0 oy
726 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar  kaynanamın yaptığına bakın siz olsanız ne dersiniz???  Konuya geçiyorum 

... ben eşim görümcelerim ve kaynnam  oturyorduk  öyle eşim birden dedi anne fatmayı 3 günlüğüne abisi gile gönderecem kafa dinlesin dedi.nasilsa kızların gelmiş evde tekte kalmazsın oda gitsin abisinin evine hem çocuklar da çok kalabalık olmuş ev çocuklar kavga ediyor falan .. Kaynnam da dedi ki eşime kızlarım ancak çocuklarıyla ilgilenir evi kim temizleyecek yemek dır iş güç kim yapacak ben tek mi yapacam dedi... bende sadec3 dedim iş icin mi göndermiyosun sustum eşime baktım gözlerim doldu:( kaynnam kalktı gitti diğer odaya kayinbabama demiş fatma demiş ben sizin hizmetçiniz miyim yeter artk bu nedir abime gidemeyecek miyim falan ...Allah tan görümcelerim yanımdaydı yoksa doğru diyor anne  derdi  .ben kaynnami allah'a havale ettim eşime de dedim en kısa zamanda çıkacam bu evden tamma dedi  moralim çok bozuk 

28 Cevaplar

0 oy
(2,196 puan) tarafından
Allahın cezaları Bi bitmediler kara cahiller 
tarafından
Aynen öyle valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
inadına git abine kız görümcen gidene kadar sende abinde kal eşinle konuş 
tarafından
Onlar gitsin gidecem kaynnam tek kalsn burnu surtsun
0 oy
(119,342 puan) tarafından
cok sinir bozucu evi ayiramazmisiniz
tarafından
Ayıracak inşallah eşim bekle dedi
0 oy
tarafından
Sen çok kibar birisin bence o kaynanana eli maşalı cirlak bı gelin lazımmış o da olmamış elime düşse şuan sinirimi ondan çıkarırdim hiç üzülme inşallah hak ettiğin ne kadar güzellik varsa önüne serilsin
tarafından
Evet öyleyim hatta merhamettim den iyi niyetim den bisey yapamıyorum. Ama haksızlık yapılıyor bana Rabbim görüyor çok şükür
0 oy
(144 puan) tarafından
Hep biz yüz veriyoruz bu yüzsüzlere kızları Kendi hizmetlerini yapamıyor mu? 
tarafından
Aynen öyle valla .ya görümcem bana iş güç te yardım ediyor bırakmıyor diyo sen çocuklarınla ilgilen gelin yapar
0 oy
tarafından
Ahhhh öyle kaynanalar benim elime düşse saçını başını yolup eline verirdim 
tarafından
Bende yaparım ama  acıma duygum var kız.
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Al çocuğunu çekil kenara sendende kaynaklanıyo kusura bakma. Aşacak mı kesecek mi amaaaaan
tarafından
Ne yapayım mesela cnm
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Rabbim şeytanın şerrinden korusun allah ıslah etsin 
tarafından
Amin inşallah kurtulurum
(1,068 puan) tarafından
Rabbım gönlüne göre versin canım git sen onu dinleme pislik dinle kafanı kudursun oda
tarafından
Gidecem zaten ne hali varsa görsün

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 192 göst.
0 oy
4 cevap 338 göst.
0 oy
14 cevap 459 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 339 göst.