0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bayanlar size şunu sormak istiyorum benim esim bikac sene önce kavgadan cezaevine girdi ailesi hiç destek olmadı esimle hic ilgilenmediler annesi beni aramazdı bile ben 5 aylık bebegimle hep yanina gittim babam para verdi hep esime ailesiylede hep kavga ettim yardımcı olmadıkları icin abisiyle hakaretlesmeye kadar gitti durum simdide o abisi para cezasindan girdi ve benim esim yanına gidip geliyor annesi ne dese tamam tamam diyor çok ağırıma gidiyor bütün herseyiyle ben ilgilenmisken simdi bana sanane benim ailem diyor bu sebepten kavga ediyoruz sizce haklımıyım benim yerimde olsanız napardınız
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(4,146 puan) tarafından
Erkek milleti nankör bunu senin ailen yapsa kırk yıl dilinden düşürmezdi iş senin ailene gelince görmeyip hala kendi ailesini savunuyor bosver canım belki eşinin yaptığı sayesinde utanırlar onlar da 
(7 puan) tarafından
Aynen öyle benim ailem o kadar destek oldu ama simdi sorsan naptılar der
(4,146 puan) tarafından
Aman boşver takma kafana kuzum sende bırak o ne yaparsa yapsın ailesi iki gün sonra yine sen kötü olursun ama şey yap alttan alta sen ne kadar iyisin onlar sana böyle böyle yaptılar sen ona ragmen hala yanlarındasın falan diye sen bağırdıkça inat eder daha da çok yapar çünkü
-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
O içerdeyken ailesiyle ne yasadiysam hepsinin anlatirdim eşime ben
(7 puan) tarafından
Hepsinide anlattım ama içerde duyunca delirdi cıkınca kimseyede nasıl karıma bunu dersin demedi
(2,273 puan) tarafından
O zaman sen onu bi sal canım anlatmisin anlamamis bundan sonra da anlamaz artık başka diycek birşey bulamadim
(7 puan) tarafından
Doğru söylüyosun bu zamana kadar anlamamış daha neyin kavgası dimi

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 614 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalannyy (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde Miray22 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 869 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu