0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Ailesi ile bazı sebeblerden dolayı konuşmuyorum ve eşimin bana olan davranışlari çok değişti her dakika iğneleyici laflar her dakika hakaret bıktım artık dışarı çıkalım diyorum yok diyor şunu yapalım diyorum yok diyo ailesi ile konuşurken tavırlari öyle değildi

12 Cevaplar

+2 oy
(3,257 puan) tarafından
Doldurmasalar bile esin sana karşı o yüzden tavır alıyor olabilir dışarı çıkacaksan kendin çık bisey yapacaksan kendin yap yoksa sana ettiğini ceza olarak görüyor hoşuna da gidiyordur
(350 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailesi onu sana karşı dolduruyor olmasın 
(350 puan) tarafından
İnan bilmiyorum eşimin icine resmen şeytan girmiş  :( bakışları bile değişti bana karşı
0 oy
(7,545 puan) tarafından
O taraf dolduruyordur muhakkak canım yalandan bile olsa barış böyle devam ederse düşman ederler kocanı sana.
(350 puan) tarafından
Affedecek bir gramda olsa bir ihtimal bırakmadilar :(
0 oy
tarafından
Özel değilse neden konuşmuyorsun büyük ihtimalle ailesi dolduruyordur 
(350 puan) tarafından
Basım açık diye istemediler beni
tarafından
Eee çok saçma o zaman evlenmeseydi eşin sem yine de eşine karşı ılımlı ol ailesi hakkında bit yorum yapma zamanla anlar eşin de
tarafından
Oyspilar ne olacak yaa başımız açıksa ne var yani aynı bizimkiler de sorun etmişti boşver insanın kendisi olması kadar güzel bir şey yok  bak yine hatırladın saçma sapan olayları yaa
(350 puan) tarafından
Ailesi hakkında benimle ilgili konu açılmadığı sürece konuşmuyorum onların hakkinda
0 oy
(431 puan) tarafından

Erkekler ailesi haksiz bile olsa küsmelere dayanamaz ,haklı olsanız bile kabul etmek zorundasınız ,konuşmak zorundasınız,ailesine laf getirmezler ,susup oturcaksiniz ki değerli olasınız.oyle oluyor çoğu ailesiyle kötü olan eşiyle de kötü oluyor kızıyorlar kusuyorlar eşlerine :ermm:

(350 puan) tarafından
Maalesef ki öyle hakliyken bile suçlu oluyoruz
0 oy
(48,505 puan) tarafından
ya Vedud zikrini oku surekli
(350 puan) tarafından
Okuyum canım saol
0 oy
(917 puan) tarafından
Kaynanangil dolduruyor çok belli adam senden soğumuş gibi bu yüzden 
(350 puan) tarafından
Eşim göreve gidiyor seviniyorum evde hakaret edecek biri yok diye o dereceye geldim artık
0 oy
(633 puan) tarafından
Onu al karşına konuş senin tarafından bakmayı öğrensin. Belki istemsiz yapıyordur. Benim eşimde konu ailesi olunca maalesef istemeden bazen tavır alabiliyor ama konuşunca anlıyor hatasını
(350 puan) tarafından
Kaç defa konuştum :( ama anlamak istemiyor
0 oy
(119,151 puan) tarafından
dolduruluyo olabilir
(350 puan) tarafından
Haklı olduğumu biliyor eşim ama yinede tavır alıyor
0 oy
(52 puan) tarafından
Aklınca sıra senden intikam alıyor bnde konuşmuyorum valla umrumdada deil kendi anamın babamın kahrı i çekmedim milletin mini hiç cekemem
(350 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Yapmam doğru değil biliyorum ama eşimin telefonunun kendisi ses kayıt ediyor tüm aramaları önceden haberi olmuyordu ama kapatmadı bu özelliğini, ailesiyle sorunum olduğu zamanlar benim hakkımda bir şeyler diyorlarmı diye eşim uyuduğu zaman kalkar telini alır gizli gizli dinlerdim kurt düşerdi içime acaba bir şey diyorlarmı diye, Allah'a şükür benim hakkımda hoc bir şey konuşmuyorlar di zaten sonradan dinlemeyi bıraktım sadece o zamanlık bir şeydi. Eşimde bana tavır almaz asla ailesiyle sorunum olsa bile benim haklı olduğumu bilir çünkü o yüzden bir şey demez tavır almaz, bende onu arada bırakmak istemiyorum ailesiyle kendi aramda yani arada sorun olsa bile kendi ailemden daha fazla ilgilenirler benimle bana yavrularıma iyi davranırlar kendi çocukları gibi severler çocuklarımı bu yüzden nankörlük de edemiyorum 
(350 puan) tarafından
Ben eşimin şifresini bilmiyorum eşimin de telefonunda o özellik var ama
tarafından
Ne demek bilmiyorsun :/ hele bilmiyim kıyameti koparırım ben
0 oy
(311 puan) tarafından
Ailesinden dolayı canım 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 817 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy