0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
esimin annesi cok 

9 Cevaplar

+2 oy
(1,331 puan) tarafından
yapma bence hem çocukluk olue hende onun sevşyesine düşmeye ne gerek var biliyorum çıldırtıuorlar insanı elinde değil ama sen umursama eşinde arada kalır size yansır boşver kemdi görsün sen melek ol o şeytan  :))))
tarafından
aynen kuzum oyle yapiyim bencede en mantiklisi bu
-Reklam-
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Bence paylaşma. Zaten hediye alınan bi şeyi bi yerde paylaşmak afedersin üstüne alınma ama görgüsüzce geliyor bana
(9,652 puan) tarafından
Naber cinimmmmm:)
(1,699 puan) tarafından
Boşver. Doğal davran elinde görsün o zaman daha çok kudurur ahahahah

Kurgucumm iyiyim balımm askımm senden naber  :))
(9,652 puan) tarafından
Seni gördüm daha iyi oldum balim :) hep aynı çocuklar ev :/ ve durmayan bi beyin:D sürekli acaba ne yapsam diye düşünen hiperaktif bi beynim üşengeç bir bedenim :/ çok uyumsuzlar
(1,699 puan) tarafından
Katılıyoooreeee. Beynim diri ama vücudum ölü :D hala kaynanada mahsurum sjdjjsjsjs. Eşimin araba satıldı bizim de ev ofise uzak burda kalmak zorunda kaldık :( kayınbaba da altında merso gezsin anamurlarda sjjdjs. Şaka bi yana çok bunaldım kuzu ya evime gidemiyom, araç sıkıntı gezemiyom. Dairelerin satışını bekliyoruz dört gözle :(
(9,652 puan) tarafından
Piyasa ne durumda balim var mi alim satım?  Rabbim bol hayırlı kazançlar versin inşallah.. Rabbim kimseyi alistigindan geri koymasın.. alışınca arabaya falan gerçekten zor oluyor..  ee nide gerçekten insanın evi gibisi yok
+1 oy
(13,876 puan) tarafından
gidince görür zaten ne gerek var paylaşmaya hiç hoş değil bence
tarafından
dogru diyosunuz ama hirslandiriyo beni oyle boyle degil
(13,876 puan) tarafından
yapma boşver bence gereksiz bişey eşinde yapma demiş hem
+1 oy
tarafından

Eşin paylaşma diyo çünkü anası görse bide ona alacak masraff masraff :D

+1 oy
(13,260 puan) tarafından
Onowwwwww durumlar alekta movik movik
+1 oy
(288 puan) tarafından
Bence bu huyundan vazgeç canım yanlış anlama beni kendin yorulursun bırak kaynanan kıskansın istediğini yapsın sen onu kıskandırmak için niye beynini zamanını harcıyorsun bırak boşver. 
tarafından
haklisin bencede kuzum normalde bunlari yapan bi insan degilkm ama hirsllandiriyo iste
+1 oy
tarafından

Eşini dinle paylasma, demeki esinin esinin bildiği birşey var ki paylaşma diyor,

Bu sefer laflar havada ucusacak , eşinin canı sıkılacak boşver , eninde sonunda telefonu elinde görecek, bazı şeyleri de aniden görsünler ...

tarafından
aynen kuzum dogru soyluyosun
0 oy
tarafından
Paylaşma kız yazzık çatlar falan şimdi

Hahahaa :))) 
tarafından
hemen arar oglunu
tarafından
Ay benimkide öyle yapıyo geçen köye ziyarete gittik virüs var diye kucağına vermedim nolur nolmaz anne alma dedim ben yola çıkar çıkmaz eşimi aramış çocuğu vermedi bana diye tövbe yarabbim yaa
tarafından
haydaaa
0 oy
tarafından
Kendi fark etsin kuzum "kocam almış anne sağolsun düşünür beni " felan de çatlasın:)))
tarafından
kendi fsrketsede demezki bu telefon ne diye kuzum kiskancliktan

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 595 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
0 oy
57 cevap 2,731 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy