0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde (560 puan) tarafından
Oglum daha 20 aylık yanlış birşey yaptığından sürekli bağırıyor gözlerini kocaman kocaman açıp çocuğa bağırıyor çocuğum ne yapsın korkudan titreyip ağlıyor bir kerede yazmıştım Allah aşkına ne yapmalıyım Içimden çocukları da alıp kirada evimiz var oraya çekip gitmek geliyor 

11 Cevaplar

+2 oy
(7,971 puan) tarafından
G erizekali dengesiz nasil kıyıyoda çocugu korkudan tirreteck raddeye getiriuo s.erefsiz Allahindan bulsun
-Reklam-
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Yazık..... İlerde korkak bir cocukmu yetiştirmek istiyor yda agrasif 
(560 puan) tarafından
Bilmiyorum ben elimden geldiğince sakin olmaya çalışıyorum 7 aylık bir bebeğim daha var
(9,242 puan) tarafından
İnsallah yapmaz daha
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yazık üzüldüm o çocuga ben dayanmaz bi tane patlatır s.git derdim 20 aylık bebekten ne bekliyoda azarlıyor Allah askına 
0 oy
tarafından

Sende ona bağır eşim.bir kere yaptı onu aradan 2 sene geçti bir daha cesaret edemedi çünkü sesim ondan daha çok yükselir gerekirse ne yemek ne temizlik yapmam onu sinir edene dek hayırdır bağırıp çağırıp itilip kakılsin diye mi 9 ay taşıdım sancilarla doğurdum :angry:

(560 puan) tarafından
Öyle yapıyor aslında ilgili bir baba ama böyle davranıyor bilmiyorum ne yapacağım
(659 puan) tarafından
Aynen öyle valla oğlum 15aylıktı ben hamileydim pabucun dama atıldı vs dedi oğluma eşimi kardeşlerinin yanında rezil ettim birdaha söylemedi şakadan bile kıskandırmaya çalışma bu çocugu seni mahvederim psikolojisini bozup içine kapanırsa dedim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsn esinle konuş güzelce anlat böyle devam edersen cocuk olumsuz yönden etkilenecek korkak olacak falan de
(560 puan) tarafından
Kaç kere söyledim değişen hiçbirşey yok
tarafından
Asla konuşmaktan vazgeçme
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Muhtemelen kendi stresli biri sinirini çocuktan çıkarıyor benim eşim de yapardı ama senin anlattığın kadarını değil. O öyle yapınca ortalığı kaosa cevirirdim öyle öyle bıraktı huyunu. Kendi de medhametlidir ayrıca. Anlattım her seferinde anladı çok şükür.
(560 puan) tarafından
Bakalım ama hiç düzelecek gibi durmuyor kaç kere anlattım yine aynı  1 2 ay sonra
(4,041 puan) tarafından
İyi bı kavga çıkar bı daha böyle yaparsam kavga ediyorum korkusu olsun onda
(560 puan) tarafından
Deneyeceğim
0 oy
tarafından
Kocanla yalnızken onla konuş sürekli. Sürekli yani durmadan tatlı dille.Evin babasısın senin koruman lazım sanagüvenmeli falan.
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Yapmasın güzelce konuşup anlatsın ya benim kocada 3 tane biri daha bebek sabahtan akşama kadar kurban olur sırtında taşır eve gelince valla hayranım babalığına ama seninki 20 aylık çocuktan ne istiyo onunla güzelce konuşsa herşey daha kolay hallolur ya
0 oy
(659 puan) tarafından
Bırak bağırmayı şakadan kıskandırmaya fln çalıştıgı zaman bile kızıyorum psikolojisini bozuyosun herşeyi hissediyor anlıyor konuşamasada diye. Karşına al konuş bence özgüven eksikligi olur öyle çocuklarda
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim valla geçen aksam oğlumu koltuktan düşürdüm ağlamadı hemem aldim yüzünü yıkadım falan esim demediğini bırakmadı birak isi gücü çocuğa bak ne işin var diye o kadar da dikkat ederim arkamı döndüm dönüp düştü cok kotu oldum valla
0 oy
(1,758 puan) tarafından
7/24 çocuklara kadınlar yerine adamlar baksa sonunu dusunemiyorum daha çok küçük kendine bagirtacak kadar ne yapmış olabilir ki 20 aylık bir cocuk

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 273 göst.
25 Haziran 2024 Aile kategorisinde Aysenur5561 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 627 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 2,068 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Gulseren (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 392 göst.