0 oy
858 göst.
Diğer kategorisinde (404 puan) tarafından

Düzenliyim-şu burcum,dağınığım/ burcum şu diye yazarmısınız görelim neymişiz :) gerçekler ortaya çıksın.Ben tembel ve yetiştiremeyen akrep :D

75 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İkizler burcuyum temizlikten nefret ederim çok üşengecim. Bı misafir gelmeyene kadar derin temizliğe girmem 
(404 puan) tarafından
Akrebim ama beni özetlemişsin.Hep bi üşenerek iş yapma
tarafından
Boğa bende de çok değil ama biraz üşengeçlik var
tarafından
Kız bı de başa tutturulmus yorumum rezil oldum ᕙ(☉ਊ☉)ᕗ
tarafından
Hahahaga hahag rezil oldun kız aman boş ver kimse tanımıyor seni
tarafından
Hahahaha napalim olan oldu :D kendi kendimi ifşa ettim
-Reklam-
+2 oy
(420 puan) tarafından

Aslan burcuyum burçla ilgisi var mı bilmiyorum ama çok düzenli temiz bir insanım asla temiz olmayan bir insana tahammülüm yok evim ben çocuğumu ışıl ışıl olacak başka yolu yok evini görmediğim insanın da üstüne başına bakarım çorabına bakarım güzel kokuyu çok seviyorum nevresimlerim havlularim güzel kokacak evim guzel kokacak.

Bide şöyle bir huyum vardır asla kıyafetlerim ayakkabılarım yıpranmaz eve gelir gelmez temizler yıkar yerine koyarım geçen 4 yıl önce aldığım bir gömleği giydim bi akrabamız nerden aldığımı sordu 4 yıl önce almıştım aldığım mağaza da kapanmış dedim inanmadı pişti olmamak için söylemediğimi söyledi :)

Demem o ki insan herşeye temiz olacak bazı kadınları görüyorum evi temizlicem derdine kendini öyle salıyor ki olmaması gerek once ben çiçek gibi hissedicem ki evimi çiçek gibi yapayım bir insanla yeni tanisiyorsam evini gormediysem ona üstüne başına eline yüzüne bakıyorum bı insan kendine temizse evi de mutfaği da çocuğu da temizdir bence "istisnalar hariç:D"

tarafından
Olmasi gereken bencee nxbxbxbx
(420 puan) tarafından
Bence de :))
(482 puan) tarafından
Kendimi gördüm yazmaya gerek duymadım. Al benden de o kadar valla. Burcumda oğlak. :)) ama burcumun özelliğini pek taşımam hem inanmamda
(4,426 puan) tarafından
Al sana benden bir artı ")
(420 puan) tarafından
Ayy teşekkürler kizlar ♥️ cansınzz
+1 oy
(60 puan) tarafından
Terazi burcuyum takıntılıyim bende benden başka kimseye güvenemiyorum kimse benim gibi yapamayacak gibi geliyor çamaşırların bile bir düzeni var sererken hızlıyim biraz yerimde duramıyorum o yüzden on günü geçti belimi sakatladim dün az iyi hissettim kendimi hemen cam sil perde yika moduna geçtim bugün yine belim ağrıyor :-(
(2,211 puan) tarafından
Ay bu ben :))))))
(60 puan) tarafından
:-) yazık ediyoruz bedenlerimize bununda hesabını vereceğiz aslında
(48,086 puan) tarafından
halam terazi yavas yapar çok guzel yapar takıntıları vardir
(13,787 puan) tarafından
Bende teraziyim mutfağı bı supureyim derim bir bakmışım bütün evi supurmusum bugün iş yapmicam derim yine duramam aşırı titiz değilim aslında bence .ama yine de duramam elim.hizlidir
(1,274 puan) tarafından
Terazi arkadaslarm da oyle. Esim terazi esim de duzenli tertiplidir düzeni sever temizlikte yardmci olur bana
+1 oy
(8,848 puan) tarafından

Yengeç Burcuyum ne takıntılı olacak kadar titizim ne öyle pis dağınık :Dorta hallice işte ... Akşam eğlenir kirletiriz sabah derler toplarız 

(415 puan) tarafından
Beni anlatmışsın:D
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Aslan burcuyum aşırı temizlik takıntılıyım dagınık evim olamaz toza karşı zaafım var evde toz olmucak 
tarafından
Erkeklerde değişirmi burclar bilmiyorum ama benim oğlumda aslan burcu çok dağınık kendi üstüne başına temiz ama eve gelince çok dağınık :)
(1,056 puan) tarafından
Erkekle kadın bir taşımazmış canım aynı burcu aslanın iki türü var zaten dişi erkek aslan belki yükseleni degişiktir oglunun
(404 puan) tarafından
Yaa benim kardeşte aslan ama çok dağınık rahatına düşkün :) evlenince kocişi için toplar ama  beklerim :)
tarafından
Aynen yükselenden kaynaklı olabiliyor
Mesela ben yay burcuyum ama yukselenim yengeç olmaz olaydım :)) hep yükselen burcunun özelliğini taşıyorum
tarafından
Birkaç sene önce ustunede çok daginikti 15 yaşında şimdi uzerine temizliğine çok dikkat ediyor ama çok dağınık ya ve kendinide aşırı seviyor
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Boğa burcuyum ve pasakliyim. Keşke aşırı derecede titiz biri olsaam
(6,046 puan) tarafından
Ayyy inşallah ezgiii ❤️
(848 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
(2,550 puan) tarafından
Hahayt gel bacım bende Boğa burcuyum düzenli daginiklardanim
(6,046 puan) tarafından
O zaman biz bı sarılalım
(2,550 puan) tarafından
Gel tatlım sarılalım  :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aslan canım 
(404 puan) tarafından
Vaay düzenli bir aslan daha
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Akrebim üşengecim azcik daginigim
(404 puan) tarafından
Demekki yıldızların etkisi bizim suçumuz yok :)
0 oy
(1,995 puan) tarafından

yengeç burcuyum çokta titiz sayılmam sanırım ya :D

(404 puan) tarafından
Yengeç anaç kadın
0 oy
tarafından

Boğa burcuyum temzlık yapmayı çok severim her gün koltuk çeker siler süpürürüm ama bazen de hiç bişey yapmak gelmez içimden ortaya karışık mesela dün yine koltuk çektim sil süpür fln bugun adet oldum kolumu kaldıracak halim yok ev göçüyor :D

0 oy
(3,774 puan) tarafından
Kova burcuyum titizim düzenli olmam gerek. Gece yattigimda her sey yerli yerinde olacak duzenli temiz eve kalkacağim aksi olursa cok geriliyorum sinirleniyorum. Kurallarım var disiplinliyim :D bzen yoruyor insani amannn böyle  kalsın diyememek...
(3,774 puan) tarafından
Ben direndim bebekler oldukca daha cok cabaladim ama 3. De artik yetemiyorum darlaniyorum bunalıyorum ne fayda yapabildiğim  kadarini onlar uyanikken yapiyom uyuyunca da gerisini yapıyom
(2,524 puan) tarafından
Omuyoki canım ben rahat edemiyorum hastalansan az kendimi iyi hissetssm yine girişirim sonra daha kötü hasta olurum bu huyu sevmiyorum bende . Tamamen iyi olana kadar bekleyemiyorum gece evi geziyorum nasıl diye
(3,774 puan) tarafından
Vallahi bu ben yaaa... ;(
(2,435 puan) tarafından
Siz böyle konuşunca kovalığımdan şüphe ettim. Benim yükselenim rahat demekki :D
(1,274 puan) tarafından
Ben de kovaym ama annem kadar titiz degilim annem akrep. Ama kural konusuna katiliyorm benm de kurallarm var. Çalışan bir insan oldugum icin bazen eve enerjim kalmıyor ama elimden geldgince duzeni tertibi seviyorm esim terazi o da oyle
0 oy
(11,977 puan) tarafından
Temizim pis olduğumu asla düşünmüyorum ama dağınığım maalesef oğlak burcuyum :)
(1,056 puan) tarafından
Oglan burcu kendi kızım aşırı dagınık iş yapmayı asla sevmez
(11,977 puan) tarafından
İş yapmayı sevmiyor değilim aslında da belirli işlere karşı negatif hislerim var cam silme ütü yapma gibi maalesef kendi arkamı toplayamayan ben eşim ve oğlum olmak üzere iki kişinin daha arkasını topluyorum :))
0 oy
tarafından

Düzenliyim çok titiz değilim ama temizim Aslan burcuyum :silly:

0 oy
tarafından
Aslan burcuyum asirinin da aşırısı bi duzen takıntım var, evde fazla eşyayı hiç sevmem, her şey yerli yerinde benim koyduğum gibi duracak, yoksa ortalığı b.k götürüyo zannediyorum:D eşim bi gün  bebeğim bu ev temiz değil ki dedi, ben de yaaaa niye ki dedim, aşkım temiz değil çünkü pırıl pırıl ve sen bu evi hala temizlemeye çalışıyorsun dedi :D 
(404 puan) tarafından
Bekarken nasıldın canım
tarafından
Çalıştığım için evi otel gibi kullanıyordum hiç iş yapmazdım :D
(1,056 puan) tarafından
Fazla eşyayı bende hic sevmem eşim kızıyor sakın bunlarıda atma diyor aşırı toplu olsun seviyorum evi birde kötü huyum var elimde değil kücüklügümden buyana gelen huy başkasının evine cok bakarım temizmi diye ona göre cay icerim biliyorum saygısızlık durum ama inanınki elimde değil ama evlere cok bakarım başkasının
tarafından
Yok ya ben takilmam bak bu konuya aşırı pis olmadığı sürece. Çünkü o da kendine göre temizdir, aslında gerçekten temizdir ama belki eşyaları farklı yerleştirdiği için dağınık gözükebilir.
Ben pis olan bir yere gittiğimde kendi kendime "böyle davranma ,unutma nefsin buradan da pis" diyorum
0 oy
tarafından
Yay burcuyum yükselen yengeç :) yay burcunun özelliğini de taşıyorum ama ağırlıklı olarak yengec  dağınıklıği hiç sevmiyorum ama yengecin sürekli ruh hali değiştiği için bu beni çok yoruyor temizim titizim elimede ayagimada hizliyim ama ruha halim değiştiği zaman hicbirsey yapamıyorum 
(404 puan) tarafından
Öyle deme kız kendini sev cnm
(1,056 puan) tarafından
Banamı dedin cemrecim
tarafından
Cemrecim herşeyi kafaya takıyorum psikolojim alt üst en ufak birşeyi bile kafaya takarmi insan ya
(2,585 puan) tarafından
Ay yay burcuyum bu ben kesinlikleee
tarafından
Hangi yönleri sensin minacım
0 oy
tarafından
Fazlasıyla titizim evime aniden misafir gelse bile heryer pırıl pırıl ve hiç dağınık olmaz  yay burcuyum
tarafından
Sen bensin .Bende yay burcuyum çok dikkat ederim .gerçi yeni bebeğim oldu bu aralar biraz saldım ama evim genede derli toplu temiz düzenlidir
tarafından
İlk zamanlqr öyle olur canım benimde kızım olduğunda biraz öyle olmuştum sonra kızımın uykusu düzene girdi yemesi duzenleşti derken yolunu buldu yine
0 oy
tarafından
Bogayim temizkdrm salinca tam salrim
0 oy
(14,472 puan) tarafından
Ben oğlak ve tembel ve daginigim. Mesela yerde şuan oğlumun oyuncakları var. Hiiiic tinlamiyorum. Geceden beri böyle.duruyo oda. Rahatsızım ama harekete gecemiyorum usendigim için☺️
tarafından
Eşimden bilirim oğlak burcu ile başak burcu yan yana gelse 2 günde boşanır dbdbdbdbdbd başak çok titiz oğlak dağınık bir burç
(14,472 puan) tarafından
Benim en yakın arkadaşım başak. Ama hiç aynı evde yaşamadık tabi kısa süreli olarak yaşadık da. Neyse ki eşim akrep wgsgshsh .
0 oy
(302 puan) tarafından

Bende akrep burcuyum düzen temizlik planlı yaşamak benim için önemli tez canlıyım bide hızlı iş yaparım düzenimin değişmesinden hiç hoşlanmam:D

0 oy
tarafından

Kovayim evde her seyin yerini belirledim aksamlari mutlaka ev derli toplu yatarim hastalik boyutunda bi titizligim yok ama gunluk haftalik aylik rutin temizliklerim var gunluk temizlik yuzeysel olur haftalik detayli girerim aylikda derin temizlik onun disinda fazla esya asla tutmam bir elim çöpte yani esylari kategorilendirerek kullanirim kiyafetleri kombinler eslesmeyen kiyafetleri atarim lekeli yirtik ve bir kac aydan fazla giyilmeyen kiyafetleri evden cikaririm evde acik renk mobilya ve esya kullanirim oglumun oyuncaklarinda surekli secerim oynamadiklarini kirilan dokulenleri evden cikaririm mutfakta kirik cikik catlak esya bulundurmam bozuk elektroniklerin tamiri mumkun degilse atarim uzun oldu ama asagi yukari benim tarzim boyle :)

tarafından
Ben de oyle canim bir de esya alirken bi tabak bi tepsi bi örtü ne olursa olsun desensiz duz sade olanlarindan aliyorum fazla desen karmaşa beynimi yoruyo daginiklik hissi veriyo evde :)
(2,226 puan) tarafından
Kova sade ve zariflikten yanadır :)))))
tarafından
Aslinda kovalar renkli ruhlar cilginliklari renkli degisik dizaynlari severler ama mantik tarafi agir basiyorsa boyle takintili oluyo galiba :)
(2,226 puan) tarafından
Ben genelde zariflikten yanayım ahım şahım şeyleri pek sevmem :) kendim beğendiysem olay tamamdır
tarafından
Benim de oyle inan ilk evlendigimde evime gelenler sasirdi senden boyle avangart tarzi abartili bi ev bekliyoduk diye dumduz mobilyalar bombos ev detay yok ayrinti sus pus yok :))

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 669 göst.
0 oy
10 cevap 484 göst.
16 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 280 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Esenb23 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 267 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu