0 oy
912 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Herşeyi yapıyorum ev temizlik çocuk yemek ütü tatlı pasta ne dese yapıyorum sonrada bana diyor ki evdede karı yok ki yapsın sürekli bir şikayet felan bugün de karı yok ki kolumuza yatsın diyo ben karısı değilsem neyim ben bu  evde annesi gile gideriz bi laf sen sus sen konusma boş bış konuşuyon diyo hiç agzımı açmayım ben o zaman. Ablamlar tatil planı yapmış annemlerle banada dedi sende gel diye eşin işini ayarlarsa oda gelsin dedi ayarlayamazsa seni göndersin dedi bende böyle diyo ablamlar dedim. Sen ne biçim karısın aileni bırakıp nasıl gidersin diyo. Ben evlendim die ailemle bir olmayım hiç yüzlerini görmeyim yanlarına gitmeyim mi ? Ben 10 yıl gitme desem girmeyeceksin diyo artı herşeyi zoruma gidiyo seviyo muyum sevmiyomugum bende bilmiyorum artık. KOCA Bİ YORULDUM YANİ 

15 Cevaplar

+1 oy
(2,702 puan) tarafından

Bu gece hakaret ede ede içim şişdi vallahi desene sende bu evde koca yok ki şöyle beni sahiplenecek diye 

(430 puan) tarafından
Öyl3 dedim 1 keresinde senii utanmaz diyo agzından bir daha böyle birşey duyarsam kapıya atarım dedi. Sen detince oluyoda ben deyince nie olmuyo dedim. Ben söylerim de sen söyleyemez sin diyo baktım kötğye gidecek sustum
(2,702 puan) tarafından
Ayyy çok zor inan böyle eşle yaşamak sanki kedisin de kapıya koyucakmış
(430 puan) tarafından
Habersiz görümceme gittim kaynanam aramış ki eşin nerde diye evde demiş kaynabamda kardeşine girmiş demiş açtı agzını yumdu gözünü bana afedersin s.. git senş bana
(2,702 puan) tarafından
Kızz ailen yokmu senin
(430 puan) tarafından
Var canm  aileme anlattım konuşmuş annem ben kızımı gelip alıyom dedim anne nokur gelme merve giderse aramıza soğukluk girer yapma lütfen daha yapmayacam demiş
-Reklam-
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Bugün hep eşlerden muzdaribiz. 
(430 puan) tarafından
Ya csnm ne sevgi görmüş ailesinden nede saygı görmüş bana terbiyesiz  der ahlaksız der artık her bi cümlesinde terbiyesiz gerzek felan diyo valla bıktım bırakıp gidesim geliyo
0 oy
tarafından
Ezdirme kendini dilin uzun olsun biraz
(430 puan) tarafından
Söylüyorum cnm bana kendini savun diyo savunuyorum ben yine suçlu oluyom ne yapsam ne etsem yaranamıyorum ki ne ailesinden seven var ne eşim bana saygı gösteriyo valla tek kaldım bunaldım kimse ne hal ne hatır soruyo yanıma arkadaş olsun diye çocuk yaptım ki gelirler giderler die kaynanamgil ama oda yok
tarafından
Boşver gekmemeleri daha iyi gelip iyi mi olscak işine karışacaklar elin iyisi nadir bulunur eşine gelince narsist sanırım senin kendini savunman değil onun tedavi olması gerek
(430 puan) tarafından
Kız gelselerde bi vok ettikleri yok ki nasılsın bile demezler yer içer konuşmadan giderler
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kusura bakma arkadaşım ama o ne biçim koca yani sen bı bireysin senin fikrin olamamiz mi seni yonetiyo o
(430 puan) tarafından
Bundan üstün yok canım kendini tek sanıyo herşeyi diyo ben kendimi savunsam terbiyesi ahlaksız diyo
(1,556 puan) tarafından
O hadsize kufuur edesim geldi
(430 puan) tarafından
Ben ediyomda noluyo sanki cnm ama yüzüne karşı değil içimden ediyom duyarsa neler der daha bilmiyom
(1,556 puan) tarafından
Kendini ne saniyo ki o
0 oy
(188 puan) tarafından
Çok özür dilerim ama eşin odun.. Yapma bakalım ev işi, pasta, çörek.. Sen verdikçe daha çok istemiş bellki..

Ama bu hayatta fazla fedakarlık iyi değil... 
(430 puan) tarafından
Değil değilnde işte canım yapsam bi kabahat yapmasam bi kabahat
0 oy
tarafından
Karı yokki kolumuza yatsın ne demek
(430 puan) tarafından
Güya gel koluma yat diyecek ama böyle kötü cümle kurarak söylüyo. Bende dedim ki bana o. Gibi davranma dedim ben karın değilmiyim dedim o manada demedim diyo ne alaksı var diyo
tarafından
Hiç yontulmamış o sen adam edeceksin canım bıkmadan usanmadan eğit öğret bizimkilerde odundu hep yonttuk. Ha bu kadar da değildi tabi ama
(430 puan) tarafından
Eğitilecek gibi değil bebeğim evleneli 3 yıl olcak daha ne terbite ne saygı öğretemedim hadı beni geçtim annesine babasına karşı terbiye yok bi evlat babaga oturmaya anneye oturmaya yer vermez mi ? Canım yaa kaynanam kaynatam yere oturuyo öyle yani
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Böyleleri yüzünden hayatı yaşayamıyoruz be ;)Ben o kadar pişmanım ki evlendiğim e anlatamam 

(430 puan) tarafından
Bende pişmam oldum da işte npcan artık oğlum syesinde ayaktayım onunla mutluyum
0 oy
(683 puan) tarafından
Canım eşin çok Alışmış herşeyi senin yapmana idare etmene kıymet bilmiyor Bi çek bakiim elinii aklı başına gelsin sinir oldm eşine kusura bakma. 
(430 puan) tarafından
Ol cnm  bende oluyom yapmıyorum evde karı yok ki şunuyapsıj bunu yapsın diyo
(683 puan) tarafından
Sende ona evde koca yok ki gönlümü hoş etsin de
(430 puan) tarafından
Diyoruk da ağzından duymayım bir daha diyo ben derin sen diyemezsin diyo
0 oy
tarafından
Çok taviz veriyorsun sanki biraz sesini çıkarmalısın
(430 puan) tarafından
Çıkarıyom onada  kızıyo
tarafından
Kızsın zamanla alışacak
0 oy
tarafından
Kaç yaşındasınz siz esinz kaç yılık evlsnz
(430 puan) tarafından
23 3 yıl
tarafından
Üzüldüm 3 yılda böyle olması
(430 puan) tarafından
Bende npcam bilmiyom
0 oy
tarafından
Ben o evde durmazdim ha . Belliki suskun içine atan sonra ağlayan bı insansin . Kız yazık sana. Haklı olduğun zamanlar konuş savun krndini . Ailen arkadandaysa korkma . Sıç ağzına . Benim kocam da öyle yapardı öyleydim ama şuan konuşmasına fırsat vermiyorum şuan diyor ki sen benim kocamsin ben degil :).  
(430 puan) tarafından
Yok yok yok akıllanmaz bnmki ailem hep arkamda yedirmezler beni ona aileme anlattum konuştular  bi ara düzeldi ama gene başladı huylu huyundan vazgeçmez ki
0 oy
tarafından
Canım kendini ezdirme sana sadece bu tavsiyeyi veririm . Sustukça tepene çıkar ve ailesinin yanında asla o şekilde konuşmasına musade etme
(430 puan) tarafından
Etmiyorum canm ama ailesinin yanında bana sen sus sen konuşma sen karışma diyo bebde ben neyim hiçbi söz hakkım yok diyorum  olsuj sen genede konuşma diyo
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Ensesinden tut s.ktir et kapının dışına arasın bulabilirse onu senden başka alacak olan var mı acaba bi düşünsün.! 
(430 puan) tarafından
Yok kim alcak temizlik hastasıını
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Böyle hanzolari kim nasıl ne şekilde yetiştirmiş ve sizler nasıl bulup evlenmişsiniz inan çok üzülüyorum... Sanki karısı değil malı gibi davraniyor . Böyle bir adam ile bir Ömür gitmez yazık günah
(430 puan) tarafından
Ona sevgı ve saygıyı öğretmeye çalışıyorum ama olmuyo cnm onlar olsa hayatımız süper olcak
(7,177 puan) tarafından
Anasının babasının egitemedigini sen hiç egitemezsin
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Eşin psikolijikmen ciddi anlamda  sıkıntılı. Tedavi olmalı altonda farklı sebepler var
(430 puan) tarafından
Evet cnm var anne babanın ilgisizliği ve sevgisizliği

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 817 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 488 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,211 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeynepm (241 puan) tarafından soruldu