0 oy
177 göst.
Moda kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Off kızlar daha geçen ay yeni düzleştirici almıştım eskisi kırılmıştı çok üzülmüştüm yenisini almıştım. Arzum marka iyi de bir şeydi. 1 ay kullanmadım. Bayramda köye gittim kaynanama 4 gün kaldık saçımı düzleştirdim. Daha da yok ortada. Ben valizde sanıryorum çıkmadı. Arabaya baktım yok. Kaynanama diyorum evdedir bak çıkar diye. Baktım baktım evde olsa çıkardı diyo başından atıyor çok sinir oldum ya offfff :(

2 Cevaplar

0 oy
(602 puan) tarafından
İşte ben anneme bile kalmaya giderken malima dikkat ederek gidip geliyorum biraz sanki sendede sorumsuzluk var bacım kusura bakma sanıyordumla hakeret edersen sonucu kaybolmuş bı düzleştirici olur 
(1,270 puan) tarafından
Kız napayım koca valizle gittim bebeğin eşyaları falan çok da malın peşine gitmedim hangi birinin peşine düşeyim bin tane şeyle gittim kim napsin düzleştiriciyi yani yuzugumu kolyemi falan dikkatli saklarım orda ama duzlestirici yok olacağını düşünmedim :(
(602 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ne diyelim marketleri takıp et geliyor hiç olmadı seni idarelik alırsın
(1,270 puan) tarafından
Valla hala çıkacak bir yerden diye umutluyum inşallah çıkar ya :(
-Reklam-
0 oy
(5,162 puan) tarafından
Bende epilasyon aletimi bulamıyorum Bi yerede götürmedim evdeydi nereye koydum bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,341 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde Asenaykut (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 376 göst.
16 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Busraslan5 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 843 göst.
2 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.