0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (510 puan) tarafından
Ikı gün önce annemın esı refat ettı ilk gün gıttım annem icın bugünde gıttım ve zaten kımseyı opmuyorum hamıleyım küçük kızım elımde bır kadın geldı buyuk deyıldı 28 yasları fılqndı kızımı benı öpmeye kalktı bende kusura bakma kımseyı opmuyorum ayy dedı gıttı orda uvey ablam dıyıyım bana dıyor kımse ölmedı senden başka alay edıyor dedım tvı bağırıyor mecburmuyum ev kalabalık hepsı aynı tuvalat hqvluyu kasıkları kulanıyorlqr sıgara icıyorlar haksızmıyım annemden başka kımseyı opmedım kımse kusura bqkmasın 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın  en iyisini yapmışsın geçen gün dedemin mevlidi oldu bende hiç kimseyle görüşmedim 
(510 puan) tarafından
Kayganam icerı gır bos odada oturdum almacılar italyacılat vardı bıde
-Reklam-
0 oy
(7,197 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın boşver
0 oy
(249 puan) tarafından
Anlamazlar canim milletimiz cok rahat çünkü boşver kim ne düşünürse düşünsün herkes bunu yapsa sorun kalmayacak. Hep diyorum fazla abartmayin ama cok da rahat olmayın
(510 puan) tarafından
Amq ev bır deyıl ıkı deyıl itqlyacılat almancılar vardı yaslı çocuk 200 kısıyı opeyım
(249 puan) tarafından
Bosver canim o 200 kisiye anlatamazsin sen bildigini yap onlar bildigini yapsın maskeyle dolansaydin keske hem de o kadar kalabalik yani ben o kalabaliga girsem maskesiz dolanmazdim
0 oy
(2,020 puan) tarafından
En dogrusunu yapmışsın  canim bosver
0 oy
(63 puan) tarafından

Yürü be kim tutar seni bende aynı şekilde yapıyorum kayinvalidem bebeğimi öpüyo öpmeyin diyorum bunda alınıp gucenecek bişey yok sen bebeğini düşünüyorsun :angel:

(510 puan) tarafından
Valah herkes saskın saskın baktı kımseyı öpmüyor dıye
(63 puan) tarafından
Bırak baksınlar sen uğraşcan beben hasta oldugunda
(510 puan) tarafından
Aynen vallah
0 oy
tarafından
Cok dogru ypmissin canim kimse kusura bakmasin bosver sen
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Off iyi yapmisin boswer