0 oy
1,211 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
Aldırmak istemiyorum ama eşimin tavrı yüzünden doğurmak da istemiyorum .. ne yapacağımı bilemiyorum 25 yaşındayım bu 3 çocuk olacak hiç sosyal hayatım yok eşim çocuklar konusunda hiç yardımcı olmuyor herşeyiyle ben ilgileniyorum çok zorlanıyorum yeni bir bebek daha nasıl yapicam ben .

30 Cevaplar

+12 oy
(15,647 puan) tarafından
Eşinin tavrı yüzünden bebek aliaz kusura bakmayın da sosyal hayatınız madem çok önemli idi neden önlem almadınız o kadar.yontem var demi beyfendiye de şöyle yaouyorsa zevkini bilecek bakmasını da 
tarafından
+++×+size katılıyormmm
-Reklam-
+7 oy
tarafından
Aldırmayı aklından çıkar canım. Şimdi çözüm odaklı düşün. Bir sübyanin canına kıymak mı? Ha illa bakamam diyosan şuan yanındaki bir yavrunu öldür şimdikini doğur (!) Aynı şey.
+1 oy
tarafından
Neden kendini korumamis beyimiz?
+1 oy
(1,856 puan) tarafından
Onu şey ederken dusunecektiniz ayıp ve Allah sizin gibileri evlat nasip etmesin
+1 oy
tarafından
Benim dedem de öyleymiş düşsün istemiş şuan 70 yaşında anlatıyor Kızım çok cahilmişim diye ağlıyor, sonradan başını duvara vurur ama iş işten geçer yaşlandıkça o içine çöker
+1 oy
(2,028 puan) tarafından
Seni asla kınamıyorum 

Ama ömrün boyunca vicdan azabı çekersin  bebeğime nasıl kıydım ben diye 

Zaman çok hızlı  akıp gecicek  az bir zamn zorlanicaksin ama  iyiki aldirmamisim  diyeceksin
+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Ozmana önlem  alsaydınız  5 dk zewk için  bir bebeğin  canını  hiçe  sayamazsınız 
+1 oy
(55 puan) tarafından
Neden yaptınız o zmn 5 dklik zevk için mı Allah'tan korkun yokmu kusura bakmayın çok sinirliyim sizin yerinizde olmak için can atan insanlar var ve madem.esin kötü niye korunmadin niye o bebeğinin canına kiyiyorsun yazık çok yazık bnde 26 yaşındayım Rabb'imin izniyle 4 cu bebeğim doğacak hamd olsun Rabbime ki oldu sosyal hayat dionda ben evden dışarı bile cikmiom hastahane hariç çocuklarımın canı sağ olsun ne yapm sosyal hayatı ben çocuklarımın verdiği mutluluğu sosyal hayattakiler mi vercek Allah ıslah etsin ne diyim 
+1 oy
(2,479 puan) tarafından
Kardeş kusura bakmada madem esin kötü biri önlem alsaydın o işi yaoarken iyi biri demek ki esin. 

O çocuğa yazık günah ya
0 oy
(937 puan) tarafından
Kaç haftalık
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Keşke önlemini alsaydın en başından nasıl koyabileceksiniz
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ahhh ahh spiral neden almadın be güzelim
(2,054 puan) tarafından
Canısı spirallede hamile kalınıyor ki kaydın mı işi bitiyor annem 21 sene önce kardeşime spiralle hamile kalmıştı
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Madem öyle yapmasaymış vicdansız pislik!! Ah canım sen niye korunmuyorsun madem eşin böyle sorumsuz? 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ha bebeğe karnında kıymış sın ha kucağında ikisi aynı şey, nasıl kıyarsın. Benimde eşim baştan beri istemiyor ama umursamıyorum bile 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah seni de eşini de ıslah etsin ne diyim başka 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Yapmadan önce dusunseydin  sosyal hayatını.  Bu kadar kolay olmamalı ya ne kadar rahat ağzınıza alıyorsunuz su aldırmak lafını. Sanki pazardan elma aldırıyor can ya can...
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Aldırmak yerine korunmayı deneseymiş  nasıl kiyabilecek onun canından parça 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşine evdeki iki cocuktan biribi öldürmesini teklif et bakalım öldürüse karnındakide öldürüraün bebek anne karnına düştüğü an ruh üflenir ve oda artık vir canlıdır eşin madem bukadr istemiyordu bir yerlerini tutsaydı da yapmasıydı 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Keşke yapmasaydin madem canım. Eşinin huyunu biliyor muşsun yazık değil mi 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
1 minik karıncaya can verebiliyorsan şayet gidip aldırabilirsin. Yazık yaaa tüp bebek için hastanelerde günler geçiren  evlat sahibi olabilmek için sabah akşam Allah'a dua edenler. O bebek zembille yerleşmedi karnınıza.

2021de  O kadar yöntemler varken hayret ediyorum nasıl hamile kalabiliyorsunuz.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 819 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 489 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 913 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,863 göst.