0 oy
817 göst.
Aile kategorisinde (271 puan) tarafından

Kızlar eşimle aramızda bir problem yok isine gelince gayet güzel konuşuyor benimle işine gelmeyince azarlayarak konuşuyor, eşim tır şoförü buraya 1 buçuk saat uzaklikda biyerde çalışıyor şuan, bugün napiyosun diyorum telefonda gotumu sk.tryorum bilmem ne dedi bana Arkadaşinin yanında ne edepsiz insansın ya dedim muhatap olmicam aramicam dedim akşam oğlumu banyo yaptırdım evde tek kalıyorum ve apartmandada tekim iki katli ev apartman boş benden başka kimse yok, çocuğa üstünü giydiriyordum bir ses geldi bişey devrilme sesi baya gürültü yaptı yani oğlum korkudan yanıma geldi koşarak bende korktum mutfakdan bişey düştü sandım eşimi aradım açmadı ilk.mesgile attı ikincide aradım açtı dedim ses geldi korktum diyorki ne sesi bişey olmaz git işine ya **.k felan dedi telefonu suratıma kapattı çok üzüldüm. Eve baktım bişey devrilmemis üstüm çatı acaba catidanmi geldi ses bilmiyorum. Bende dedimki sana ne oluyor böyle hayırdır dedim msajimi görmemezlikten gelmiş whatsaba girdiği halde çok mutsuzum kızlar bu durum oglumada yansımaya başladı onada çok kızıyorum sürekli ne yapicam bilmiyorum okadar yanlız hissediyorumki :(

24 Cevaplar

+20 oy
(8 puan) tarafından
Bırak arama sende g..tünü sktirmeye devam etsin.... 
(271 puan) tarafından
G.tu kalktı resmen ne olduysa. Bir iyi bir kötü gerçekten anlam veremiyorum.
(790 puan) tarafından
Valla yoruma çok güldüm post sahibi yanlış anlama sakın Allah yardımcın olsun ama kadın haklı kaçan kovalanır telefonu kapat çatlasın meraktan
(2,818 puan) tarafından
+++±yorun
(1,217 puan) tarafından
++ cuk oturdu yorum
(2,196 puan) tarafından
Hahjajajha süper yorum valla çok doğru
-Reklam-
+5 oy
(2,738 puan) tarafından
Öncelikle aramızda sorun yok diyorsun ama çok büyük sorunlar var ilişkinizde. Saygı bitmiş bir kere. Neyse, öncelikle çocuğuna lütfen kızma. Onun suçu değil bu durum, çok yanlış yapıyorsun. Eşini bir süre arama ve o aradığında da açma, bırak o merak etsin sizi. Sen çocuğunla eğlenmene, oyun oynamana bak.
(271 puan) tarafından
Oğlumla sürekli ben ilgileniyorum okadar bunaldimki kimsem yok oğlum çok daraltıyor hep peşimde bunaliyorum ve ister istermz bağırıyorum sesim çıkıyor sonra çok üzülüyorum..
(472 puan) tarafından
Katılıyorum arkadaşa onun sana yaptığını sen ona yap bundan sonra
+1 oy
(17 puan) tarafından
Aklıma gelen su başka biri var gibi sana böyle davranması o nasıl terbiyesizlik yaa böyle konuşulur mu karşında ki senin eşin çok ayıp çok...
(271 puan) tarafından
3 buçuk yıl oldu
(17 puan) tarafından
Daha yenisin benim gibi bende bisaniyorum mesela Allah yardimcimiz olsun seni ben çok iyi anlıyorum
(271 puan) tarafından
Neden boşanıyorsunuz
(17 puan) tarafından
Ben ankaradydim eşim köye geldi tamam dedim durdum 1 sene ailesi de vardı baktım olacak gibi değil çıktım geldim ailemin yanına evi ayıracam dedi yine yapmadi en son ablası yaptı yapacağını bende yeni soru yaptım paylaştım zaten isterden okuya bilirsin
(271 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canim
+1 oy
(3,462 puan) tarafından
Böyle kocanin g.tunu si.kyim ben zorla soyletiyolar
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ne edepsiz adammış adam demeye dilim de varmiyo.
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Esinin konusma tarzi sorun birkere terbiyesizce..ustune dusme arama sorma cocugundan da cikarma lutfen
(271 puan) tarafından
Oğlumla sürekli ben ilgileniyorum dört duvar arasında yanlızım gezme yok aktivite yok haliyle bunaliyorum sürekli peşimde biraz kafa dinlemek istiyorum ama olmuyor ama sonra çok üzülüyorum
(13,824 puan) tarafından
Evet haklisin ama sucu yokki yavrunun :(
(271 puan) tarafından
Evet yok üzülüyorum sonradan off off.. şuan uyudu zar zor öpüp seviyorum sonradan içim acıyor ya..
(13,824 puan) tarafından
Insan bunaliyor yoruluyor tek olmak zor sen de haklosin ama iste sakin olmaya calis
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Canım eşin neden böyle konuşuyor işleri çok ağırda sürekli sana mı patlıyor anlamadım 
(3,009 puan) tarafından
Ah canım benim kırılmışsın ama kırıldığını eşin anlamaz. Yuvalar da kolay kurulmuyor kolay da dağılmasın çocuğunda var ve eşim iyi bir insan diyorsun o işinin stresini sende atıyor demekki açık açık konuş buna çok kırıldığını anlat erkekler bizler gibi düşünemiyor
(271 puan) tarafından
Yok canım iyi bir insanda değil okadar çok sıkıntılar yaşadık hep çocuğum için bu zamana kadar geldik ama bir müddet sonra bende artık sanki çekemiyorum sabrım tukendi gibi
(3,009 puan) tarafından
Sevginde biterse canım gitmen gerekir gidebilecek misin
(271 puan) tarafından
İşte sorun bu gitmek elimde mesleğim olsaydı inan yaninda bir Saniye bile kalmazdim aileme gitsem ne yaparlar bilmiyorm hiç cesaretim yok ama bu evliligide taşıyamiyo gibiyim okadar çaresizimki
(3,009 puan) tarafından
Ben de ilk zamanlar canım eşimle kavgalarımız bitmiyordu bir gün babamı aradım dedim ki baba dedim yarın öbür gün eşimle boşansam ne dersin ne yaparsın arkamda durur musun. Dedi ki başımın üstünde yerin var kızım ve o gün o kadar içim rahatladı ki. Kendimi de asla ezdirmedim sende bi babanla konuş bence o zaman canım
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Gerçek olmadığına troll olduğuna inanmak istiyorum 
(271 puan) tarafından
Neden troll yapayım gayet gerçek malesef..
(1,062 puan) tarafından
Ne bileyim bir erkek eşine neden g..tümü s..ktryrm derki gay değilse hiç bir erkek bunun şakasını bile yapmaz
(271 puan) tarafından
Dun gece whatsabta kuzenimle konuşuyordum saat biraz geçti 2 felandi uyku tutmadı bana dediki sen kimle konuşuyorsun işte dedim kuzen attım ekran görüntüsü sen napiyorsun yazdım bana g.tumu siktryrm yazdı .  Mal bildiğin bende Allah'a havale ediyorm seni dedim. Bugün AVM'ye gitmiş arkadaşıyla beni aradı bana 1 milyar para gönder dedi pantolon alcam.dedi tanesi 600 lira dedi bende dedim internetten alalım daha uygun olur bir afra bir tafta yaptı neyse sonra ev sahibi hakkında aradım dedm.sen napiyosun gelmicenmi bana tekrar gotmu bilmem ne yaptiriyorum dedi bende dedimki ne iğrenç adamsın gerçekten dün oylr dedin bişey demedim dedim yanında arkadaşın var bide utanmiyomusun dedim.kapattim telefonu suratına
(271 puan) tarafından
Gaylik felan yok bilerek yapıyor sovuyor yani sanane diyor aklın sıra
(1,062 puan) tarafından
Bir dahakine de sana napıyosun dediğinde aynı cevabı verir misin lütfen. Cidden bir insan sana nasıl davranıyosa aynı şekilde ona davranacaksın ki anlasın. Hatta yanında biri varken de hiç utanma. Bak o nasıl utanıyor karısına laf gelince erkekliğime laf gelince nasıl utanıyor gör. Cidden utanma lütfen yap bunu. Sana kızıp cevap verdiği zaman da sen bana böyle davranmaya devam ettiğin sürece bende böyle devam edicem de bir iki yap bak nasıl düzeliyor. İnan bana düzelecek. Başka türlü olmaz.
0 oy
(488 puan) tarafından
Yuh yani o evde tek binda kimse yok insan hicmi emrak etmez evladım eşim ne durumda işte sıkntı ola bilir belki bunu yansıtmıştır diycem iş ayrı aile ayır olmali hiç hoş değil yüz verme ya evde başınza birşey gelse Allah korsun hicmi merak edip bakmaz telfona nasl duyarsız ola biliyor ya böyle erkkeleri duyunca resmen cinnet geciryom bide çocuk var yani nasl bı dusuncesilik sende yüz verme ne hali varsa görsün tövbe ya raabim bazen şişme diyom işte ne yapn boş ver diyor işi getirip eve yansıtma min bir anlamı yok  ne yasadiysam orda yaşiyorum orda birakyom şimdi evde ailmele birlikdeyim evdeki sorunakrimizi hal edelim kendimizle ilgilenelim seni neden üzüm sen takma 
(271 puan) tarafından
Evet cnim koca apartmanda tek başımayım ve ses okadar yakından geldiki ben hatta evin içinden geldi sandım. Okadar korktumki anlatamam hemen onu aradım ilk aradım acmadi ikincide zorla açtı aradım diye resmen sonra bu lafları etti bana işte sonra mesajımida görmemezlikten gelmiş düşün ne merak etti ne sordu
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Boyle gerizekalilara yuva veriyo Rabbim evlat veriyo adam olmaz bundan ne boktan insanmis.la okudukca sinirlendim 
(271 puan) tarafından
Ya gerçekten öyle yanında arkadaşı vardı sesi geliyordu hatta bide AVM'de oturuyormuş ortam içinde bana diyorki gotumu bilmem ne yaptiriyorum iğrenç ya gerçekten soğudum artık ne yapacağımı bilmiyorum
(488 puan) tarafından
Bı insan 7 sinde neyse 70 o derlerya değişmez bu adam boyleri cidden değişmez ya bizm bı komşu vardı kari koca hep kavga ama ağza alinmcak lafalr çocukların piskolojisi bozulmuştu sen çocuğunun yanında konsturma sınırlı aniysada çocuğun yanında konsuruz etiklenir of bilmedim hicmi evlat sevgisi bilmezler evaldim var die rabbim sabır versin bacım ne denilir ki
(488 puan) tarafından
Tövbe ya rabbim yanındaki bide arkadaşı o öyle desin el alem her harikalde laf söyler vallh ben olsam konuşmam eşim ufak bı laf dese hemen yüzümü asarım küfür bile değil hemen gelir özür diler eşim bı dönem yurt dışındaydı satlerce beklerdim derdi arkadaşlar vardı oda onalri bekledim çıksınlar konisim bazen kuserdim derdi el âlemin ysninda karımla ne konisim gelmişler odamda oturmuş gidin  mi diyim mecbur beklyom ailesine saygısı olmayan başkası da ailesine kolaylıkla laf söyler vallh gece gece sinirlendim sizede çok üzüldüm
(271 puan) tarafından
Ailesinede saygısı yokki, aile terbiyeside almamış ailesindeki herkesi korkutmuş bir görsen kimse ağzını açıp bişey diyemiyor. Kendi ailesine saygı göstermeyen bana hiç göstermez genel olarak.
(488 puan) tarafından
Haklsnz ailede saygi sevgi görmeyen böyle oluyor
0 oy
(855 puan) tarafından

Bu hep böylemiydi yoksa yeni mi oluyor nasıl sorumsuz ve cahil biri kusura bakma lütfen okurken sinir oldum yok artık böyle adamlara kız mı verilir Allah askına sen seviyormusun bu adamı çok toksik ve itici :angry:

(271 puan) tarafından
İlk zamanlarda seviyor gibiydim ama artık sevemiyorum.
0 oy
(666 puan) tarafından
Ayy bırak arama niye arıyosun ki ne BK yerse yesin madem GT sktriyor dewam etsin 
(271 puan) tarafından
O sesden korktum ya oyuzden aradım
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Kesin mutlu ettiği başka biri var bu adam hayatında 
(271 puan) tarafından
Öylemi diyosun
0 oy
tarafından
Ben olsam iyi si..... devam et der kalatirdim birdaha cevap vermezdim aklı başına gelene kadar 
(271 puan) tarafından
Yarın eve gelir zaten muhatap olmayacağım.
0 oy
(4,406 puan) tarafından
Canım bu adam normal değil ve bunla bir ömür geçmez yavrucugunada kızma bağırma onlar seçmediler bu hayatı sen nasıl tek olduğun için bunalıyorsan evladında tek oda sıkılıyor
(271 puan) tarafından
3 bucuk yıl geçti ama yani zar zor ilerledi... Kızıyorum sonradan üzülüyorum haklısın...
0 oy
(340 puan) tarafından
Yarın da gelir koynuna gelir ne yüz verip duruyorsun ne halin varsa gör diycen kapıni bacani kilitle oku üfle oğluna sarıl uyu o da ne halt yerse yesin 
0 oy
(831 puan) tarafından
Ne ne sorunu olsun ben mi çok alınganim bazı kadınlar fazla mı anlayışlı bılmyorum aramam da sormam da inanın öyle yaptıkça götü kalkıyor erkeklerin  üstüne gitme gidilecek bi karakter değl cidden terbiyesizce 
0 oy
(201 puan) tarafından

Bence başkası var hayatında :((

(271 puan) tarafından
Olabilir çünkü telefonunuda saklıyor
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Ay arama ya bi tarafı kalkmış.Hayirdır ya insan karısıyla öyle mi konuşur? Pislik.Bir erkek neden g.tümü s.tiriyorum lafini eder ki aklım almıyor 
(271 puan) tarafından
İşte kısacası sanane ne yapican demek istiyor bana
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Arama sorma küfür eden adamla ne diye konuşuyorsun ben dışarda Sürünüyorum sen evde oturuyorsun gibi bı konuşma olmuş ilk yazdığın küfürü tavrını köy ne oluyor falan deme dahada kalkmasın bı tarafı 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 488 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 913 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,211 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeynepm (241 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,861 göst.