0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Ya kızlar eşim devlet memuru ne güzel isi var  hem hobi olarak hem de haneye katkı sağlamak için güvercin besliyor alıyor satıyor güzelde para kazanıyor ama artik guvercinler benim kumalarim gibi oldu isten geliyor yemek yiyor güvercinlere gidiyor her gün besleyip sulamak için 37 haftalık hamileyim artik çok bunaldim evde tek olmaktan gündüz bir derece arkadaslara gidiyorum sohbet muhabbet ama gece olunca yalnızım eve geliyor yarim saat sonra uykusu geliyor diyorum SAT hepsini bırak diye Dinlemiyo napcam ben bi hobimde yok dantel falan yapayım diyorum havalar çok sıcak olmuyor sürekli temizlik yapıyorum bozdum kafayı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
O güvercin meselesi hobi olarak başlıyor ama bağımlılık yapıyor insanda. İyi bir bagimlilikta değil acikcasi
(1,437 puan) tarafından
Değil canım hemde hic iyi değil hafta sonu muz bile maf oluyor malasef
tarafından
Evet biliyorum canım komşumuzun kocası güvercin beslerdi çok dert yanardı
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Esimin dayısı da besliyor :) esi de hemen hemen aynı seyleri söylüyo :D bagımlıljk gibi bişey iste kahveye saga sola gitmesnden iyidir canm bosver :) sana zaman ayırmasıniçin de konusabilirsn dışarı çıkabilirsnz :) 
(1,437 puan) tarafından
Ya tabi en azından yeri belli oda konuşunca hak veriyor ama onlarda can bakmak zorundayım diyor SAT diyorum yani kazandığın para bize yeter diye onu da yapmıyor hafta sonlarimiz bile ziyan oluyor bazen bende gidiyorum yanında ama bi zevk almiyorum zaten kokuyor:)
0 oy
tarafından
Ben atlattım o günleri :)) benim eşim de besliyordu kaç senede evde baktı alt kat komşu şikayete geliyordu.işten gelip uçurmaya giderdi bazen ben de gidiyordum yanında çay yapsr gelirdik:)) sonra kaza geçirdi ameliyat oldu bakamadı ben de bakmam dedim sattı öyle..şimdi de dükkanda tavuk bakıyor :)) bu hobi heves bitmez cnm
(1,437 puan) tarafından
Malasef bitmiyor biteceğini de sanmıyorum zaten bazen bende gidiyorum yaninda ama hicbir zevk almiyorum kokuyor zaten :)
tarafından
Ben bembeyaz olanları seviyordum hatta benim için özel alıyordu eşim.şu an evde de 2 kanarya ve papağan var hayva.n sevgisi çok fazla
(1,437 puan) tarafından
Ya çok güzeller ama ilgi alanım olmadıgi için dikkatimi cekmiyor biran önce dogurayim istiyorum en azından bebegimle ilgilenirim yoksa temizlikle bozucam kafayi
tarafından
Sen temizleme cnm eşin yapsın..midem bulanıyor rahatsız oluyorum falan de.evde mi kümes? Bebekleri bile etkiler
(1,437 puan) tarafından
Yok kız eve asla sokmam depo da duruyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 449 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 606 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu