+6 oy
853 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Evde başını bulaşıktan çamaşırdan kaldıramayan kocası ne dese tamam diyip yapmak zorunda olan kim varsa burda okuduğu her ekstra şeye kurgu diyor fakesin diyor. Kimsenin işi gücü yok buraya kurgu yapacak vaktini ayıracak üstüne sizin yorumları okuyup cevap verecek . İnsanların işi gücü çocukları var burayı fake yada kurgu olarak kullanacak insan hastadır zaten sıktı artık derdini yazan insanlara sen fakesin bilmem ne yazmalarınız gözünüzü açın biraz ya hayat sizin rutin sıkıcı herşeye evet diyip susup oturduğunuz hayatınız gibi akmıyor insanların hayatında inişler çıkışlar paraya sıkışmalar para harcamalar gerilimler mutluluklar var siz yaşamıyosunuz diye kurgu olmuş olmuyor 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

10 Cevaplar

+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Bunu senin demen de ayri bi ironi
tarafından
Bu arada dediğin şeye kesinlikle hak veriyorum bu ifadeleri bidaha kullanmıcam çok yanlış bencede dikkat ediceö
tarafından
Neyse yanlış olduğunu kabullenmen de güzel bişey :)
tarafından
Şey miydi bu?
Misafire kek cirpamayan ama sonra onlar gidince yorumlariniz yüzünden canı çekti diye kendine kek çırpan kadın, size de söylenmişti ahahahaha
tarafından
Heheeeeee o işte sjsjs
tarafından
İşte bilmiyor ne kurgular döndüğünü hayat sana güzel bacim
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
++++++++++++++++++
0 oy
(7,576 puan) tarafından

agrasifim komplenksliyim:P

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kiiiiiz noldu gene :D 
tarafından
Roj canım bizde kimseye yuklenmiyoruz ki biraz geyik yapıyoruz kaç kişiye yapsak sonradan kanka oluyoruz ama burda kaç erkek var kaç sahte hesab var bir ton fake var bizle geyik geçtiklerini dusunuyorlsr
tarafından
Seni yılın gelini seçtim hadi şimdi sakinleş :D sen kimsin ayrıca benim dediğimi üstüne alınmışsın ilk defa gördüm ismini tanımıyorum bile
(2,356 puan) tarafından
Sahte hesapta gördüm paylaşılmıştı. Ama şöyle bir şey. Biri diyor mesela bu fake sonra posta giren herkes o kişiye yükleniyor. Karşıdaki de baya sinir oluyor yazık.
tarafından
Roj  yeni gelen birine yüklenir yha insan bizde şaka babında genelde takılırız sonra dagiliriz zaten
(2,356 puan) tarafından
Yüklenecek bir durum göremiyorum şahsen pek ama E valla siz bilirsiniz ne diyeyim. İlla yükleneceğiz diyorsan yüklen yani ne diyeyim.
0 oy
(1,244 puan) tarafından
  • Sizde çok mu atarlandınız ne. :)
tarafından
Sıktılar artık ya her postun altına geliyolar
0 oy
(17,721 puan) tarafından
:D şampiyooon sakinnnnnn
0 oy
(572 puan) tarafından
Aynen oyleeeee
0 oy
(854 puan) tarafından
biri tavuk kovaliyo ☺️
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bune siddet bune celal sakin ol kız
0 oy
(11,217 puan) tarafından
sahsen ben bursya girip yorum yazmaya bile zor zmn buluom o dedigine zmn bulani alkislarim : D

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,341 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
18 cevap 669 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 322 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,862 cevap