0 oy
509 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Benim esim is gereği sürekli dışarda bu sabaj kahvalri hazırladım bana kızdı yapmadı şimdi ise gitti cok acıktım dedi bişey alabileceği bişey yokmuş. Dışarda yemek yemez. Nadir. Bu yüzden bana çatıyor sanki yemeği ben alıp ağzına sokacam Allahim ya 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
İş gereği ile sabah kahvaltı evde öğlen iş yerinde akşam orda yer ama bn diyorm yeme orda akşam beraber yiyelim diye 

Dışarda çok çok nadir yer yani yada beraber yeriz 
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Pardon da ne bekliyormuş..? Arkasından yemek mi taşıyacaksınız..
0 oy
tarafından
Benim eşim kahvaltıyı da öğlen yemeğini de iş yerinde yer bur tek akşam evde beraber yeriz hafta sonları beraberiz bir de
0 oy
(12,788 puan) tarafından
İş gereği mecbur öğlen yemeğini yer Akşam sabah kahvaltı birlikte yaparız 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sabah kahvalti yaptirmadan göndermem öğlen iş yerinde yer akşam evde yer arada birde beraber dışarda yeriz :*
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Her pazar dışarıda yeriz çok da severiz :) 
0 oy
tarafından
Ay sınır oluyorum parası var yesin dışarda bu yuzden bana trip atıyor bazen öğlen yemek gelir hazırladım akşamda yaparım 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben kahvalti hazirlarim ama sabah istahim yok der yemez bazen oglen gibi gelir evde yer bazen disarda yer kendi isi oldugu icin kafasina gore takiliyor
0 oy
(310 puan) tarafından
Ya ben tekmi öyleyım acaba? Ben eşimi sabah kahvaltısını hazılamam çünkü 6 da uyanıyor dışarda yer akşam yemegini tek beraber yeriz 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Benim ki aramaz yer ama bn yine de sabh akşam hazırlarm kahvaltı yemek beraber yeriz
0 oy
tarafından
Disarida yemegi sever hatta bazen sorarim ne yapayim bugun diye, bosver yorulma disaridan soyleriz der . 
0 oy
tarafından
her sabah kahvaltısını veririm yapıp gider öğlende iş yerinde yer akşam yine bizimle yemeğini yer bazen dışardan yemek getirir yine beraber yeriz 
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Ayyy nefret ediyorum sürekli yemek hazırlamaktan :Dbenimde sürekli yer ama ben hamililikte son zmnlari bahane ettim zorlanıyorum filan diye şimdi ise bebeği beni uyutmuyor diye sabah. Kahvaltı hazırlamaktan kurtuluyorum ama gece işten sonra gitse bir yere bile asla yemez gelir 12 dahi olsa aç bırakır evde yer. Deli oluyorum onca zmn niye aç bırakıyon yemek ye diye yine aynı 

0 oy
(5,575 puan) tarafından
Bi tek akşam yiyebiliyoruz sabah ve öğleni iş yerinde yiyor dışarda yeme alışkanlığı çok yoktur
0 oy
tarafından
Eşim evde çalışıyor. O yüzden sabah öğle akşam beraber yiyiyoruz normalde de dışarıda yemeyi sevmiyor güvenemiyor 
0 oy
(55 puan) tarafından

Valla böyle bir durum olmadı da benimkisi helal haram mevzusuna çok duyarlı dışardan yemez o yüzden :D 

0 oy
tarafından
Benim de gerekmediği sürece dışarda yemez

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,003 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 314 göst.