0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Sevgili anneler ve Anne adayları 27 haftalık gebeyim ve çok zorlu bir süreç den geçiyorum nerdeyse sürekli yatış verdi doktor tuvalet ve acil ihtiyaç dışında ayağa kalmak dahi yok nerdeyse diyebilirim 15 gündür sürekli kanamam var bebeğimin eşi önüne geçmiş plasenta aşağı rahim duvarını kapatmış  denildi iğne ve hap kullanıyorum bu süreçte tabi gurbette olduğum için ailem uzakta ve çok yalnızlık  çok zorluk çektim iyi günde  yanımda olan hiç kimseyi bu zor zamanda yanımda görmedim asla  hiç beklemediğim insanları ise devamlı etrafımda gördüm insan zor günde anlıyor  tabi etrafında kim var ama gelin görün benimde sagolsun bı eltim var geldiğim günde  beri kadının derdi ne anlamış değilim birgun den birgune birseye ihtycn var ni tabak çorba getireyim iç dememiştir tek dediği ise kimse bana yapmadı ben de zor günden gectim bende asla sana yapmam ama benim beklentim yok ondan sürekli böyle  demesi gücüme gidiyor bide aynı binadayz eşimin ailesinin bi gelini vardı beni aradı iste geleyim işini yapayım ne ihtyc varsa yapayım diye bende laf arasında  eltime dedim sagolsun beni aradı böyle dedi gelmek istedi ben cagrmadim dedim oda o gelin sana asla parasız iş yapmaz dedi bende para konusu açılmadı hiç dedim eltim yaaa filan dedi neyse gelin bir kaç akşam önce geldi ben gel demediğim halde ev komple temizledi etti gitti sonra laf arasında konuşurken bi anda eltimin onu çoğu zaman parayla eve çağırdığını iş yaptırdığını söyledi ben de bi anda aa o yüzden parasiz iş yapmaz o demişti eltim dedi gelinde ben paragöz değilim ama işte mecburiyet evet temizliğe gidiyorum dedi sabah olmuş eltimi aramş iste abla  sen neden böyle diyorsun filan demiş eltimde onun yanında beni aradı tabi agzina geleni saydı ben sana oyle birsey demedim filan tabi ben bilmiyorum gelin yanında hoparlör e almış beni inkar ediyor sen yalan atyrsun falan filan diyor bende dedim inkar neden ediyorsun dedin sonra bu onların yanından gelmis aradı diyor ben sana dediysem dedim sen neden dedin sen nankör sun karaktersizsin  durumu mu bildiği halde ne hakaretler etti Hayr cidden artk sürekli böyle durumda kalmaktan yoruldum bıktım eltim olsun bir başkası olsun kimseye insan güvenemiyor artk helenki eltim istemiyor hiç kimse bana bi yardim etsin sadece içimi dökmek istedim 

10 Cevaplar

+1 oy
(470 puan) tarafından
Cnm seninki biraz ara bozmak gibi olmuş eltinin dediği lafı kalkıp ona demen hoş olmamış 
(0 puan) tarafından
Cevapların için teşekkür ederim
(470 puan) tarafından
Amacım seni üzmek değildi hakkını helal et yorum yapmak için burdayiz ve daha onceden neler yaşadığını eltinle bilemem sadece bu olay üzerinden yorumumu yaptım ama ne olursa olsun üzülme çocuğunu düşün gerekirse en fazla gorusmezsin olur biter ekmeğin suyun ondan gelmiyor
(0 puan) tarafından
Yok üzülmedim  yazdıklarına tabikide sizlerle derdimi paylaşmak içimi dökmek istedim herhalde bu son damla nın taştığı yerdi çünkü çok önce yuvamı yıkmak için çok şey ler yaptı sonra inkar etti   derken bu günlere geldik işte zaman ayırdın destek oldun sen hakkını helal  et
(470 puan) tarafından
Yani böyle bir insanla hala muhattap neden oluyorsn ki sorun asıl burdaymis baksana ne kapini aç ne kapısına git bosverrr
(0 puan) tarafından
Kaynanam yüzünden her seferinde konuşmak zorunda kaldın asla sen haklısın kızım demedi hep onu tuttu çünkü maddi imkan olarak o bizden çok üstün kaynanamda kimden yerse o tatli
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben de eltim olsaydım çok kızardım bi laf ettim yanında hemen yetiştirdin derdim yani burda sen suçlusun bi de sitem etmişsin ne alaka yani kim olsa bu duruma kızar iyi ve ya kötü amaçla söylenmez bu laf bence düşünmeden konuşmuşsun bana göre sen suçlusun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız şunun hakkından bi gel tekrar buraya yaz şişirmiş seni aaaaaaa 
(0 puan) tarafından
Iste bana nakorsun karaktersiz dedi eşimde diyor eşi burda değil burda  olsaydı ben bilirdim iki kelime etmeyi o cahille tartışma dahi diyor Hayr inan ki onun yüzünden oyle şeyler yaşadım ki kelime ler yetersiz kalıyor düşün 15 gün önce kanamam başladı bi anda aradım abla yetiş dedim geldi ama yanımda herkesi arıyor dudak altından gülüyor diyor buda düşük oldu filan o acıyla döndüm ona baktım eşimi aramış gel eve bu da düştü diyor eşim diyor eve nasıl geldim bilmiyorum
(14,428 puan) tarafından
Mikrop karı kıskanıyo seni,gudubet
(0 puan) tarafından
Hepimizin evi düzeni ayrı neden bu kadın böyle bilmiyorum ama cidden çok yoruldum 8 sen e ve yaptıkları ben herseye sessiz kaldım kimsem yok diye gurbetteyim  diye ilk kez düşünmeden direk konuştum keşke diyorum geline de birsey demeseydim ama bi anlık öfke veya bilmiyorum  ne düşünceyle söyledim ağzımdan çıktı direk
0 oy
tarafından
Ayyy canım öncelikle ALLAH yardımcın olsun bnde hamileliğini zor geçirdim gurbetteydim hiç kimsem yoktu ben eşim ve 3 bekar kaynım var yanımda kaynanam üvey ,öz kaynanam vefat etmiş.......hep tel geçirdim hastanede doğuma giderken bn ve eşim tek allah 'ın bi kulu yoktu ve eve geldim 2 gün sonra bayram vardı temilzik yaptım o halimle  şimdi de üvey görümcem gelmiş sınava hazırlık yapiyo inan başıma tam bi kaynana olmuş sıkma camini bence eltiler bazen hep senden üstün olmak ister sende ona güvenme sakim mesafe koy .......
(0 puan) tarafından
En çok gücüme giden ise yanlarına gidip beni arayıp ben birsey demedim yalan atma demesi oldu bide üstüne hoparlör  e almş dedin diyorum bana diyor yalan atma sürekli evlatlarını ortaya atıyor ölülerini öpeyim filan diyor demedim aynı binadayz bide sürekli karşılayoruz  çok yoruldum artk
tarafından
Kız bosever ne ugrasiyon düzgün bi insan olsa çocuklarının ölüsünü opiyim demez yani
tarafından
Sen hamilesin sana bazı şeyler duygusal geliyo cik iyi anlıyorum seni ama bosever bence buda sana tecrübe olsun güvenme
(0 puan) tarafından
Öyle de oldu gerçekten
0 oy
(252 puan) tarafından
Her ne olursa olsun kimseye evimi temizletmem. Gerekirse evpis olsun
tarafından
Evet canım yarin onuda herkese anlatır kendi yaptığını çuvala basaar seninkini duvara asar
(0 puan) tarafından
Bende kimseyi cagrmadim temizlesin diye zaten eşim hep destekçim bi anda geldi ben ne kadar dur desemde yok dedi yaptı kaynanasiyla gelince kaynanası da yapsnlar sen nasl yapacaksın dedi zaten ben ne kadar ayağa kalksam kanamam başlıyor artı 2 cocuk var kalkmak zorundayım zaten gelde kalkma yapma ama imkansız burda sadece eşimin ailesi var benim kimse yok burda bende zaten ev pis olsun ama kimseyi çağırmam dedim geleceklerinden  habersizdim
(252 puan) tarafından
Tabıkı de oyle ben hamileyken 9 ay asırı bulantı yasadım hıc bırsey yiyemedim. Ama temızlıgımıde yaptım cift maske takıp yemeğimide yaptım. Annem yardıma gelmedi bile. Sonra teyzem hasta oldu bana gelmeyip ona gitti borek yaprak, koftesıne kadar yaptı geldı ben kimseden yardım beklemem boşver sende laf olucagına. Ama keşke karışmasaydın hic sen kötü olacakmışsın
(0 puan) tarafından
Keşke öyle de oldu benim derdim bana yetmezmiş  gibi simdi de buna takıldım  kaç gundur stres sıkıntı gözyaşı
0 oy
tarafından
Benim burdan ucasim geldi sen nasıl dayandin pes
(0 puan) tarafından
Eltim le baş edemiyorum ben ondan yaşça küçüğüm aramızda yas farki da var ama yuvam yklsin  diyede zamanında neler yaptı sonra da inkar etti ne derse desin ardından inkar ediyor He bende ki hata geline güvendim bi anda eltim böyle dedi dedim ama eltim da 8 senede bana neler etti
0 oy
(565 puan) tarafından
Uzun lafın kısası muhatap olma 
0 oy
tarafından
En etkili yöntem mesafe konuşma olsun bitsin 
0 oy
tarafından
Sen biraz laf tasimissin gibi olmus biraz degil baya baya laf tasimissin eltine parayla gidiyosa gitsin sana iyilik yapmak istedi demek ki hamilesin diye
0 oy
tarafından
1.ncisi eltin yardim etmek zorunda degl

2.ncisi temizlediyse allah razi olsun derdim dogumdan sonra yemege cagrirdim lafinida etmezdim kadininpişman ettmişsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 240 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 785 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,775 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 256 göst.