0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar sin 2 senedir yani kaynanamin yanına tasindigimizdan beri huzurumuz yok farklı yere de tasinamiyoruz maddi açıdan.Ama son 4 5 aydır daha kötüyüz resmen boşanmak bile istedim şuan direniyorum çünkü evliligimizi cok çabuk bitirmek istemiyorum en azından oğlum icin(2 yasinda).Cinsel birliktelik yok ki zaten ben o kadar düşkün bi insan değilim ama cinsellik karı kocayı birbirine bağlayan bir etken olarak görüyorum.Isten geldiği zaman benimle çocuğumla zaman geçirmiyor ya yatıyor ya telefon ya da dışarıya çıkıyor kendi kafasına göre kafamı dinlemeye ihtiyacım var diyo.Ama şunu düşünmüyor ben 2 senedir hiçbir arkadaşımla bulusmadim çocuğumu bi anda başkasına bırakıp disari çıkamıyorum sürekli evdeyim hiç bizimle vakit geçirmiyor sürekli annesiyle muhabbet ediyor onu düşünüyor psikolojisini düşünüyor ama demiyor ki hadi bugün kafamız dağılsın çıkalım dışarıya demiyor.bana hiçbir şey anlatmıyor gece yarısı annesiyle biniyor arabaya dukkanimiza gidiyorlar saatlerce gelmiyorlar.yani artık usandım bir laf desem çok farklı yerlere çekiyor sabrediyorum sürekli çocuğum için ama artık dayanamıyorum artık aglayamiyorum bile sinirimden öfkeden gülüyorum.Kusurq bakmayın biraz içimi dökmek istedim çevremde anlatacağım pek arkadaşım yok.jemen boşa diyorlar ama bekara boşamak kolay aslinda 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Okurken aslinda kendini unutmus bi kadin betimledim. Senin yapman gereken en büyük oncelik kendine zaman ayirmak. İliski durumunu sonradan gözden gecirirsin. 
(1,946 puan) tarafından
Evet:(Dün arkadaşımla anlatırken dedi ki sen böyle bir insan degildin çok farklı olmuşsun ki gerçekten öyle o neşeli insan gitti yerine tamamen bambaşka insan geldi kendime vakit ayıramıyorum çocuğumla evdeyiz sürekli qma fazla gezemiyoruz biraz mizmizlaniyor
tarafından
Sen saglikli bi birey olamadan saglikli anne ve saglikli eş olamazsin. Once kendine deger ver ki bu cevrendeki herkese yansir. Kendini sev ki sevil. Saygi duyul.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece yarısı dükkanda napıyolar ki 
(1,946 puan) tarafından
Ertesi günün yemeği için hazırlık yapıyorlar ama kaynanam o yemekleri 2 saatte de çıkarabiliyor aslında gerek yok gitmelerine belkide bahane ben öyle düşünüyorum artik
(2,445 puan) tarafından
Kafam da deli sorular :) ☺️
tarafından
Eee kaynanana söyle sende anlat durumu bizim halimiz bu de böyle giderse boşanırım de
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Esin ne iş yapyor o saatte ne yapyolar çok saçma resmen seni unutmuş kendini annesine adams
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen kendine bir uğraş bul ya bı kursa falan git çocuğunu parka götür sen bunları yaptıkça kocan kendine çeki düzen verir belki 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kendine bı ugras bul ya bı kursa falan git çocuğunu parka götür sen bunları yaptıkça kocan senin farkına varır belki
0 oy
(653 puan) tarafından
Yani evet canım evlilik yok gibi. Bence eşinle güzelce konuş utanmadan çekinmeden bu şekilde mutsuz olduğunu anlat ama elestirmemeye özen göster. Benim şahsı kanaatim kayinvalidenle yasadiginiz sürece bu evlilik düzelmez ne yap et evi ayırmaya bak. Gerekirse çalışırım de çocuğunu kreşe verirsin ya da kayinvaliden baksın 
0 oy
(774 puan) tarafından
Bu erkekleri ıslak odunla döveceksin hakediyolar hödükler 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 451 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 289 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,483 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,845 cevap

34,752 kullanıcı

...