0 oy
947 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok aşırı sıcak ya yapılmaz diye biliyorum mecbur kalmadıkça ama her gün yapıyorum bu ara yoksa dayanamıyorum üç harfliler varmış banyo gibi yerlerde iyi olmazmış 

54 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Bende eskiden sakıncalı zannedip bile bile alıyordum. Ama meğerse değilmiş hatta ılık bir duş almak iyi gelirmiş hem rahatladım hemde devam ediyorum almaya ☺️
-Reklam-
0 oy
(17,917 puan) tarafından
Kız.kokar insan. Hep yaparım ben. 
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Özellikle adetliylken daha fazla yaparım çünki koku kaşıntı oluyor aşırı rahatsız oluyorum duramam ama eltim hiç yapmaz bana der sus kız yapılır mı diye 
0 oy
(11,204 puan) tarafından
Bu sıcakta kokusulur vallaha.yapılır tabiki hatta ne guzel kan bulaşıp enfeksiyon riski de kalkar
0 oy
tarafından
Ben yapamam ya mahvoluyom 3 gunde anca yaparim
0 oy
tarafından
Yapıyorum tabiki hatta biraz önce yine yaptım :) korkarız bu sıcakta 
0 oy
(3,615 puan) tarafından

Duş alma ihtiyacı duyduğum her zaman yapıyorum herhangibir kriterim yok sabah öğle akşam gece adetli  adetsiz hastalikta sağlıkta üzgün olduğumda mutlu olduğumda yeterki duş alma ihtiyacım olsun:))

0 oy
(13,375 puan) tarafından
Her gün.  Hele bu sıcakta 
0 oy
tarafından
O zaman lohusalik dönemindede 40 gün banyo yapmamak mi lazım sonuçta kan geliyor . Yapılır tabikide ben duramam o şekilde ilk defa duydum 
0 oy
(743 puan) tarafından
Şaka gibi sorular ya bunları sorarken hangi kafayı yaşıyorsunuz? 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Nasıl yani ben ilk defa böyle birsey duyuyorum yapiyorum 1 hafta adet oluyorum ben gelde yikanmicammi cok tuhaff 
0 oy
tarafından
Kız yok nerden duydun onu benim 1 hafta suruyo 10 gün sürenler var almasak kokariz öyle şey mi olur ben yurtta büyüdüm hocamız bize öyle bişey demedi aksine biri sormuştu yiksnilir dedi 
0 oy
(6,229 puan) tarafından
Yapıyorum valla. Ama ayakta 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
2 günde 1 banyo yaparım. Adetliyken her gün sabah duş alırım hele bu sıcakta leş gibi kan kokar yani

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 188 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (2,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 1,079 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 1,061 göst.
18 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azizeak (180 puan) tarafından soruldu

399,824 soru

11,959,426 cevap

36,127 kullanıcı

...