0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Esim dükkan açtık sabah 4 5 gibi gidiyor akşam 10 11 gibi geliyor yorgun argın hemen yatıp uyuyor muhabbet sohbet yok başka şeyler yok.konusmaya çalışıyorum hadi uyu diyor hak veriyorum zaten ona yorgun stresli qma ne bilim hiç kendimi karı kocaymis gibi hissetmiyorum artık.Hic tatili yok gündüz aradigimda müşteri geliyor hemen kapatıyor.ne yapmam gerek nasıl davranayim uzaklaşıyor birbirimizden resmen

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni açılmış sanırım dükkan erken gitmesi bereketiniz için iyi bir süre sonra düzen oturur sabredin ve yanında olun ekmek parası bu
(1,946 puan) tarafından
3 qy felan oldu canim oğlum 22 aylık dükkana gittigimizde herif kırıp bozuyor o yüzden esim dükkana gitmemizi istemiyo
tarafından
Kadın dediğin dükkanda durmaz heleki bu zamanda eşin haklı gün içinde güzel sözler yazın mesaj atın cilveleşin sinirli olunca alttan alın bakkal anladığım kadarı ile dükkanınız
(1,946 puan) tarafından
Lokanta canim
tarafından
O iş daha stresli olur Allah kolaylık versin inşallah
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun canim benim:)
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yaa yorgun oluyorlar tabiki onlara da hak veriyorum fakat bizim dert ettiğimiz kadar onlarında dert etmesi gerek yaa sadece 10 dakika bile bizimle konuşanlar yeter kiii biz onlar gibi çalışsak yorulsak yinede 1 saatimizi ayiririz valla vurdum duymazlar ne yapilir bilmiyorum 
(1,946 puan) tarafından
Aynen canım önceden ben çalışırken akşam 11 gibi ciktigimda bile onun  yanina gidiyordum vakit geçirelim diye yorgunda olsam
(1,334 puan) tarafından
Öyle oluyor bizim umursadigimiz kadar umursamıyorlar
0 oy
(2,118 puan) tarafından
Eve bağlayan sorumluluğunuz yoksa eşinizin yaninda çalışabilirsiniz. Bu sorun devam ederse karsiniza alıp rahatsızlığınızı belirtebilirsiniz. Bende kötü olurdum böyle bir durumda
(1,946 puan) tarafından
Oglum var dükkana gittiğimizde rahat durmuyor o yüzden istemiyo gitmemizi
(2,118 puan) tarafından
Ama böylede olmazki canim
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Vala canım ben Bi ara ise başladım sabh 8. Öğlen 12 paydos 2 iş başı 6 paydos. Eve geliyorum 12 ye kadar ne vakit varsa iş yap az çok uyu sonra eşim geldiğinde yanıma kiziyomus çekl yorgunum uykum var diye hatırlamıyorum bile okdr ki yorgun oluyodum bazen koltukta uyuya kalıyordum hata oyuzden artık eşime çok hak veriyorum ve kızmıyorum ben zaman bulmaya calsiroum artık hayatım masaj yapayımi bazen yatağa meyve tabağı getiriyorum  sarılarak uyuyorum çok afedersin işi bitse adam saniyesinde uyuya kalıyor Vala hak vermek lazım biraz sabret sabh 4 5 akşam 11 ne demek Vala bizimki memur saatleri ve oturarak çalışıyor ama yorgunluktan uyuya kalıyor çok zor 
(1,946 puan) tarafından
Ya hak veriyorum canim mesela onun yerinde Bn olsam uykusuzluğa dayanamM ama her gün aynı sadece 10 dkikqsini ayirsa gönlüm hoşnut olucak qma yapmiyo
(2,366 puan) tarafından
Ya bence eşinle bu durumu sarılırken söylesen onu çok özlediğini söylesen ben eminimki esinde sana bu konuda hak verip belkide elinden geleni yapar diye düşünüyorum sende ona hak verdiğini çok çalışıp yorulduğunu onu anladığını ama çok özlediğini söyle bence tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır hesabı
0 oy
tarafından
Hamileliğin son ayları ve doğumdan sonra 2 ay bizde bacı bacı takıldık heriflen hahahhaha ama şükür bir aydır normallestik
0 oy
tarafından
Üzülmeni istemem ama sanki aldatma var bu işte?? 
(2,366 puan) tarafından
Ay buraya takıla takıla herseyi oe sanıyoruz bence yok adam lokanta sahibi benim dayım sabahtan gidiro malzeme hazırlıyor yemekler yapılıyor anca yafisiyor 11 de kapatsalar şükür diyolar bnce yok canım sen üzülüp sakın dert etme kendine Neslihancim
(1,946 puan) tarafından
Cok yorulduğunu anlayabiliyorum canim bazen kaynanm xok yorulduğundq ben eşimin yanina gidiyorum kaynanam xocuga bakıyor esim kendisi yemegi bulaşığı mangaluydj kendisi yapıyor daha doğrusu aldatmaya vakti yok:)
(1,946 puan) tarafından
Selcantt saolaisn canim benim dusuncen için gerçekten ole zor işleri Rabbım bütün çalışanların yardmcisi olsun bol müşteri versin
(2,366 puan) tarafından
Allah razi olsun inşallah sizede $>

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 534 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 287 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 383 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,482 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu

377,193 soru

11,288,091 cevap

34,694 kullanıcı

...