm .kendim istediğim için şimdi çocuk doğdu hiç inmiyorum aşağı çok nadiren iner çay içer GELİRİM. Sonuç bugüne kadar hiçbirşey yapmamış oldum :))
(80 puan) tarafından
Ben öyle bir şansım yok işte
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Madem 2 cocugun var otur kendi evinde birsey derlerse de cocuklar durmuyor onlarin pesindeyim de hep 
(80 puan) tarafından
2 çocuğum yok 1 çocukla 2 eve yetişemiyorum ama evimde kalma şansım olsaydı kalırdım
0 oy
(118,475 puan) tarafından
neden 2 ev ayni bina olsada gitmek zorunda degilsinki
(80 puan) tarafından
Mecbur bırakılıyorum işte
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama esinle olan sorunu niye kaynana evine bagliyorsun ki ikinizin arasında geçen bişey 
(80 puan) tarafından
2 eve yetişemiyorum epilepsi hastasıyım ilaçların ağır bi evi bile yapsam hemen yoruluyorum
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Basta alistirmayacaktin  çünkü insanlar böyle yaptikca fazlasını ister yapmayincada senden kötüsü yoktur 
(80 puan) tarafından
Haklısın ama sadece benim elimde olan birşey de değil
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bi pantolonu sorun etme götür kaynananin makinesine at yika
(80 puan) tarafından
Valla az önce dedim bi hal çaresine bakın ben 2 eve yetişemiyorum
(10,411 puan) tarafından
Benim elimde öyleydi iğne ipliğe dönmüştü ayrıldı sonra kendine gelebildi
0 oy
(489 puan) tarafından
İlk önce senin evin arta zamanın kalırsa kaynana ya da git hakkı var şimdi zamanın yoksa elinden bişey gemez iki cocgum var diyorsun yükün ağır kocan evin nasil yetistiriyorsun yemek yap kaynanana götür orada yapma mesela 
(80 puan) tarafından
2 çocuğum yok 1 çocukla 2 eve yetişemiyorum ve epilepsi hastasıyım ilaçlarım ağır yetişemiyorum ama mecbur eşim için susuyorum o da kıymet bilmiyor bunu farkettim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 502 göst.
7 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde İnci 67 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 740 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 618 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,764 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (41 puan) tarafından soruldu

374,603 soru

11,204,039 cevap

34,506 kullanıcı

...