0 oy
608 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
İlk çocuğunuz kaç aylıkken-kaç yaşındayken ikinci bebeğinize kavuştunuz? 

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İlk çocuğum 16aulikken kızım oldu   ilki 20de ikincisi21de oldu ssuan 8ve 7uaslarindalar.eveli günde doğum yaptım 20hafyalikti erken suyum geldi dogumoldu kızımı kaybettim şuan bir evlat kaybimiz oldu dün toprağa verdik rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zormus
(6,691 puan) tarafından
Başın sağolsun bende ilk bebemi 2 aylıktı düşük yaptım:(
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
3 yasinda            
0 oy
(53 puan) tarafından
Ben 3 çocukluyum biri 19 biri 13 biri 7 aylık biraz uzak ara ama rabbim verdi şimdi baş tacı
tarafından
Genç anne olmuşsun o zaman ne güzel boyun kadar çocuğun vardır şimdi :)
(53 puan) tarafından
Aynen öyle yaşlandık valla be yapalım sağlık olsun 20 yaşında doğurdum ilk çocuğumu yıllar çok hızlı akıyor
tarafından
39 yaş yaşlı değil ki canım benim annemde 47 yaşında valla beni çıkarır cebinden ikiye katlar hem güzellik olarak hem enerji olarak ve bende annemle arkadas gibiyim o kadar güzel Bi şey ki :)
(53 puan) tarafından
Maşallah hepinize ne yapalım Allah sağlık versinde Allahım olmayana da nasip etsin
tarafından
Ay ssndim kiz hesap yapmaya calistim :))))
0 oy
(454 puan) tarafından
17 buçuk aylıkken diğer kızım oldu
(758 puan) tarafından
Ben de şu an hamileyim kızm 17 aylıkken doğumum olacak inşallah. Sen nasıl yaptın yani günlerin nasıl geçti
(454 puan) tarafından
Doktor ne dedi yatış vermedi galiba sana 1 ay 4 günlük bebeğim canım 1 hafta kaynanam yanımdaydı köye gittik 1 haftada orda kaldık. sonra evimize geldik . Gündüzleri uyuyor canım bende yemeğimi temizligimi yapıyorum. Öteki kızımı uyutuyorum uykum varsa öglen uykusu yapıyom. Geceleri uyumuyor bazen 2 ye kadar ğaz sancısı çok oluyor. İnşallıh seninkinin olmaz. Öyle yada böyle geçicek bu ğünler sonra rahatız inşallah
(758 puan) tarafından
Doğru canım bir süre zorlanırım ama sonra rahata kavuşurum. Neden yatış yapsın ki doktorum onh anlamadım
0 oy
tarafından

Daha doğmadı ama cevap vermek istiyorum  :D kızım 2 yaşını 2 ay geçti 3 buçuk aylık hamileyim *-*

(4,854 puan) tarafından
Bende oğlum 2 yas 2 ay geçince doğum yapicam nasıl halleri falan kıskançlık olur mu algısı nasil
0 oy
tarafından
13 yaşını bitirdi oğlum 5 aylık da kızım var araları bayağı var yani
0 oy
(1 puan) tarafından
Kizim doğana  kadar oğlum tam 3 yaş olcak yani aralarında 3 yaş olcak  :)
0 oy
(121 puan) tarafından
Kızım 6aylikken hamile kaldım. Mlsf
(758 puan) tarafından
Ooo 15 ay olacak yani ☺️
(121 puan) tarafından
Evt 22 Haziran 7temmuz tarihleri :)
0 oy
tarafından
Ilk bebis 5 aylik hamileyken  öldü ikinciye  1 sene olmadan hamile kaldim kizim simdi 17 aylik oldu . Kasimda ogluma 3 yil olcak
0 oy
tarafından
 Ilk Oglum 3.5 yaşındayken hamike kaldim aralarinda 4 yas 2 ay var ilkini 18 yasinda ikincisinu 22.5 
0 oy
tarafından
2.5 yaşındaydı büyük kızım küçük kızımı doğurdum 
0 oy
(707 puan) tarafından
Oglum 5 yasinda kızım 1 bucuk aylik.

Rabbim evlatlarimizi bizlere bagislasin.
0 oy
tarafından
Büyük kızım 9 buçuk yaşında küçük kızım 10 aylık olacak  kendimde 28 yaşındayım ☺️
0 oy
tarafından
2 çocuk daha olmadı olursa 16 ay olacak aralarında 
(758 puan) tarafından
Ben de aynı durumdayım 17 aylık doğum yapacağım sütten kestin mi
tarafından
Hayır kesmedim henüz çok yeni gebeliğim doktor muayenesine bile gitmedim. Ama kesmeyi düşünmüyorum Allah tan brşey çıkmazsa
(758 puan) tarafından
Ama eninde sonunda kesmelisin karnın büyüynce daha zor olmaz mı
0 oy
(10,265 puan) tarafından
17 aylık kızım 8 buçuk aylık hamileyim daha az kaldı inşaallah 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Aha ben . Ilk çocuğumu el üstünde büyüttüm hiç ikinci bi çocuk düşünmedim.  Bütün ilgimi alakami ilkine verdim bolunsun istemedim ikinci de olsa üçüncü de olsa en çok bunu severim diye geçti aklimdan .  6 yaşında iken ikinci oldu.  Kıskanır diye yanında sevmedim kızım sevsin önce alissin diye oğlumu susleyip pusleyip sevimli hale getirdim aa bak ne şeker oldu ablasi gibisinden.  Oğlum da ufakken tosuncuk masum bisiydi.  Oyunlar felan filan derken kardeş düşkünü oldu . Oğlum ağlarken kızım da üzülüyordu.  6 yaşına kadar ilgi alâka hep onda olduğu için bi boşluğa düşmesin diye biraz dikkat ettim . şimdi kızım 9 yaşına girecek oğlum 2 buçuk yaşında . kardeş aşkı yaşıyorlar resmen 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kizim 4 yasindayken hamileysim simdi 5 yasinda oglumda 8 aylik
0 oy
(15,552 puan) tarafından
2  çocuğumu ilk çocuğum 1 yaşına girmeden 1 gun önce doğurdum. 
0 oy
(467 puan) tarafından
2 yasındayken
0 oy
(132 puan) tarafından
İlk çocuğum 6 aylıktı ikinciye hamile kaldım 15 aylıktı kardeşi geldi:)şimdi üçüncüye hamileyim ikinciyle arası iki yaş olacak nasipse

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 232 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 403 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 453 göst.
18 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Aceylin (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 274 göst.