0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ailemle sorunlarim War 4 senelik evliyim ben apartopar evlendim sebebi ise annem babam ceza evindeydi annemle kardeslerimle çok mutlu hayatımız wardi cok şükür başımızda babam olmasada gecine biliyorduk neyse annem bı adamla tanışti onunla gizli sakli imam nikahı kiymis bundan bizim haberimiz yok sonradan öğrendik annem bu adamdan hamile kaliyor ben böyle şeyleri hiç kabul etmem sevmem herşeyin bı adabı uslu wardir ben bunu kabulenmeyip evi terk ettim tabi annemle.konustum.istemiyorum.evlenmeni biz bize yetiyoruz diye evlenemek tabiki hakkı çünkü babam.anneme.bi gün olsun gün yüzü göstermedi hep sorunlu geçti hayatı ama onu. Seçtigi adam iyi birisi değil çalışmıyor anneme saygısi yok ben istiyorum ki annem dusrt iyi biriyle hayatını devam etsin adabiyla kaçak gocek değil herkesin bilgi onayladığı biri neyse evi terk ettim eşimle de  2 3 senedir ztn görüşüyorduk evlenmyi düşünüyorduk o yanımda oldu evlenmekten baska çarem yoktu cünkü kimsenin koltuğunun  altına sigamazdim kaynamla aynı evin için de oturmayı kabul ettim annemin yüzüne  geri yine benim boktan vijdanim yüzüne annedir kızının evligini görmek ister diye annem de oldu istmede Nişanda nikahta dugunume gelmedi ama sebep evlendiği adam izin vermediği için gelinlikle kapısına gittim kapıdan kovdu ben evledim  kayananamim yanına gelin geldim ztn bı cocgum oldu yanıma yine gelmedi 4 senenin içinde insan kixini torununu merak eder gelir ben arada gdiip geliyordum.yanina 4 senenin içinde ben annemin evine ya iki yada üç kez gitmisimdir  neyse baya zaman gectikten sonra kız kardeşimin goruculeri geldi hepsine bı kılıf uydurdu izin vermedi adam annemin gönlü oluyor olur veririz diyor adam annemi kandırıp izin vermiyor yok alkol kullanıyor yok madde kullanıyor diye kızı kardeşim de annemin yanında ayrıldı amcamlar gelin etti kardeşimi kardeşimin de düğününe gelmedi hiç bisiyine gelmedi sanki biz öksüzmus gibi yetim gibi tek.basimiza kimse olmadan evlendik yuvamizi kurduk annemi rüyamda gördüm.gecen bı arayayım halini hatırını sorayım dedim ne zamndir görüsmedik onu çok özlemiştim konustuk.moralmi bozdu attı annem yine hamile ilk dogurdu çocuk 4 yaşında şimdi yine hamile ekmek alacak paralri yok durumları iyi degil o adamdan doğurdu çocukla beraber 7 tane cocgu.oldu ben diyorum.ki anne ne yapacaksin ne diye çocuk doguruyirsun diyrium da diyor ki ne yapim kızım yok iki kızım var biri kcuk biri de yanıma gelmiyor  diye doğursun ama yazık onun geleceği hayatı babam kin biçiyor ciktigimda yapacagi.biliyorum.diye kendi kızlarına bakamiyorlar annem cok üzülüyorum 45 yaşına gelmiş bu yaşına kadar ne bı mutlu söz ne güzel bı hayat yaşamış bundan sonrada yaşamıyor siz olsanız ne yapardınız ben mi ***** gibi pasif davrniyorum vijandanima söz geciremiyorum ztn gebeligim.zor ve sıkıntılı geçiyor böle şeylere de uzulunce DHA da kotu olup hastanelik oluyorum boyle bı anneyle konusurmuydunuz

5 Cevaplar

0 oy
(7,296 puan) tarafından
Halinden memnun olmasa böyle bi sacmalik yapmaz heralde takma kafani canini sıkma o yolunu secmis koca kadin cahil değil ki tut kolundan cek getir dicen
(20 puan) tarafından
Siz olsanız gorursurmuydunuz herkes bana diyor konuşma yzuune bile bakma diye
(7,296 puan) tarafından
Bu durumda kendi haline bırakmak en iyisi sanirim azcık umrunda olsam tabiki görüsürdüm ama sizi görmezden geliyor sizde biraz öyle yapin babanıza olan öfkesini size kusmaya hakkı yok bu sizin sucunuz değil sonuçta
-Reklam-
0 oy
(20 puan) tarafından
Arkadaşlar lütfen yardım edin
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Siz yapacağınızı yapmışsınız. Sizi silmiş o adam ve ondan çocuklar istiyor. Hala gorusmeye çalışmanın manası yok. Kardeşine bile neler çektirmiş daha ne onla ugrasiyorudnuz. Bırakın pisliğinde bozulsun. Hala kız çocuğum.yok diyo. Elindekilerin bokunu yemiş yeni kız istiyormuş manyak mi ne
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Sen bir evlat olarak anne ne gereken herşeyi yapmissin canım uyarılarda bulunmussun artik seninde bir hayatın var sorumlulukların var bak bebeğin olacak seninde anne olacaksın kendi aileme bak annen küçük insan değil basta yapmış bir suru hata zaten evlatlarına sahip çıkacağı yerde evlenmeyi tercih etmiş yetmemiş birde çocuk yapmış yine yetmemiş bir tane daha yapıyor arana mesafe koyman en hayırlısı bence 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Oncelikle hani demissin ya evlenmekten baska carem yoktu kimsenin kolunun altina siginamazdim diye mecbur kaldigin icin mi evlendin orayi anlayamadim yani kimseye muhtac degilsin zaten kadinsin diye birine muhtac gibi yasamak zorunda degiliz kendimiz de ayaklarimiz uzerinde gayet guzel durabiliriz evliligi bi kurtulus gibi gormek cok sacma. Annen icin de uzulup kendini bebegini strese sokma bence kac yasinda kadin kendi istegiyle kabul etmis hatalarinin bedelini kendisi dusunsun sen degil sıkma sen canini
(20 puan) tarafından
Evet kutus olarak gördüm ama bize sahip.cikan yoktu hepsi işi gucu için tutardı yanınada annaneme giderdim evinin temizliği bittikten sonra surat salardi herşeyi sorun ederdi aynı keza diğerleride öyle sığıntı gibi ki çalışıp kendi ayaklarımın üstünde de dura bilirdim ama bu seferde bı adım iki olurdu ben anneme üzülüyorum hayatına yaşantısına
(1,223 puan) tarafından
Tatlim annen kendisi secmis bu hayati kendini bile bile istemis senin uzulmen sana ve bebegine zarar

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 392 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 884 göst.
0 oy
7 cevap 355 göst.
+1 oy
11 cevap 260 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,188 puan) tarafından soruldu

382,069 soru