0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Eşimin ailesinin yaptıkları yüzünden konuşmuyorum bi kaç aydır. Eşimde diyor ki ben onların hatalarının farkındayım seni bundan sonra kimse üzemez ama ben kimse kimseyle küslük yaşasın istemiyorum diyor. Adım atmalı mıyım. Atmayınca bu sefer eşimle soğuyoruz. Adım atarsam kıymeti mi daha mı çok bilcek? Diyor ki sen burda uzaksın ailenden kimse arasında küslük istemiyorum sadece ve arada bir kalabalık yemekler yensin hoş sohbetler edilsin diyor. Şimdi herşey yanıma kar mı kalcak? Ne yapmalıyım sizce?

18 Cevaplar

0 oy
(8,535 puan) tarafından
Sana taş atana sen⚘ at bacım ☺ Allah bilsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kan davalı değilsiniz sonuçta eşin için adım at bnce herkes yaptığın da. Utansın boşver zaten yıllar sonra aklına bile getirmeyecek sin sana yapılanları 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ayy sırf evliliğimiz deki mutlulugumuz için bazf şeyleri görmezden duymazdan geliyoruz canım.Esimde aynı şekilde diyor görmezden gel diye.Distan belli etmemeye çalışıyoruz içten yaniyoruz napalim boşver eşinle Arabi bozmaya değmez 
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Eşini dinle bence 

Rabbim görüyor herkesin hesabı kendine 
0 oy
(48,271 puan) tarafından
esin baris ama gidip gelme dese neysede görüşelim diyo ama
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Suan bizde bu durumdayiz esim zorlamiorum ama barissan iyi olur dior ama benim hic icimden gelmior 
0 oy
(503 puan) tarafından
eğer eşin dediği gibi arkandaysa barış. tekrar bişey olursa eşine dersin bak senin için barıştım senin sözüne güvendim olanlara bak,çöz şimdi işi diye. ya da lütfen beni bir daha muhattap etme diye
0 oy
(333 puan) tarafından
Esinle kendi huzurun için konuş boşver takma
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sen eşini dinle eğer onlarda adım atarsa barış 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Konuş et ama sınırını çiz yakın davranma karşındakilerde anlar zaten sen soğuk davranınca...
0 oy
tarafından
Eşin istiyor cnm bişi olmz allah görüyor cnm boşvr kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Beni mi anlattın ne sanki. Ben düşünmüyorum şahsen önermem de bu devirde iyi gelin olunca kıymetin olmuyor onlara öbür türlü gelin lazım 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Esin icin konuş görüş ama mesafeyi koru. Laf söz olursa da hiç ciddiye alma takma. Eşini de düşün o da iyi niyetiyle güzel şeyler olsun istiyor ne yapsın. En azından benim karım beeni kırmadı adım attı diye sevinir
0 oy
(670 puan) tarafından
Aynısını yaşıyorum soğuma işinden ben eşime güzel davranıyorum aklımdan tabi gitmiyo da aynısını diyo valla düşman mı olalım kaç aydır çıkmıyorum TF hiç takmıyorum kocamada yüz vermiyorum konuşsan önünü alamasin bak ben burdayım huylu huyundan vazgeçmez mesafeli konuş ama sen bilirsin ne bayram ne kandil keyfim isterse kocam çok ısrar ederse cikiyorum böyle oturtun işi aramam hayatta onlar çok yaptılar bana eşimde ondan çok bişey diyemiyo 
0 oy
tarafından
Eşin haklı ya bence seni kimse üzemez dediğine göre biri bişi dese arkanda duracak demek ki adım at ama çok samimi olma yine de misafir gibi gidip gelinsin eşinle aranı bozmaya değmez 
0 oy
(670 puan) tarafından
Birde benimki ağladı niye TF acmiyo aramiyo kızların oğullarını araya koydu yalandan ortalık karşın diye ben inat ettim boyun egmedim yoksa uzaktayım ordan buraya paspas olmustum anan kötüyse benim suçum ne dedim eşime
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Walla esim.icin nefret ettigim gorumceme adim attim hala gorunce sinirilem.ziplasada inun icin attim adim. 
0 oy
(87 puan) tarafından
Emin olun birçok kişi eşinin ailesiyle sorunlar yaşamıştır ki ben de dahil.Ama eşiniz durumun farkında ve sizin haklı olduğunuzu düşünüyorsa evliliğinizde mutlu olmak adına adım atın ama mesafeli ve resmi durun bakın o zaman eşiniz sizin fedakarlığınızı görecek. Ayrıca sizi huzursuz ederler siz evde kavga edersiniz ama onlar yer içer keyfine bakar. 
(31 puan) tarafından
Zaten öyle oldu 3 buçuk ay ayrı kaldık onlar yüzünden. Ben sadece vicdan yapıyorum kimse küs kalmasıb istiyorum dedi. Ben bu fedakarlığı yaparsam eşim bana daha çok bağlanır mı? Düzelir mi acaba
(87 puan) tarafından
Açıkçası bu biraz da eşinize bağlı. Bizim yaşadığımız süreçlerde eşim benim her türlü fedakarlığımı gördü ve hep yanımda oldu bende daha mesafeli ama aynı zamanda yakında oldum ve bizim evliliğimizdede hiç bir sorun kalmadı. Şuan herşey gayet yolunda hep birlikte bir aile olduk benim adımlarım sayesinde.
(31 puan) tarafından
Rica etsem size bir mesaj attım bakabilir misiniz

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 970 göst.
0 oy
17 cevap 438 göst.
0 oy
23 cevap 1,274 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,528 göst.