0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
4 ay once falan eşim kaza yapti  baya hasar vardi arabamiz 2 ye bolundu karsi taraf 15 bin kadar odeme yapti aramabizin eksiklerini aldık  yapiliyor sadece boyasi kaldi ama 2 kusur boyaya 1000 kusurde motora verilecek bide kredimiz var aylik 1200 kiramiz var 600 dogalgaz gelmis  500 cokta yakmiyoruzda en fazla 30 35 kredi kartimiza var 6000 o kadar sıkıştık ki cok bunaldık esimde bende gecen ay krediyi kendi annemlerden aldık odedik dogalgazimizi da onlar odedi bu arada bunlari yapan uvey babam allah razi olsun kendi ablam durumu iyi bebek bezimizi islak mendl vs masraflarimizj aldı. Afedersiniz 3 aydir dolaba hicbirsey almadik sadece bebegimun gunluk yedigi yumurta ve sutunu aliyoruz  esim iste yiyor benimde canim istemiyor fazla yemiyorum masraf olmasin diye esimin annesininde parasi var bilezikleri ceyrekleri katinbabam cok para tutmaz kimseye vermez ama kaynanamda parayi cok sever hic kimseye vermez etmek istese yardim eder ama esime evlendigimizden beri hic destek olmadi  ama araba lazim olsa arar hatta o kadar parasi varken para bile istefigi oluyordu bebgime bisey alir parasini benden ister bende alma derim buyuk gorumcem amerikada durumu baya baya iyi istese direk butun borcumuzu oder ama annesi cok dolduruyor kardeşi kardese cok karar o yuzden gorumcem hic yardim etmez bebegim dogdugunda hile bisey takmdilar bozdururz diye esimde cok uzuluyor senin ailen her destegi yapiyor ama bizimkilerin elinde var gene yapmiyor  diye su 1 ay kendimizi bi duzeltsek kimseye dert yanmayacagiz ama cok sıkışıgiz cok bunaldik esim artik saglikli dusunemiyor. 

COK UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN. 

3 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Ah ya insana anne baba kardeş kavramını sorgulatiyorlar...
(24 puan) tarafından
Aynen oyle gercekten esime cok üzülürüm 4 kardesler hic bir araya geldiklerinde duzgun sohbet edemezler kayayam ortaligi karistirir konusup dertlestirmez
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Arabanın masrafı çok oluyor ya kiraciyiz biz de asla almayı düşünmedik  satıp neden kredi borcunuzu ödemiyorsunuz 
(24 puan) tarafından
Ben calisiyorrdum yazin amma bebek arada kaldigi icin ciktim ise gittigimde arabayla anneme birakiyoruz hergun annem gelemiyor bende 2 otobus degistirip birakamiyorum  bide servus olmadigi icin esim arabayla gidip geliyor suan kardesimin arabasi bizde gittigi isyeri uzak
(1,856 puan) tarafından
Ay çalışırken yol tam zulüm zulüm
(24 puan) tarafından
Aynen oyle bide gece vardiyasinda kac aydır gece otobus falanda olmuyor
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Esinde kiymet bilsin ailenin Allah onlardan razi olsun ayni benim ailem gibi ellerini ustumuzden hic cekmezler asla unutamam iyiliklerini ❤
(24 puan) tarafından
Allah razı olsun esim hic kalplerini kirmaz pervane olur geldiklerinde falan annesigilde bunu kiskaniyor ya iste. Ailem olmasa biz sokakta kalrdk bile
(2,803 puan) tarafından
Aman iyilikleri eksik kalsin zarar vermesinlerde baska bisi istemem
(24 puan) tarafından
Aynen fazla karistirmayiz onlari bize yoksa bosanmaya kadar giderdik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 249 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 787 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy