0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Selam kızlar. Yarın detaylı ultrason için randevu aldım radyoloji de doktor erkek bayan doktor yok o hastanede. Eşim geri kafalılık yapıp bayan olmazsa olmaz diyo kavga ettik küstük.  Ben şimdi napsam randevuyu iptal mi etsem yada hiç sesimi çıkarmasam eşim de benle gelcek yarın gidip hastanede ne yapacağını mı beklesem 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Git hastaneye boşver kocanı 
(190 puan) tarafından
Oda benle gelecek
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Erkek olunca ben gitmiyon aksine eşim sağlıkta böyle şeyler olmaz diyip bana kızıyor tabi git erteleme 
(190 puan) tarafından
Bende dedim din de bayan yoksa erkeğe gitmek caizdir dedim bağırdı çağırdı :(
(5,240 puan) tarafından
Cahillik etmesin sağlıkta oyle seyler söz konusu degil
0 oy
tarafından
Ay şimdi doktorda senin orana burana bakınca haz alacak öylemi. Eşinde gerçekten geri kafalilok yapıyor. Adamlar günde kaç kişiyi görüyor ohoo
(190 puan) tarafından
He işte gelde anlat valla çok moralimi bozdu napcan ben bu adamla :(
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Hala bu erkek türünden kaldı mı ya? Kara cahillik bence. Devlet hastanelerinde detaylıya zor sıra bulunuyor diye duydum hep. Bence ipatl etme ramdevunu
(190 puan) tarafından
Kaldı kaldı bacım bi tanesi bende.
0 oy
tarafından
Tey tey teyyyyy en son bu fikrimden sonra kurtajda bir baktım benim gözlerim gidiyor başımda 10 -15 erkek dahada geliyordu büyük knusmicaksin 

Erkek doktora gitmiyordum riskim vardı bakan tek doktorda erkekti napayım
(190 puan) tarafından
Insan mecbur kalınca gider valla sağlık sonuçta ayıp da günah da olmaz ama gel de bizim kalın kafaliya anlat
0 oy
tarafından
Ne saçma işler ya. Benim doğumuma eşim girdi. 9 tane erkek asistan doktor vardı. Eşim hiç ses etmedi. Doktor yani bu doktor !
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Detaylı ultrason normal ultrason gibi karından bakılıyor. Sağlık sözkonusu sonuçta kadın erkek diye ayırt etmemek gerekir. O zaman eşinde kadın doktora gitmesin hiç
0 oy
tarafından
Ya bu geri kafalılık nedir böyle adı üstünde doktor adam görevini yapıyor iptal etme bu duruma alıştır eşini 
(190 puan) tarafından
Teşekkür ederim o zmaan yarın bi gidelim allah büyük
0 oy
tarafından
Randevu iptal edersen bir daha zor bulursun canım. Benim çocuğumun sağlığı senin gereksiz kıskançlığından daha önemli diyip giderdim ben. 
(190 puan) tarafından
Söyledim zaten kavga ettik küstük. Küsmesi umrumda değil aklım ultrasona girerken çıkaracağı sıkıntı da inşallah beni hastanede rezil etmez
tarafından
İnşallah canım. Allah kolaylık versin
0 oy
(3,322 puan) tarafından
Benim normal doktorum erkek eşim hiç bir şey demiyor sonuçta hem benim hem bebeğin sağlığı için gidiyoruz hastaneye
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Altdan muane mi yapiyolar ki bnde gitmedim bilmiyorum da neyin geri kafalılığını yapıyor Allah kolaylık versin sana canım ne diyim
(190 puan) tarafından
Yol canım normal göbekten bakılıyor
(1,392 puan) tarafından
Bnde ayın 25inde gitcem inşallah herkesin ki sağlıklı güzel haberler alalım
0 oy
tarafından
Benim de eşim ilk zamanlar böyleydi. Geldi bizzat gözleriyle gördü şimdi ses etmiyor. Bence eşini de al git görsün bunda bir şey yok ki
(190 puan) tarafından
Peki böyle durum ile karşılaştığında sen naptın yada ben ne yapmalıyım
tarafından
Bir şey demedim gel kendin gör dedim. Doktor zaten ultrasyon ekranından gözünü ayırmıyor ki bunu eşine de söyle gelip görsün içi rahat etsin
(190 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Detaylı ultrasonda bişey yapmiyo ki detaylı bi sekilde bebeğin organlarini inceliyo doktor karnından bakıyor sonuçta
0 oy
(1,868 puan) tarafından
benim rutin gittiğim kadın doğum doktorum kadın ama radyolojiye detaylıya gittiğimde erkekti zaten sana bakmıyor bile direk karnından ultrason göğüs hastalıklarına gitsen sırtını açıcan karnın ağrısa yine doktora karnını açıcan uygun bir dille anlatabilirsin sonuçta alttan bir şeyler yapılmayacak. 
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Yıl olmuş 2022 halen bu kafayı yaşayanlar varmı yaaauv
0 oy
(548 puan) tarafından
Canım bayans gitme imkanın varsa bayana git esininde gönlü olmuş olur uygun olanı bu ama imkanın yoksa yapacak birşey yok
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Daha evli bile değilken ameliyat olup sonda taktırmak zorunda kalmıştım üstelik acil ameliyattı gözümü açtım altta sonda genç bir asistan çıkarmaya geldi  o an bir garip hissetmiştim sonra hala hayatta oluşuma şükrettim sağlığın mahremi olmaz canım eşin kendini bayan doktorlardan hemsirelerden sakiniyor mu hiç sanmıyorum 
0 oy
tarafından
Orda doktora saldıracaksa hiç gitmeyin
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Doktorlarınds işi gucu yok gelsede onların karısına baksam diıo töbe adam tiksinmişdir be her halini göre göre  açıp bi karnına ulturason tutuyo napıyo sanki 
0 oy
tarafından
ÖZELE GÖTÜR O ZAMAN BENİ DE 
(190 puan) tarafından
Özel zaten canım o hastane de 3 doktor var üçüde erkek başka hastaneye baktım önce kadın doğumdan sıra almak gerekiyormus ve hastane çok uzak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 210 göst.
0 oy
16 cevap 464 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yigido (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 471 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu