0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
kızlar esim dün işten geldi ve yarın gene gidecek artık 2 aymi 3 aymı belkide yaza kadar gelmiyecek biz hiç bir zaman evli gibi bi zaman gecirmedik evi götür yok sen yakına gel yok ne benimle ne çocuğuma bi Vakiti yok çok üzülüyorum artık ne yapmalıyım 

8 Cevaplar

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ne iss yapiyor esiniz.
(1,567 puan) tarafından
Yollarda yani hep. Isi yakina nasil tasiyacak ki canim. Allah yardimcin olsun insallah.
(22 puan) tarafından
sirkette çalışıyor ordan oraya gitmiyor sabit
(1,567 puan) tarafından
Hmm anladim canim. Sabitse ya seni de almasi lazim yada yakinina gelmesi lazim dedigin gibi. Neden uzakta olmayi tercih ediyor acaba.
(22 puan) tarafından
bilmiyorum ki cnm
(1,567 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallah canim . Umarim hayirlisi ile gonlune gore olur hersey tezz vakitte insallah.
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bnmki yakında  noluyo  srekli  iş hep tekim bunaldim iyice
(22 puan) tarafından
yakında olmak da bi işe yaramıyor muş demekki
(3,532 puan) tarafından
Öyle yakınlıkta fayda etmiyo erkeğin kendi düşünmesi lazim
(22 puan) tarafından
haklısın valla
0 oy
(310 puan) tarafından
Benim eşimdr fazla evde deil bende gurbeteyım kimsem yok ben ve çocuklar tekis geceye gider gündüz gider yani hiç birbirimizi görmeyiz 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bende gece gunduz evde tekim esim gunduz calistiysa eve gelior yemek yiyor gdior ek islere gece calistiginda zaten obur gune gelior hayirlisiyla cocugumu kollarima alirsam bana bir arkadas olacak dort gozle yavrumun dogmasini bekliorum evde tek basina bunaliorum
0 oy
(343 puan) tarafından
Evlenmeden önce biliyormuydum böyle olacağını. Zor canım ayrı yasamak
0 oy
(346 puan) tarafından
Benimkide yakinda ama nedir surekli calisiyo ve hoc yok resmen emin ol senden farkimiz yok 6 yillik evliyimm toplsan esimle aksam yemegi bile 2 ay yememisiz adam surekli calisiyo  ;))) isyan ettigim.zaman da sizin icin calisiyom dio 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Evlenmeden once biliyosan boyle olunca maaleaef bisey doyemezsin canim ama bilmiyosan baska bi iş bulsun ben kabul etmiyorum boyle de ne bu böyle falan
0 oy
(659 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun evlendım 3 gun sonra esım surıyeye gıttı 3 ay gelmedı dogum yaocam 35 haftada esım kaynanama bıraktı surıyeye  gıttı doguma 2 gun varken zar zor ızın aldı geldi  

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 287 göst.
0 oy
31 cevap 608 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 311 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 2,754 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu