0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından

Merhaba hanımlar benim sorunum özellikle kayinvalidem. Aynı binada altli üstlü oturuyoruz. İstediği zaman gelebileceğini sanıyor gelip abuk subuk saçma sapan konuşuyor hakaret ediyor oğlum özel gereksinimli çocuk. Ve çocuğuma hakaretler ediyor. Herseye karışıyor. Herseyin içinde. Ev onların diye istedigi gibi gelebileceğini sanıyor. Birsey desen üstte çıkıyor size şunu vermem şunu yapmam etmem diyor. Birsey demek istiyorum ama ne diyim? Eşimi benden boşandırip başkasıyla evlendirmek istiyorlar düzgün sağlikli çocukları olsun diye. Surekli kendini övüyor. Kendini beğeniyor kibirli. Anlamayan cahil insanla uğraşmak çok zor. Taşınmayı düşünüyoruz ama para yok. Kayinvalide kapıya geldiğinde uygun olamayıp özel işlerim de olabiliyor illa ki acmami istiyor uygun değilim özel işlerim var diyorum anlamıyor ben nasil insanların içine düştüm. Hicbiryere gitmem sadece anneme giderim ona da laf ederler. Eşim annesinden yana. Ben ne yapacağımı şaşırdım. Benim psikolojik rahatsizliklarim oluştu onlar yüzünden panik bozukluk ve depresyon fobim oldu. Yardım edin akıl verin
Teşekkür ederim 
<!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_220305_144437_343.sdocx -->

6 Cevaplar

0 oy
(503 puan) tarafından
kocanla seni boşayıp oğlunu başka biriyle evlendirince sağlıklı çocuğunun olacağı garantisini ona kim vermiş ki bence önce bunu sor ona canım 
(0 puan) tarafından
Cocugun sağlıklı olacağının garantisi yok tabi. Çok cahilce kurulu yuvayı bozmak istiyorlar. Eşimin beynini yıkamaya çalışıyorlar.
(0 puan) tarafından
Annesini yola getiremiyor annem o benim diyor. Annesinin yardımları oldugu için birsey diyemiyor. Ağzından laf çıkmıyor beni korumuyor.
(503 puan) tarafından
allah yardımcın olsun öncelikle canım ama sende pasif kalma bunların yanında pasif kalma ki seni ezmesinler iyice
(0 puan) tarafından
Daha evvel yazılan yorumlara nasıl cevap verileceğini bulamadım.
Birikmiş paramız yok ben çalışamıyorum.buradan başka bir yere taşınmayı istiyoruz ama hersey paraya bakıyor.
Çok cahiller.
Teşekkür ederim dualariniz için Allahim şifa versin ogluma
(503 puan) tarafından
âmin inşallah canım Allahım bütün çocuklarımıza acil şifalar versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
ne cehalet... çocuğun sağlıklı olması kadından mı kaynaklanıyormui? Allah akıl fikir versin. Bence eşin de anlayışlı biriyse kendinize onlardan uzak bir düzen kurun.
0 oy
tarafından

Kaynanana agiz dolusu bir suru kufur ettim emin olabilirsin, senin o yavrunun b.okuna kurban olsun 

Eşin tepki vermiyo mu hiç annesine 

Ayrica belki sorun eşin de onunla alakali bi problem olduğu icin cocuğun da saglik problemleri var ? 

Şuan cok gicik oldum kaynanana niye tahamül ediyosun boyle bi seviyesize vizyonsuza vicdansiza
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kaynanan tam bir karacahil.. 

Allah senden uzak etsin. 

Eşim devreye girmek zorunda. Yaşadığın durum çok zor. RABBİM evlatladınıza Şafii isminin hürmetine şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Pekı genetık sorunun oğlundan kaynaklanmadığını ne bılıyor yazık eşin de onun yanındaysa yapıcak hıcbırsey yok
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Kaynanan o bebege kurban olsun nasıl insalnlar var yaa Allah'ım bı nişanı bı armaginidr özel çocuklar nasıl kiyip biseyler söyleyebiliyor anlamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
0 oy
30 cevap 964 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bala&Hatun_54 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 307 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 783 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Senemerken (668 puan) tarafından soruldu