0 oy
860 göst.
Diğer kategorisinde (1,925 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Demek istediğim durumum yeterli seviyede alacak param var ama yinede iki üç ay giyceği şey için yenisine o kdar para vermek istemiyorum. Mesela iki tane ayakkabısını dolaptan aldım bi kaç evde giymelik kıyafette aldım. Siz olsanız nasıl yapardınız.

65 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Durumum var  sıfır aliyorum  durumum elverisli olmasa giydiririm tabiki ama şuana kadar hep sıfır aldım canım
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
Imkanım olduğu için aldım ama olmasaydı giydirirdim tabiiki. Bizde onun bunun verdiğiyle büyüdük küçükken bi tarafımız eksilmedi ama almak istediklerimiz içimizde kaldı orası ayrı. Keşke her çocuk eşit şartlarda büyüse :/
(1,925 puan) tarafından
Demi bende hep kuzenlerimin kıyafetiyle büyüdüm benmde içimde kaldı oğlumda daha küçük bir yaşında şu an bilmiyo diye alyorum, aklı yetecek duruma gelse almıcam onunda içinde kalsın istemiyorum çok şükğr babası çalışyo durumumuz iyi. Ama şu an ayakkabı alsam anca 3 ay giyer sonra hemen buyur
0 oy
(11,271 puan) tarafından
Almak değil ama yakınım tanıdığım biri verse giydiririm onun dışında bi yerden parayla almam
0 oy
(78 puan) tarafından
Evet gıydırırım gıydırıyorumda ama tanıdıklarımınkılerı 
0 oy
(880 puan) tarafından
Alabilecek imkanım var cok şükür ben anlamasamda anneannesi dedesi alır herseyini ama daha küçük aylardayken kuzenimin oğlunun kıyafetlerini giydirdim çünkü çabuk büyüyorlardı 
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Giydirirdimm giydiriyorum canım 
0 oy
(687 puan) tarafından
Kızım ablamın oğlunun kıyafetleriyle büyüyor bir çok kıyafet aldım ama onları da çok giyiyor gocunmam ben lekeli şeylere karşı takıntım var eve de sokmam giydirmem de 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Evet giydiriyorm çk şükr durummuz iyi evde sokakta 2. El giydiriyorm yda görümcemn verdiklerini giydiriyorm gezmmye düğüne bayrama da kendi beğenip aldığım sıfr şeylri giydriyorm
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bilmediğim insanın giydiremem de kuzenleri sen kalanları giydi ikiside şimdi ablasininkileri giyiyor minik bizde giydik zamanında karşı değilim ama bildiğim insan olacak
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sadece  samimi arkadaşımdan aldım yeni doğan değil. 3 6 9 aylık kjyafetler onları da temizleyip ütüleyip yazın giydirmiştim çoğu da penye şort tişörttü. Bende onalrı yardım kutısuna verdim. Ama 2.el hiç para ile almadım. Yazlık bikaç parça alacam lcw den falan denk geldikçe. 
0 oy
tarafından
Tanıdığım olunca giydiririm heralde ya,yoksa dolaptan falan alıp giydirmek istemem
0 oy
tarafından
Valla bazen oluyor üç dört. Beşinci el bile oluyor. Yiğenlerim den güzel saklanmış olanşarı ev de. Giysin. Zaten  ne olacak
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Giydiririm temiz güzel kullanılmışsa tabii. 
0 oy
(373 puan) tarafından
Durumum olduğu sürece giydirmem 
0 oy
tarafından
Rabbime şükürler olsun durumunuz iyi hiç giydirmedim ama eğer durumum olmasaydı alıp giydirirdim
0 oy
tarafından
Kuzenlerim var onlar veriyolar yepyeni giydiriyorm canm diğer kuzeniminde bnm kızımdan küçük kızı var bende ona kızımınkileri veriyorm
0 oy
(3,607 puan) tarafından
3 cocugumada sıfır kıyafet almadım doğru düzgün hep ordan burdan gelenlerle idare ettim temiz olanları seçtim.bana çok gereksiz geliyor o kadar para vermek üstüne başına sürekli birşeyler dökülüyor batıyor kimi leke çıkmıyor para verip niye strese gireyim battı bilmem ne diye 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Canım dolaba oğlumun gömleklerini koydum üstelik hiç giyilmedi yada özel günlerde bir kaç kez giyildi yeni yani eski yırtığı söküğü yoksa giydiririm
0 oy
tarafından

İmkanım varsa kendim sıfır alırım ama yoksa tabiki giydiririm 2. El alırım 

0 oy
(5,361 puan) tarafından
Hepsi 2. El canım hç aldgm ypk ama milletin verdiği valaa tertemiz sanki yeni alnmş ufak bi leke bile yok 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,097 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Asabii (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 440 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 570 göst.