0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar selam ben yeni evliyim esimin ailesiyle beraber yaşıyoruz evde 2 kaynim anne baba görümcem var evimiz büyük şükür sığıyoruz ama evimiz kaynımın evi esimin babasının köyde evleri var neyse 1 ay kaynımın evinde yasadik ama köydeki eve gitmeden önce kaynim birden bire kayinbabamla kavga etti kayinbabam ben bu evden gidiyorum dedi sonra kaynanam sen gidersen bizde geloyrouz diyip oğluna tepki gösterip al senin olsun dedi ev çok güzel luxs daire sonra esimi beni gorumcemi diğer kaynimi alıp köydeki eve gittik çok kcuuk ve eski bir ev eşyalar falan hepsi eski olabilir yaşarım ben ama ev çok kcuuk tuvalet kapıda resmen neyse birden görümcem sabah o diğer eve geri dondu kaynanamda akşam oglum geliyor mangal yapıcaz dedi ama siz akşam kavga ettiniz o bizi evden kovdu dedim lafı diyip ortalığı karıştırma dedi gayet mutlu bir şekilde mangal yaptılar acaba bana iyun mu ettiler gibi geldi beni oraya layık görmediler sanki şuan görümcem kaynim o evreler bizde köydeki evdeyiz 1 kaynim eşim ben kaynana kayinbaba çok küçük ev hiçbişey yapamıyorum 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
oyun da etmış olsalar sonucta kayninin evi canim size çıkın bile dese ne diyeceksin ki.anne oğul barismislarsa da bisey denmez.bence siz esinle konuşup kendinize bir ev tutun küçükte olsa lüks olmasa da insanın kendi evi çok başka.
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Büyük de olsa küçük de şu aynı evde yaşamayı bi kabul etmeyin artık yaa. Hiç mi düşünmüyorsunuz o kadar insanın içinde nasıl rahat ederim diye. Siz evlenmemişsiniz o eve yerleşmişsiniz. Yeni evlisin ya Allah aşkına ya. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 225 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 474 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 878 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.