0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (1,081 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
35+5 gunluk hamileyim. 3. Dereceden bobrek buyumesi var agridan inim inim inliyorum. Enfeksiyon iltihap hak getire. Bide ustune grip oldum oksurukten geberiyorum nefes zor aliyorum. Daha once bogmaca gecirdigim icin agir geciriyorum oksurugu. Burdaki doktor tel takmak istedi hamileyken kabul etmedim. Annemlerim orda iyi bir hastane var bende kac kere yattim annemde hakli olarak beni oradaki doktorlara gostermek istiyo. Ama esim ve ailesi sanki dunyanin en kotu seyini yapiyormusum gibi bi tavir bagirip cagirma yapiyorlar kusuyorlar. Her anne gibi annemde kendi kizinin sagligini dusunuyo. Bobregimi bile kaybedebilirim. Agriyi aciyi ceken benim ama kotu olan yine benim. Kimse ne yasadigimin fadkinda degil bende ordaki hastanede olan doktorlari bildigim için gitmek istiyorum dusman kesildiler bana. Esim yatti uyudu annemler almaya geliyo ugurlamayacakmis bile.. ben dunyanin en kotu seyini yapiyormusum annesi bana bagirmakla hakliymis... Siz benim yerimde olsaniz ne yapardınız  aglamaktan artik gozlerim cikacak

11 Cevaplar

0 oy
(103,606 puan) tarafından
Hem hasta hem hamile bi kadinin ustune bu kadar gelinirmi yaa herkesin kendi annesi dusunur kaynananin yaninda hepimiz el kiziyiz inan bana seni senden daha cok annen dusunur 
(1,081 puan) tarafından
Evet annemde hem torunu hem kizi iyi olsun diye ugrasiyor ama esim ve ailesi dunyanin en kotu seyini yapiyormusum gibi davraniyi
(103,606 puan) tarafından
Hic kimse annenin yerini tutamaz bak bende 24 haftalik hamileyim kaynanayla yasiyom gurbetteyim her gun annemi aradigimda ilk sordugu sey kahvalti yaptinmi acmisin niye bisey yemedin der 10 aylik evliyim kaynanadan birak acmisin diye sormayi aserdim yalvardim al diye 5 liralik biseyi almadi takma onlari kafana git tedavini ol anan varsa bisey olmaz
(1,081 puan) tarafından
Bende kaynanayla yasiyorum bana nasil bagirdi bi gorsen. Ama esimin yaptıkları daha zoruma gdiyor beni ugurlamayacakmis bile
-Reklam-
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Eşinin ve kayınvalidenin yaptığı çok büyük terbiyesizlik senin yanında olmaları destek olmaları gerekirken çok ayıp annenin oradaki hastane dediğin şehir dışında mı sen kendini nerede iyi hissediceksen orda olucaksın tabi ki
(1,081 puan) tarafından
Ben izmirdeyim annem kusadasi arada 2 saat falan var
(2,600 puan) tarafından
çok fazla bir fark yokmuş üstelik olsa bile bu şekilde davranmamaları gerekiyor hamilesin ve ciddi bir rahatsızlığın var çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşirsin
(1,081 puan) tarafından
Amin insallah en cok esimin yaptigi zoruma gidiyo
(2,600 puan) tarafından
gider tabi ki tatlım sen hem kendi caninla hem bebeğinin canıyla uğraşıyorsun çok geçmiş olsun rabbim şifalar versin inşallah
0 oy
tarafından
Kendileri goturmuyoya kendilerine yediremiyorlar bakma onalrinki senden kaynaklanan birse degil kendi kuyruk agrilaridir
(1,081 puan) tarafından
Esim goturdu hem ozele hem devlete ama orayada bi görünüyum diyorum anlamiyo. Dunden beri dunyayi dar ettiler
tarafından
Bosver takma canm gt bence sonradan gecer tafra tipleri en azindan senle annenin ici rahat olsun
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Valla kuzum aynı durumdayız böbrek hastasıyım 9 yaşından beri sıkı takip ediliyorum bende Kuşadasına gelin geldim kontrollerim için İzmire ailemin yanına gidiyorum sürekli bildiğim her şeyimi bilen doktorlar annemde yanımda ol istiyor aynı şekilde benim kaynanamda bi afralar tafralar surat yapar trip atar umrumda değil gittiğim yer ailemin evi sonuçta ama benim eşim müsaade eder sorun yapmaz annesine de laf söyletmez. Yeni doğum yaptım kanım çok düşmüş annem dedi gel doktoruna gidelim eşim istemedi burada git falan dedi hayır dedim haftasonu gideceğim benim kaynana delirecek yine bebekle nereye diye. Eşin ya sana iyi bir doktor bulup her gün götürüp getirip annen gibi baksın o zaman ya da karışmasın bu kadar kötüyken annenden iyi kim bakabilir ki daha annene teşekkür edeceği halde tavır mı alıyor :( 
(1,081 puan) tarafından
Kimse anlamiyorum. Dun geceden beri aglayip duruyorum
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Ne biçim bir eş kendisinin yapması gerekeni annen yapıyor da ona da kızıyor nasıl o halde acı çektiğin umurunda değil adamın canını sıkma boşver kim ne derse desin senin sağlığın söz konusu kuzum çok geçmiş olsun canım benim 
(1,081 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun
(4,546 puan) tarafından
Sende sağol kuzum iyi ol inşallah Allah cümlemizden razı olsun tatlım
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Sen gezip tozmaya gtmiyon ki.... ailesine bakma kocan ardında olacaktı.... Ne zamandır hastalık cekiyon iki canlısın bide..... boşver sen tedavini ol bebegin için canım

Çok geçmiş olsun  inşallah düzelirsin bi an önce 
(1,081 puan) tarafından
2 aydir cekiyorum ama hamileligimin basindan beri cekmedigim kalmadi
(3,534 puan) tarafından
Çok geçmiş olsn canım  allah şifanı versin
(1,081 puan) tarafından
Amin cnm sagolasin
0 oy
tarafından
Sen iyi olmana bak canım istiyen kızsın trip atsın sağlığından önemli değil hiç bişey 
(1,081 puan) tarafından
Gun gelecej bende aynisini yapicam onlara
tarafından
Laftan anlamıyana ne yapsan farketmez canm
0 oy
tarafından
Bu insanlar neden böyle dengesiz ya, sonuçta senin sağlığın söz konusu , 

Boşver annen onlar seni almaya geliyorsa git kendi sağlığını düşün kimse senin sagligin olamaz ...

Rabbim sana şifa versin .İnşallah
(1,081 puan) tarafından
Aynisini bende yapicam onlara..
Amin canim sagolasin
0 oy
tarafından
Bence eşini dolduran kaynanan sen eşinle konuş anlatmaya caliş ben hasta oluyorum yatıp dinleneceğime daha kaynanaya hizmet ediyon bende böbrek enfeksiyonu vardı 3 gün yatış verdi girdim serumu yedim biraz ağrım gecti başladı ne gerek var gidek evde de dinlenirsin başımın etini yedi imza attım çıktım eşine dedim işten gelince gel dedim geldi çıktım eve geldim eşim dedi niye çıktın dedi dedim kim bakacaktı bana annen mi dedim başımın etini yedi çık gidek diye dedim ben bakardım bu hastalık dedi bende yok onada laf ederdi dedim annem kıyameti koparmiştı anne yüreği farklı kaynanadan kaynaklı bence
(1,081 puan) tarafından
Ana ogul bana demedigini birakmadi zatsn
0 oy
tarafından
Boşver kardeşim boşuna kendini üzme. Seni düşünmeyen insanları sevindirme ağlayarak bebek senin dert senin acı senin kim ne karışıyor. Karısının diye kölesi misin bi insan sevdiğine bunu nasıl reva görür gerçekten anlamıyorum. Üzülme annenin yanına git ağlama da üzme anneni de kocan da ne halt yerse yesin ugurlamayacakmis aman ne iyi adam çok da fifi.
(1,081 puan) tarafından
Geldim hava aldim az da olsa rahatladim bi kere bile aramadi beni
tarafından
İyi ettin ne kadar takarsan o kadar tepene binerler kiymete binerler. Kaynanan ne hakla bağırıyor ona ayrı ayar oldum. Sırf adamı sana karşı doldurmak bu başka bişey değil.
(1,081 puan) tarafından
Aynen baska birsey degil ya Allah onlarada versin aynisini bende yapicam
0 oy
tarafından
aglamayi birak canim benim.once bebeğini ve kendini düşün git annenlerle tedavini ol gelip gönlünü almadan da gitme burnu surtsun 
(1,081 puan) tarafından
Oyle yapicam acils geldim hava aldim bi kere bile aramadi beni
tarafından
gecmis olsun canım inat yapmıştir anasindoldurmustur onu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 578 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Semaaa74 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 506 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy