0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Eşim her işi sonra sonra diye diye yapmıyor bir haftadır çarşıya çıkmam gerekiyir ihtiyaçlarımız var diye hep sonra diyor ben yoruldum artık eşi böyle olup düzelen varmı akıl verin bana 

22 Cevaplar

0 oy
(5,269 puan) tarafından
Bnmde eşim oyle bişey alalım dyorum snra snra der bnede hiç sevmiyorum bu huyunu 
(77 puan) tarafından
Valla şeytan diyor çok git kendin gez al ihtiyacını ama olmuyor iste
(5,269 puan) tarafından
Ben ayrı otryorım ama bazen snra snra dyor alıyor ama hep geç
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Benim ki de öyle valla hep bi bakarız bakarız modunda..  
0 oy
tarafından
Ee sen yap canm sen git tek gidemiyonmu
(77 puan) tarafından
Yok canım birlik olduğu için laf ediyorlar birde böyle başımda bela var
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Kendin çik al o zaman
(77 puan) tarafından
Alamıyorum canım çok istiyorum ama olmuyor eşimin ailesi laf ediyor millet konuşur diye izin vermiyor bunun gelini tek gidiyor geliyor birde öyle pis bir mahalledeyizki hepsi dedikoducu
0 oy
(194 puan) tarafından
Benimkide böyleydi en son delirdim kartını aldım çıktım gelmezsen gelme dedim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Benimde öyle tamam diyo unutuyo mesaj atıyorum yarin aliriz diyo oglumuzun 10 tane bezi kalinca söylüyorum al diye tamam diyo her gun söylüyorum 2 tane kalana kadar anca aliyo olsun ben şikayetçi değilim cabi sagolsun ufak tefek şeylerde boyle tabj canımızin çektiği seyi hemen alir 
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle yapıyor bazen bende trip atıyorum sonra hemen oluveriyor ndnxnxnn
0 oy
(396 puan) tarafından
Aynı canım değişmedi değişmez de. 
0 oy
tarafından
Geçen gün canımız sıkıldı dışarı çıkalım dedim bakarız dedi sonra haftaya erteledi bende hafta içi aldım kızımı hususi çarşıya gez eye gittim haberin olsun diye de mesaj attım bozuldu dedim ben sana söyledim kızımla çokta güzel vakit geçirdik bazen böyle yapmalı ki anlamalı hatasını bu hafta kendi diyor çarşıya çıkalım diye =) 
0 oy
tarafından
Oda kendi ihtiyaçlarını sana söylüyorsa he aliriz  bakariz agzi yap :))) ertele sende ayni duruma dusur he dersinki kendi ihtiyacini kendi alıyor zaten orasi ayri biraz dusuncesizlik
0 oy
tarafından

Benimkide hemen olsun bitsin diye bakar sinir eder beni bisey olur şunu yapalım bari bi ara derim hemen hadi kalk der işin iş vaktinde bı iş daha çıkarır başıma:D

0 oy
tarafından
Valla kuzum ben söyleniyorum net tavırla bu alınacak gelirken al yada işin bitince ara hazırlanayım gibi geçen gün birisini arayıp bişey sormasını istedim ay işim varda şöyle böyle dedi bağırdım 5 dakika işini bırak ve şu işi hallet dedim senin keyfini beklersek böyle böyle dedim bu şekilde yaptıyorum artık yoksa erteleyip duruyor son dakikaya kadar 
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Tek gidebiliyorsan kendin git 
0 oy
tarafından
Erkeklerin genel halı tatlım bizimkide öyle hadi yap bakarız bakarız der durur 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Dellendiğini anlasın ayar veremiyon
0 oy
(817 puan) tarafından
Belki böyledir benim eşimde ben ondan birşey beklemem her işimi kendim görürüm o yüzden hiç bilmiyorum bişe bozulursa ararım çağırırım yaparlar bişe biterse gider alırım biyere gidilecekse kendim giderim
0 oy
tarafından
Hic eşimi beklemem ona sormam bile erkekler genel olarak oyle. Onlara kalsak hicbisey yapilmaz. Kendin cik git carsiya onu ne yapacaksin. Zaten erkekle alisveris yapilmaz :) 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Sen kendin çık eşini bekleme
0 oy
(5,272 puan) tarafından
O oyle diyince cikip kendim halediyorum isimi
0 oy
(119,000 puan) tarafından
yorulma kendini esine bagimli hissetme bk 1 hafta diyosun bin bi otobuse dolmusa cik carsina

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 444 göst.
0 oy
2 cevap 300 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 400 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 360 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Delal78 (2 puan) tarafından soruldu