0 oy
1,302 göst.
Aile kategorisinde (273 puan) tarafından
Kuzenimin 4 kızı oldu ve kocası niye erkek doğurmadı diye her gün hem kizlarini hem kendini dövüyormuş . Ve erkek olana kadar doguracaksin diyormuş duyunca beynimden vurulmusa döndüm şok oldum. 

49 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hadi onun beyni yok kuzeninde mı demiyor muş erkek koydun mu ki erkek çıkarayım diye donup ikide o çarpamıyor muymuş ben evladıma babası da olsa el süremez o eli keser duburune takarım 
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
Kadın belliki cahil ben ne kadar cahil olursam olayım evlatlarıma dokunduğu an benim için biter öldürmeyi bile göze alırım o adamı bian önce kurtulsun o evden bellimi arkasında ailesi yok devlete siginsin
0 oy
tarafından
Neden çekiyor böyle bie hay.vanı?  Allah akıl fikir versin ya.  Öbür dünyaya bırakmadan burda sorsun rabbim.

O kızlara muhtaç olur ama. 
0 oy
tarafından
O önce kendi sikkini dövsün bebeğin cinsiyeti kendi genetik kodlarıyla alakalı gidip kadına şer olacağına kendini sorgulasın. Cahil adam ha kız ha erkek sağlıklı ya işte ne diye şükretmiyon ki
0 oy
(286 puan) tarafından
Benim 3 kizim var nasip  olursa 4 ncu kizim yolda 1 bucuk ayimiz var kavusmaya allah razi olsun esimden hic oyle suclar gibi davranmadı cunku oda biliyo kadinla ilgili bisey olmadığını cahil insan cok yaaa tabi herkes ister iki meyveyi de tatmayi kimse inkar edemez ben istemiyorum diyemez allah sagliklariyla sinamasin o kadin hem fiZiksel hemde psikolojik siddetin ocinde allah ıslah  etsin esini de akil fikir versin allah ona bi erkek verir ki imtahan icin kizlarini mumla arar. 
0 oy
(17,829 puan) tarafından
Ohaaaa ya eşimin amcasının oğluda 3.üde kız oldu diye sevmiyomuş bebeği ayy kıyamam yavrulara hiç anlamaıyorm ben bu erkek bebe muhabbetini canım çok sıkılıyo evlat evlattır ya
0 oy
(362 puan) tarafından
Müge anlida anne kız sabaha kadar sözüm ona pipisi var diye adam dediğimiz babasını yakarak öldürmüştü birgün dayanamayacaklar bu duruma gelecekler hiç gerek yok atsınlar evden kadesi yuklesinler kayıt alsınlar döverken beynini s...mali y kromozomu yollasaydi madem spermoloji dilinden anlıyor ******* insanı sinir ediyorlar ya kız rahmet erkek nimet bir babanın ardından dua etse imanı varsa kabir azabı kalkıyor babanın bende oglum olcak gonlum kızdan yanaydı toplumun erkek çocuğa altından cinsel organ doğurmuş gibi pay bicmesinden nefret ediyorum yahu ****** kâfirler diyesim geliyor rahmet peygamberi nin soyu kızından devam etti hani bu saçmalığı da düşünüyorlar sa
0 oy
(473 puan) tarafından
O ailede aklı başında bir adam yok mu gitsin ağzını burnunu kirsin , alsın kuzeninizi oradan , o bebeklere günah ya .
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Valla o pskopat m.anyak  herif. 

İmkanı varsa uzaklaşsın normal gelmedi bana
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kadına kızdım sadece çocuklarını böyle bir hayata mecbur bıraktığı için. O çocukların yerinde olsaydım annemi affetmezdim bizi o adamdan kurtarmadigi için.
0 oy
(11,321 puan) tarafından
Yıl olmuş kac hala böyle cahillerle yaşadığımızı bilmek çok üzücü 
0 oy
(202 puan) tarafından
O ne öyle ya öyle şey mi olur.  Cahiliye devrinde mi kalmış bu adam.  Video kaydı alın gizlice şiddet anında.  Mahkemeye verin sürüm sürüm sürünsün ********. 
0 oy
(7,755 puan) tarafından
Peki siz duyunca ne yaptınız peki, sadece şok mu oldunuz ???
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah verir bi oğlan yarın bir gün ağğğzına sıç.ar o bebe o adamın, o zaman görür oğlan istemeyi
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bizimde bi akraba var dövmek yok ama 6 kizdan sonra 7..oglan oldu 

Oglan olana kadar cocuk yaptilar 
0 oy
(887 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun biz 4 kız kardeşiz babam anneme hergün Allah razı olsun der bize cennetin kapılarını açtın 4 tane kız evladı verdin diye, 100 tane erkek deseler birinizi değişmem der, işte insan vaaar insan varr Allah ıslah etsin 
0 oy
tarafından
Adam akıl yoksunu
0 oy
tarafından
Çüş çüş oha oha başka bişey demiyorum
0 oy
tarafından

• Neyi bekliyor kuzenin boşanmak için? :( 
  • Pislik herif elleri kırılsın inşallah günah ya 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Biri o hanzoya çocuğun cinsiyetini belirleyen geni erkeğin gönderdiğini söylesin

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,975 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 1,104 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 319 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,566 göst.