0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Oğlum 4.5 yaşında, kızım 14 aylık. Bir tane daha doğurup büyütmek istiyorum. Ama sağlık durumum çok iyi değil inatcı bir rahatsızlığım var hep ameliyat gerektiren o yüzden daha değil ama istiyorum 

3 çocuklu anneler ya da 3.ye hamile olanlar nasıl bir duygu, sorumluluk çok yükleniyor mu insana. 

Her çocuk birer sorumluluk emek, sevgi zaman ister işte hayırlısı artık

26 Cevaplar

+1 oy
(3,127 puan) tarafından
Bu devirde 2. Çocuk bile çok bence bende ikinciye hamileyim bir oğlum var birde kızım olucak şimdi yeter inşallah sağ salim güzelce onları büyütüp iyi bir gelicek veririm onlara tek isteğim bu.
(5,132 puan) tarafından
İnşallah herşey gönlünce olsun
-Reklam-
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ben de bazen düşünüyorum bazen vazgeçiyorum canım. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. Evlatlarımıza sağlık güzel uzun ömürler versin 
(5,132 puan) tarafından
Amin amin
Ya bilmiyorum ben de hem istiyorum hem emin değilim karışık.
Senin çocukların kaç yaşında
(3,162 puan) tarafından
Biri 4 biri 2 canım. Aynı senin duygulardayım
(5,132 puan) tarafından
Biraz daha zaman tanıyalım kendimizi
Ruh hali önemli
Benim ilk aylar çok zor geçiyor
0 oy
tarafından
2 kızım var benim de..şu an düşünmüyorum ama kaynanamı her aradığımda Allah erkek bebek de nasip etsin diye de dua eder..hem maddi hem psikolojik hazır değilim cnm
(5,132 puan) tarafından
Allah hayırlısımı versin inşallah
tarafından
amin cnm nasipte varsa olur
0 oy
(2,366 puan) tarafından
1 numara Hayrunnisa 3 buçuk yasinda

2 numara Zeynep rumeysa 1 buçuk yasinda

3 numara yolda bankada karaciğer hastalığın var diyorlar bilmiyorum öyle özel takip etmiyorum ama inşallah ölucak bakalım bu ara senin ne hastalığın var çok geçmiş olsun insallah
(5,132 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah
Guzel yavrularını

2.dopumdan sonra ilk aylarda anal fistull hastalığım oldu çok zor makat yumuşak doku hastalığı 4.defa ameliyat olacam 1 senede
(2,366 puan) tarafından
Allah razi olsun inşallah
Çok büyük geçmiş olsun inşallah ne hastalıklar var yarabbim rabim dert verip aratmasın insallah
(5,132 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından

3 bebe annesi olarak seni selamlıyorum :D pespese yapma canım biraz ara ver benimkiler 11, 8 ve 2 yaşında 

(5,132 puan) tarafından
Haklısın daha rahat olur öyle
0 oy
(11,217 puan) tarafından
1. 5 yasinda 2. 8 aylik ya hemn yaparim yada hic yapmam diorum gelip gidio ama hic net degilim Allah nasip etmisse artik :)
(5,132 puan) tarafından
Baya yakın ama yaşları
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından

2yi düşünemedık kı daha kızım 19 aylık :D valla ne cesursun ya 2 çocuk var üstüne bıtsne daha 

(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ya Almanya'da da herşeye zam geldi ama bu kadar değil
tarafından
Benım Almanyda dayım var aradım kan aglıyo valla :D bır de cok zengındır
(5,132 puan) tarafından
Ne işle meşgul olduğuna bağlı ama ekonomik olarak sarsıldı biraz bu Ukrayna göçmen
Milyonlarca insan geldi
tarafından
Evlerın tesısatını yapan fırması var bu kalorıfer boruları, kuvetler dusakabınler vs yapıyor buraya gelınce kendınının varlıgı alı agaogluyla bır ama orda zorlandı herlade :D
(5,132 puan) tarafından
Olabilir ya artık her yerde kriz var
0 oy
tarafından
Kızım 27 aylık oğlum 12 aylık yeter çok şükür 2 tanem var Allah olmayana nasıl etsin 
(5,132 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(376 puan) tarafından
şuan ikinci hamilayim  kizimda 14 aylik ikisi okula gşdeni kadar 3 düşunmecem 
(5,132 puan) tarafından
Haklısın
Oğlum kreşe gidiyor eş hafta içi rahat geçiyor
0 oy
tarafından
Rabbim nasip ederse tek çocuk taraftariyim bu devirde maddi konuda çok zor çünkü 
(5,132 puan) tarafından
Allah'tan hayırlısı inşallah
0 oy
(119,340 puan) tarafından
3.olmadan baglanmam lazim
(5,132 puan) tarafından
3. De yap sevda gurbette büyük aile güzel bişey
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Okurrkeenn şoooyle birntitreme geldi :) allah gonlunuze gore versin.
(5,132 puan) tarafından
:)))) amin
Hayırlısı
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm benimde oğlum 3 buçuk kızım 11 aylık şuan düşünmüyorum  ikisi kendini toparlasın  allah nasip ederse erken bilmem  ama benim fikrim   6 7 sene sonra  piskolojik olarak hazır değilim şuan çok erken  çocuklarımı yetiştirin iyi insan olgunlar 1. Erkek 2. Kız 
(5,132 puan) tarafından
Evet haklısın
Allah'tan hayırlısı
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Evet düşünüyorum bir kizkm var 3 yaşında bir oğlum var 19 aylık inşaallah hayırlı sağlıklı bir kızım daha olur yani kız çok istiyorum ama hayırlısı tabiki 
(5,132 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(13,821 puan) tarafından
2 oglum var biri 2 5 yasinda biri 3 5 aylik ikincinde surpriz oldu:) 3 dusunmyrm Rabbim isteyene nasip etsin
(5,132 puan) tarafından
Amin Allah'tan hayırlısı
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benim hayalim hep 4 çocuk Du ama ve lakin 2 de bıraktım maanen bakamayacağımı düşünüyorum 
(5,132 puan) tarafından
Allah'tan hayırlısı ben de 4 istiyordum ama zor. Hem sezeryanlıyım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Daha ikinci 5 aylık olmadı hele az büyüsünler bunlar Allah verirse duruma göre belkim bılemiyirum
(5,132 puan) tarafından
Allah hayırlısını versin
0 oy
(747 puan) tarafından
Ben 2.ye cesaret edemezken siz 3. Diyorsunuz. Allah banada sizin isteginiz gibi istek versin diyor kinuyu kapatiyorum.. allah ginlune gore versin bakabilecek durumun varsa yap tabiki
(5,132 puan) tarafından
İlk bebeğin zor bir bebek değilse ve maddi durum az çok iyise kardeşi olsun her çocuğun
0 oy
(1 puan) tarafından
Büyük oğlum 6 yaşında küçüğü 12 aylık ve ben 4+4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Hem çok sevindim hem çok şaşırdım hemde çok tedirgin oldum karmaşık duygular Rabbim isteyen herkese hayırlı 3vlat nasip etsin inşallah
(5,132 puan) tarafından
Yaa Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Benim şu an tek ama en fazla 2 çocuk düşünüyorum hem maddi hem manevi
(5,132 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zynpftm3436 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 618 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,903 cevap

34,864 kullanıcı

...