0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
yeniden açıldı
Kazılar ben geçensene babamla birlikte seyirhalindeyken çok büyük bi kaza geçirdik arabamız hurdaya döndü çok şükür ki bizim kemerimiz takılı olduğu için ufak tefek sıyrıklarla atlattık evlendikten 3 ay sonra eşimle kaza yaptık ve ben yola çıktığım anda elim ayağım kalbim yerinden cikiyo markete giderken bile panik oluyorum o derece şuan yoldayız aranın ön koltuğuna oturmuştum sanki kalbim korkuda yada heyecandan yerinden firliycakti bunun için bi piskologa faln görünmem gerekiyormu istemsizce korkuyorum fobi gibi bisey oldu öyle diyim kendimi rahatlatmaya çalışıyorum olmuyo gözünü kapatamıyorum bile 

6 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım bence bir uzmandan destek alırsan iyi olur. Üstesinden gelinebilecek bir olay aslında. Rabbim beterinden korusun .
(3,163 puan) tarafından
Ya abartmıyorum kalbim duracak gibi hissediyorum o özlü gzoumun önünden gitmiyiyoki zaten ihtimalleri düşündükçe arada kafayı yicem gibi oluyorum
(7,118 puan) tarafından
Canım yasadigin olaylardan işte . Tek başına bu durumu asman zor olur bence .destek almak en iyisi olur senin için .
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Eğer kendin yenmiyorsan bi psikologla görüş canim

Ben kendim sürerken takla atıp araba perte çıktı arabadan beni 3 4 kişi çıkardı filan 

1 ay içinde hemen tekrar araba alıp kullanmaya başladım eğer kullanmazsam korku kalır ben de dedim Ben ke di kendime yenebildim korkumu ama sen atlatamıyorsun mutlaka destek al 
(3,163 puan) tarafından
Ya kalbim durucak sanıyorum hani istemsiz korku öyle diyim ve yenemedim kazadan sonra 5 6 ay arabaya hiç binmedim öyle diyim ilk bindiler zaten ağladım korkudan
0 oy
(797 puan) tarafından
Korkmussn canım bı uzmana görün sakin olmayq çalış cnm bnm
(3,163 puan) tarafından
Inşallah da ah sakin olsam
0 oy
(35 puan) tarafından
Canım aynısı bende var yazlığa giderken çok büyük bir kaza atlattık araba hurdaya cıktı rabbim korudu taklalar attik yani çok fenaydı verilmiş sadakamiz varmış dedik 4 yıl geçti üstünden ben 2 defa gittim sanırım tekrar yazlığa ama ağlayarak gittim kalbim agzimda panik atak geçirdim ilkinde nefesim kesildi şimdi her arabaya bindiğimde gözümü yoldan ayırmam devamli.mudahale ederim dur yavaş dikkat et diye yenemiyorum bu korkumu destek almayı düşünüyorum cunku çok müdahale ediyorum eşime abime babama 
0 oy
tarafından
Çok normal bu şekil fobin olması ama yinede git psikiyatriye rahatlaman için bişey verir mutlaka.
(3,163 puan) tarafından
Ay inşallah gidicem
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Merhaba geçmiş olsun bende bir trafik kazası atlattım ve aylarca arabaya binemedim psikolog tedavisinden sonra düzeldim, hız ve fren sesinden hala çok korkuyorum. Otobüsteyken demirleri öyle bir sıkıyordum ki istemsizce inince kollarımın agrıdıgını farkediyordum o zamanlar. Kaç defa yarı yolda inmişti gideceğim yere varamadan. Ağlıyordum hep bana bakıyordu herkes, bacaklarım kasmaktan ağrıyordu. Çok şükür geçti o günler
(3,163 puan) tarafından
Hangi bölüme psikiyatriye gidiliyo degilmi sizede çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 342 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,131 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 155 göst.
18 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 398 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Seralem (383 puan) tarafından soruldu

380,937 soru

11,404,881 cevap

34,942 kullanıcı

...