0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar bundan 4 ay öncesi eşim bir trafik kazası geçirdi arkadaşlarıyla beraber 

170 milyar zararımız oldu karşı tarafa biz ödedik suçlu eşim çıktı alkol faln yoktu işin içinde taki mahkeme kağıtları gelene kadar orada alkollü olduğu yazıyor eşim içmez yanında arkadaşları olunca almıştır diye düşünüyorum 

Neyse şimdi arabamız yapılmaya gitti 40 milyar civarı bişey tutacakmıs benim korkum tekrar aynı olur araba dün gitti dünden beri eşime karşı bir öfkem var sebebini bilmiyorum arabayı ilk aldigimiz zaman sürekli biyerlere giderdi şimdi yine aynı olacak korkusu var eşime bu konuda soğuk davranıyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım 

5 Cevaplar

0 oy
(6,237 puan) tarafından
Eşin daha dikkatli olacaktır aklı başına gelmiştir.
(238 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(6,192 puan) tarafından
Yapcak birşey yykki ama kaza sonuçta o para sizden cikacakmis
(238 puan) tarafından
Aynen öyle canm
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Eşinle konuştun mu hani alkol aldığını falan kabul etti mi
(238 puan) tarafından
Etmedi aslında ama kağıtta 0.7 faln yazıyordu ne yüksek mi düşük mü bilmiyorum
(6,237 puan) tarafından
0.5 e kadar ceza yazılmıyor bile. Yüksek değil ama alkolli olarak kabul ediliyor 0.7
(4,220 puan) tarafından
Yani mesele yüksek olması deilki içmiş mi içmiş yani bunu sana anlatip bir açıklama yapması lazımdı yarın birgün yine yapmicani garanti etmeden arabayi alip gece falan çıkmasına izin verme bence allah muhafaza mal bişey olmazda cana gelmesin
0 oy
tarafından
Verme arabayı kendin kullan bana lazım de 
(238 puan) tarafından
Ehliyetim yok maalesef ama normalde kullanırım babam sağolsun öğretmişti zamanında
tarafından
O zaman bian önce ehliyet almaya bak kocaya araba ne lazım ki işten eve geliyorlar gidilecek bı yer olduğu zaman eve geldikten sonra giderler zaten kadın hem evde hem çocuk var haliyle daha lazım ve gerekli
0 oy
(10,783 puan) tarafından
Yaptırıp satın dicem ama kuzum çok düşük bir fiyata gider kapının önünde dursa daha karlı.akli başına gelmiştir bence
(238 puan) tarafından
Tofaşk arabanın modeli kazaliyken satmayı düşündük o halde 70 milyar verdiler ama sonra bidaha zor alırız diye yaptırmaya karar verdik şuan en düşük araba 100 bin yoktur bile

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 467 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 207 göst.
0 oy
16 cevap 464 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yigido (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 719 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde Meriiiii (190 puan) tarafından soruldu